X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja dopiero ditarlam do gina :( plakac mi sie chce bo nam sie w polowie drogi samochod popsol mam nadzieje ze ktos po nas przyjedzie :(

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie 100krotko, ktoś na pewno się po Was zjawi. Nie martw się <3

    100krotka:) lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moz dzwoni po rodzonie i znajionch mam nadzieje ze ktos sie zlituje:/ przede mna 3 kobitki plus ta ca jest w gabinecie ciekawe jak dlugo sie zejdzie

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze to siedzenie w poczekalni :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak ostatnio siedzialam 2 :( ale moze pojdzie dzis szybciej moz zalatwil transport dzieki Bogo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe jedna napewno jest bo widac :) a wiesz co to by bylo jak bym powiedziala ze mam pierszenstwo zjadly by mnie zywcem:/

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po burzy słońce :) @ się skończy i będziecie działać :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle zawsze od rana naprodukujecie, że wracam z pracy i nie mogę nadązyć z czytaniem i pamietaniem kto co ;).

    Little przy staraniach tsh najlepiej poniżej dwóch, 1,5, nie musi być aż 1.5. Z moich doświadczeń wynika, że jak ktoś ma tendencję do wzrostu cięzko jest osiągnąć tak niski wynik.

    Niby piszą że dupek nie powoduje wzrostu temperatury ale wiele dziewczyn twierdzą, że miały wzrost. nie wiem już w co wierzyć. Może rzeczywiście rozsądniej w ulotkę.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku, każdy lek inaczej działa np na mnie i na Ciebie :) ulotka tylko generalizuje wszystko. Trzeba się przekonać na własnej skórze jak zadziała :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szaleństwo po prostu!
    A teraz czekamy na wieści od 100krotki. Mam nadzieje, że biedaczka wróci jakoś do domu.
    Ja lecę do kosmetyczki.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziś dowiedziałam się, że kolejna koleżanka w ciąży, w moim wieku. Nie jest tak że zazdroszczę, cieszę się, że jej się udalo, ale tez bym chciała :(.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wszyscy dookoła zachodzą to takie demotywujące trochę jest :( a najgorzej jak ktoś przyrównuje do innych par, którym się udało. Nam ostatnio kumpel powiedział: "coś Wam kiepsko idzie" O_o
    Myślałam, że mu przywalę.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie o to chodzi, że wiedział :( i odniosłam wrażenie, że chciał nam najnormalniej w świecie dogryźć :/ Żałuję tylko, że mu nie odpowiedziałam czegoś głupiego, ale aż mnie zatkało.

    Dodam, ze on już ma córkę. Z wpadki :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 17:54

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 11 maja 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że im pokażę :D środkowy palec :P

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 11 maja 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przerażają mnie najbliższe dwa tygodnie :( Już bym chciała zacząć nowy cykl i zrobić resztę badań.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 11 maja 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam takie pytanie z innej beczki...czy Wy kupiłyście tutaj abonament? Ja oszczędzam i nie kupiłam ,ale nawet nie sądzę, żebym potrzebowała więcej opcji, niż mam teraz. Najważniejsze,że mogę na wykresie sobie różne rzeczy zaznaczać i plotkować z Wami. Zastanawia mnie tylo, czy Wasze wykresy jak wejdziecie sobie też są takie szare? Na moim koncie jest szary, ale jak wejdę na wykres z miniaturki np.pod jakimś komentarzem to mój wykres jest wtedy kolorowy....a taki kolorowy właśnie jest ładniejszy hehe :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 11 maja 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nie mogę się doczekać, aż 100krotka wyjdzie od lekarza :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 11 maja 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, normalnie się tu zarejestrowałam, miesiąć miałam na wypasie a po mies info, że mogę kupić abonament. Ale tak jak już pisałam, mi jest potrzebny tylko wykres i forum hhee :) a owu wyliczam sobie sama, albo chodzę na monitoring (najczęściej).

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 11 maja 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga mi też abonament się skończył i mój wykres jest w szarościach :P ale nie wykupuję nowego, bo to strata kasy. Wykres działa, forum też, a detektor płodności, detektor ciąży, prognoza cykli i interpretacja cyklu nie jest mi potrzebna. Szkoda tylko, że wykres nie jest kolorowy :)

    A kolorowy zawsze można sobie podejrzeć, tak jak słusznie zauważyłaś, klikając w miniaturkę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 18:45

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 11 maja 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, no to się dobrze rozumiemy hehe :) mam tak samo jak Ty:)

    littleladybird lubi tę wiadomość

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ