X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I drugie pytanie z inne beczki :) robiłam w sumie 3 testy, jeden w sobotę, wczoraj i dzisiaj. Te wczoraj i dzisiaj robiłam popołudniu, ten sobotni (12dpo) robiłam rano - wszystkie negatywne. Myślicie że przy moim wykresie jest szansa na ciąże i powinnam zrobić test np. jutro rano?

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San, te normalne jakoś mi nie spasowały bo kiedyś miałam i nie byłam pewna tych kresek, bałam się że wyolbrzymiam sobie ich barwę. A na monitoring cyklu nie wiem czy w moim przypadku nie jest za wcześnie.... muszę pogadać z ginekologiem ale najpierw niech przyjdzie ta wstrętna @

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am juz sie pogodzilismy :)Maz chce zostac przytej co mamy a ja bym chciala jakas inna :) i takie ooo :)

    Ja juz lykam duzo prochow euthyrox bromokoen metformax kwas foliowy i femibion i staram sie pic codzienie magnez z wit b6 a no i teraz pastylki na gardlo wiec narazie przystopuje :)

    Starajaca sie nie ni urzywalam wiec nic nie moge powiedziec a poza tym w tym cyklu luz blus bez testow :)

  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi odnośnie testów :) muszę poczytać o nich jeszcze dokładniej.

    Amelia San nie łudzę się już na ciąże właśnie przez te spadki, bardziej możliwym jest że jestem dopiero w trakcie cyklu i może owulacja przede mną z uwagi na te moje nieregularne cykle dlatego nie odpuszczamy z Mężem aż nie pojawi się @ ;)

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! Dawno nie udzielałam się :) Posłuchałam męża i staram się już uspokoić. I choć baaardzo lubię z Wami pisać, to jednak muszę przyznać, ze odpoczynek od forum naprawdę dobrze robi- w końcu tutaj mówi się przede wszystkim o ciąży. Raz poraz czytam Wasze wypowiedzi i cały czas czekam na jakąś pierwszą dobrą wiadomość od Was :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciala bym jakas inna bojak brzydka pogoda to kiepsko dziala ale ta ma najlepsze oferty wiec pewnie zostaniemy przy tej tylko neta znienimy :)

    Hihi am zazdrosc jest dobra ale tylko w malych dawkach o i ilosciach :)

    JaJaga ja tez probuje ograniczyc forum ale nie umiem :( no normalnie sie uzaleznilam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am tez tak mam moj maz pracuje z kobitkami starszymi od niego ale czasem jakmi opowiada o pracy to sie zloszcze :) za to on zawsze mi powtarza zebym nie dala sie zbajerowac jakiemus tam panu :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    POwiem Wam, że znowu jestem na clo ale tym razem mam większą dawkę i tym razem też się obawiam o moje endometrium- wtedy miałam 12mm czyli bardzo ładne- ale teraz za bardzo się jakoś nie wspomagam ( nie mogę sie zmusić do migdałów i wina- jakoś od razu mi niedobrze)i boję się, że będzie słabiutkie.... :(

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajaga oj napewno bedzie ladniusie :) choc na moje przy clo tez tak srednio:/

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa z tą kobiecą płodnością:p na jedno pomaga, na drugie źle wpływa... :P

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nio:/ ale coz musimy ryzykowac... probowac i miec nadzieje :)

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam :) życzę Wam miłego wieczorku i późnego popołudnia :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi od falwitu wlosy wypadaly :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga nawzajem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nio tylkoja bralam ten zwykly nie dla mam...strasznie mi wypadaly a teraz juz nie na szczescie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze akurat Ci podpasuje :)i bedzie wszystko oki toki :)moj maz wlasnie zaczyna grac w fife ze swoim bratem ;/ no coz poszlam w odstawke bo nie umniem ;/ ale przynajmiej mi nie zaglada w monitor :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo tojeszcze troche poczekasz;/ moj mial dzis wolne :) jak wrocilam to az oczy przetarlam bo nie dowierzalam hihi:) posprzatal ladnie w sypialni i w kuchni az lsnilo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe :) moj jest pracusiem nawet jak wolne tow domu cos robi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy spory metraz wiec sama nie zawsze daje rade;/ale staram sie bys systematyczna i codzienie cos gdzies ale jak jest chetny do pomocy to czemu nie :)

    Znowu mnie brzuch boli ;/

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojego tak długo nie ma, że jak już przyjeżdża na weekendy, to mam wszystko posprzątane :) wolę nie tracić czasu na porządki tylko spędzić go z nim jak najlepiej się da :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ