X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no napewno :) my jak w tygodniu malo sie widzimy to ja juz w czwartek zrobie wszystko byle bym moc z posiedziec z mezem :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie jest tak, że nic w domu nie robi :) nie pozwoliłabym mu na to :P jeszcze się z niego leniuch zrobi :P mamy umowę, że jeśli ja gotuję to on sprząta w kuchni, albo na odwrót :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do pelni szczesci tylko jednego brak...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak :) i to niech się nie zmienia :) jak już nam się rodzina powiększy, to nic więcej do szczęścia nie będzie mi potrzebne.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak tak bedziemy chodzic jak....bysmy pilki polknely hihi:)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziemy brzuchy na taczce wozić :P Dziewczyny ja uciekam. Do później :*

    100krotka:) lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez zaraz bede zmykac czekam az maz skonczy grac:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie tak mi się zdaje ze maz prędko nie skończy:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasie nie wem :-) ale cos ma :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na podwórku :-) jest za duża i za dużo sierści ma zęby ja trzymać w domu:-) Am doczekasz się :-)doczekasz:-) :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no co Ty :-) mój maz by chciał ale ja się nie zgodzilam:-) oj juz edwo na leepia widzę :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja.. następna 'staraczka'. juz 3 cykl i trochę podlamana jestem. jesteśmy z mężem po ślubie 8 miesięcy. Wszystko ok, długo to nie potrwa- tak ginekolog mi powiedziała,a jednak.. Jak długo trwają Wasze starania?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Alexa :-). Ja jestem w trakcie 36 cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.. To widzę że ja to pikuś.. Nie chce nawet myśleć Co będzie dalej.. Niesprawiedliwe to jest strasznie.;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny;) Jestem "tutaj nowa", starmy sie z mężem o dziecko od 8 miesięcy i niestety nic;( psychicznie mówiąc szczerze jestem coraz slabsza i coraz bardziej załamana;( niby wszystko ok,ale jednak...
    miałam robione podstawowe badania, wyszła prolaktyna podwyższona i niedoczynnośc tarczycy. Leki dostałam dopiero w tym miesiacu, a dokładniej tydzień temu. gdzieś tam mam nadzieje,że to ten powód niepowodzeń i uda się, ale cały czas się boję;( oto krótko moja historia;)Chciałam się juz wcześniej do Was dołączyć,ale tak jakoś się zbierałam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja też dopiero co dołączyłam. Ja staram się 3 cykl.. To wiem co czujesz.. Niestety ;( mam nadzieję, że w końcu się uda..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy witamy :-) dziewczynki w gronie łatwiej :-) wiec śmiało piszcie:-) nie lamcie się podstawa to pozytywne myślenie a wtedy wszystko w swoim czasie :-)
    Aneta ja tez biorę leki na prlaktyne i niedoczyosc od ok 2 lat juz wszystko mam w normie wiec czekam AZ bociek do mnie zawitał :-) :-)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe koleżanki :) dziewczyny głowa do góry i pierś do przodu, w końcu każdej z nas się uda. Widocznie to jeszcze nie nasz czas :) musimy tylko poczekać na nasza kolej. My staramy się 9 cykl.
    100krotka Ty masz psiaka, Am czeka na kotka, a ja mam króliczka :D to on dotrzymuje mi towarzystwa, gdy czekam na męża :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam że to nie takie trudne i skomplikowane,trochę się pomyliłam :p gdybym tylko wiedziała że nam się uda na pewno to Uwierz że nie przejmowalabym się ;) ale jak widzę niektóre posty, starania dwa lata czy nawet dłużej to mnie to przeraża ;<

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) :-) m się marzy krolicze:-) zmylka pcia:-) dobranoc :-)

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ