X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocki dla was:)

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 12 maja 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny...nie wiem, co powiedzieć...dziś przeszedł okres- tak po prostu się wprosił :/

    Nie wiem, co teraz będzie...wg moich wcześniejszych planów, to koniec planowania. Przepraszam, rzygam już wizytami u lekarzy, zabiegami, mechanicznymi odruchami, ciągłymi nerwami, które kryją się w podświadomości...

    Tak bardzo chciałabym, żebyśmy zostali rodziacami-ale nie mam już siły... Muszę sobie to przemyśleć...juz sama inseminacja to było ciężkie przeżycie....nie fizyczne (zero bólu), ale psychiczne... :(

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 12 maja 2015, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już kilka miesięcy temu pogodziłam się z tym, ze nie jest nam dane być rodziacami- ale wiecie jak to jest- dopóki są jakieś medyczne rozwiązania, to tonący brzytwy się chwyta...

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 12 maja 2015, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szykuję się do pracy...a wcale nie mam ochoty... Chociaż może w pracy zajmę myśli innymi sprawami... Zaaraz jeszcze wskoczę do łóżka powiedzieć mojemu kochanemu...który już główkował na temat kołyski...

    Tak czy siak, Wszystkim Miłego Dnia!

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 12 maja 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oboje dochodzimy do wniosku, ze nasze starania dobiegają końcowi...nie ma co się oszukiwać...bywają pary bez dzieci i my chyba będziemy właśnie taką...smutne, ale może trzeba się z tym pogodzić.

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    100krotko jak to miło zobaczyć Twojego malucha :) Cieszę się że nam pokazałaś. Tak długo wyczekiwany... :) Super. Ale na zdjęciu to jest ta mała mrówka po lewej? ;) Bo nie wiem.

    Jaga, nie wiem co Ci napisać :( Sama to przechodzę i kazda z nas co miesiąc. To jeszcze nie ten czas. 3maj się.

    Ami,miałam Ci termoloki opisać. Efekt fajny ale na pewno lepszy byłby na prostych włosach-ja mam kręcone. Łatwe w obsłudze, nagrzewają się tak po ok. 10 min, świetnie podnoszą włosy u nasady, ale minus pusza i przesuszają włosy po całej sesji. Robiłam je juz dwa razy i potem masa odżywki. I minus drugi-cena przesadzona jak dla mnie. Ogólnie polecam, ocena 4+. Co u Ciebie? :)

    Dziewczyny dzięki za słowa otuchy. Samochód niekupiony. Szkoda mi troszę bo już się nastawiłam, ale mąż w ostatniej chwili powiedział że silnik może walnąć w każdej chwili to po co mi badziew. Szukam dalej. Wczoraj robiłam test owu-wyszedł pozytyw. Śluz był rano kremowy wieczorem już rozciągliwy. Dziś bardzo mnie boli jajnik. W ogóle to u mnie wczoraj i dzis piekna pogoda. Ja mam dzis wolne-reeeeelaks. Całuję Was :*

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga tak mi przykro, tulę Cię mocno <3 Może po prostu odpocznijcie od starań na jakiś czas. Nawet nie wiem, co napisać, żeby Cię pocieszyć :( Trzymaj się <3


    Sarenko wykorzystaj ten czas na maksa :) relaksuj się ile się da :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się mecze w pracy, nie mogę się skupić na niczym :/ i strasznie mi się nudzi. Zabijam czas na forum :D ale jak szef wróci będę musiała ostro zabrać się do pracy :P
    Miłego spacerku ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, też najchętniej wysłałabym go do domu :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga wrote:
    Kochane dziewczyny...nie wiem, co powiedzieć...dziś przeszedł okres- tak po prostu się wprosił :/

    Nie wiem, co teraz będzie...wg moich wcześniejszych planów, to koniec planowania. Przepraszam, rzygam już wizytami u lekarzy, zabiegami, mechanicznymi odruchami, ciągłymi nerwami, które kryją się w podświadomości...

    Tak bardzo chciałabym, żebyśmy zostali rodziacami-ale nie mam już siły... Muszę sobie to przemyśleć...juz sama inseminacja to było ciężkie przeżycie....nie fizyczne (zero bólu), ale psychiczne... :(


    Kochana jest mi tak bardzo przykro :( ale mie poddawaj sie zobaczysz zajdziesz w ciaze w naj miej spodziewanym momecie i bedziecie wspanialymi rodzicami...bede sieza ciebie modlic i trzymac kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczynki za mile slowa :)

    Sarenko na drudim zdjeci babelek to tak mala podlozna ciemna plamka :P

    Ja dzisiaj juz od samego rana na nogach musialam pozalatwiac parespraw a bez samochodu nie jest to takie latwe;/


    littlel niech szef nie zaglada albo niech nie wraca :)

    Am ja tez sie wybieram na spacer tylo pozniej bo czekam na siostrzenice:)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krtko fasolka prześliczna, az miło popatrzeć :)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga tak mi przykro, wiem, że nic cie teraz nie pocieszy.
    Myślę, że natura może was jeszcze zaskoczyc w najmniej spodziewanym momencie.
    A jak przejda pierwsze emocje, to może się jeszcze na dalsze próby zdecydujecie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Platku mam nadzieje ze niedlugo wy pochwalicie sie swoimi:0

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 12 maja 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło się Was czyta, wiem że chcecie dobrze i mnie pocieszyć... myślę, ze to nie jest tylko dzisiejsze rozczarowanie i kiepski humor. Oboje z M doszliśmy do takich wniosków, że pora się wyciszyć...co miesiąc budzi się w nas nadzieja, a pod koniec mies los robi z nas durniów. Ciężko będzie po tych ostatnich intensywnych 3letnich staraniach, odpuścić- zacząć żyć na nowo, zająć się sportem (do tej pory ruch tak, ale w II fazie ograniczony). Nie wiem jak to będzie... boję się rezygnować...ale czuję różnice w stosunku do pozostałych cykli, wtedy przychodziła @ byłam smutna, ale brałam się w garść i dalej się pchało ten wózek...teraz czuję, że nie ujadę...

    Dość tych moich smutków. Zapiszę sobie hasło do forum, będę czasami zaglądać i Wam kibicować i sprawdzać, czy się nie ociągacie :) Strasznie miło było mi Was poznać, czytać o różnych wzlotach i upadkach!!! Myślę, że zwolnienie tempa zacznę od forum...nie wiem z jakim skutkiem...


    Teddy-Say-Good-Bye-.jpg

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 maja 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, opuszczasz nas? :( ale jeśli dzięki temu poczujesz się lepiej <3 mi było bardzo miło poznać Ciebie. Zaglądaj do nas tak często jak tylko to będzie możliwe :* Życzę Wam powodzenia, wierzę, że i tak Wam się uda <3 Bądźcie szczęśliwi. W modlitwach będę o Was pamiętać :)

    Tak smutno się trochę zrobiło :(

    JaJaga, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 12 maja 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę Was "podglądać", może czasem coś napiszę :) Ale jeśli mam się trochę zrelaksować i odprężyć, to muszę ograniczyć forum, na którym nie da się ominąć tematów owulacji, śluzów, leków...w końcu po to jest to forum, żeby pomóc starającym się, ale boję się, że ciągle tu zaglądając nie uda mi się oderwać od tego myśli.

    Nie chcę, żeby było smutno :) ja mam dziś okres i jak zawsze w 1 dzień mega ochotę na słodkie. Dlatego na "odchodne" stawiam kawę i torta hehe:)

    A tak poza tym, to wiecie czego Wam życzę!!! :)


    2py6wow.jpg

    littleladybird lubi tę wiadomość

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och :( az mi zly polecialy :(

    JaJaga <3 bedziemy o Tobie pamietac a Ty pamietaj o nas <3

    Ja caly czas bede trzymac za Ciebie kciuki, odpocznij uwierz w siebie <3

    Amelia San, littleladybird, JaJaga lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi teraz smutno:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Az nie wiem co napisac:( glupio diwnie mi sie cieszyc jak Wy sie smucicie:(

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ