X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny orientujecie się może czy pęcherzyk może pęknąć 3 doby po podaniu ovitrelle? ja zrobiłam zastrzyk w sobotę ok 10. Byłam na monitoringu i dupa blada coś jakby pęcherzyk niepęknięty ale jakiś dziwny, nawet ginka nie wiedziała czy pękł czy nie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem nie umiem pomoc:(

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety też nie pomogę :(

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta spać mi się chce, więc nie będę męczyć oczu przed kompem i lecę pod prysznic i spać :D
    Dobranoc Kochane <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA sie juz na dzisiaj pozegnam dobrej nocki Kochane :) <3

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spóźniłam sie na pożegnanie JaJagi :(. Bardzo to smutne wszystko. Może jak się wyciszy i odpocznie, to będzie jej lepiej. A potem zajrzy do nas kiedyś z dobrymi wieściami :).

    Ja miałam dzis cudowne popołudnie na świezym powietrzu. Dawno juz nie czułam sie taka odprężona.

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój P się na mnie zdenerwował, że czytam forum :(. Przez to, że posmutniałam jak czytałam pożegnanie JaJagi :(. Chyba uważa, że mi to nie pomaga. A nie ma pojęcia jak bardzo mi to pomaga właśnie! rozumiem odejście JaJagi, a ja teraz nadal tego potrzebuję.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 maja 2015, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane :)

    Ja coś dzisiaj po pobudce na mierzenie nie mogłam usnąć i już się powoli szykuję do pracy :) A to chyba dlatego, że zobaczyłam na termometrze tempkę wyższą od wczorajszej o 0,3 :D Czekam z niecierpliwością na jutrzejszy pomiar :P

    Miłego dnia <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 maja 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    Mój P się na mnie zdenerwował, że czytam forum :(. Przez to, że posmutniałam jak czytałam pożegnanie JaJagi :(. Chyba uważa, że mi to nie pomaga. A nie ma pojęcia jak bardzo mi to pomaga właśnie! rozumiem odejście JaJagi, a ja teraz nadal tego potrzebuję.

    Spróbuj mu wytłumaczyć, może zrozumie. Możemy tutaj się dużo rzeczy dowiedzieć od dziewczyn bardziej doświadczonych. Gdyby nie to forum to nadal byłabym w czarnej d*pie. Poszłam do lekarza a teraz wiem mniej więcej co się kroi. I wiem jakie badania robić, nawet zrobię kilka dodatkowych, o których lekarka nawet nie wspomniała a dziewczyny mi podpowiedziały. Oczywiście wykres i forum trochę nas nakręca, ale pozytywnych aspektów bycia tutaj jest dużo więcej :) Zostań z nami Płatku <3

    Amelia San, Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 maja 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am nareszcie :) życzę powodzenia :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Moja ciąża obumarła na początku stycznia :) Serce dzieciątka przestało bić :(
    Od lutego za zgodą lekarza staramy się o dziecko, jednak póki co bezskutecznie. Od 15 dnia tego cyklu mierzę temperaturę termometrem owulacyjnym. Wciąż pełna nadziei, że się w końcu uda :)

    Pozdrawiam Wszystkie! :)

    71667f63d0eac7c6med.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2015, 09:17

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima witaj na tym wątku :D

    Am, dzień mija spokojnie, w pracy ostatnio mam luzik, ale już niedługo się skończy. Od końca maja do początku lipca będzie wyścig z czasem, żeby ze wszystkim zdążyć :P wiec teraz się nie przemęczam :P

    Napisz jeśli coś znajdziesz :D owocnych poszukiwań :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za tak miłe przyjęcie :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak mam :) ale zazwyczaj i tak kupuję na ostatnią chwilę :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uciekam na godzinkę, bo idę na regulację brwi z henną ale niedaleko mojego bloku, więc nim się obejrzycie to już będę :P

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Am wczoraj pisałaś że znowu wyczuwasz u mnie pozytywne fluidy. Masz trochę racji, oczywiście bez przesady bo czuję jakiś dziwny smutek, dziwny niedosyt. Czego? Juz sama nie wiem. Powinnnam się skupić na tym co mam, a nie na tym czego nie mam. Ale wczoraj za to z mężem spędziliśmy super dzień. Byliśmy na zakupach, potem kąpaliśmy psa w wannie, potem byliśmy na piwku i pizzy na obiad a potem pojechaliśmy do mojej mamy ze świeżo odpicowanym psem :) Wróciliśmy do domu dopiero o 21. Szukaliśmy tego samochodu dla mnie i chyba dobrze że nie wzieliśmy tamtego (choć był sporo tańszy) bo teraz wybór padł na audi 3. Naprawde mi się podoba :) Ale zobaczymy. Wczoraj był naprawdę relaks. Jak Twoja @?

    100krotko a w pracy już mówiłas ze jestes w ciąży? :) Ciekawa jestem ich reakcji :) Tych koleżaneczek. Byłas na usg z mężem? Super że dobrze się czujesz.

    Jaga, domyślam się co czujesz :( Wpadaj do nas jak bedziesz miała chęć :*

    Dziewczyny mam pytanie-jak to jest w tymi testami owu. Wczoraj rano baaardzo ale to nawet strasznie bolały mnie jajniki (już nie pamiętam takiego bólu) dzień wcześniej test wyszedł mega pozytywny, śluz dwa dni był rozciągliwy. Wczoraj natomiast test owu już był moim zdaniem negatywny, bo druga kreska była słabiusieńka. I teraz nie wiem owu była przedwczoraj? Czy wczoraj? Bo wczoraj ból jajców ogromny ale test już blady :/

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am a kiedy mąż ma urodziny? :) Bo mój ma za ponad tydzień. Pytałam go co by chciał, ale on mówi... dzieko :/ Hm, no ciężko z tym. Więc myślę ale nie mam pomysła :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami u mamy uwielbiam siedzieć, niestety teraz już rzadko bo mieszkam od niej 20 km, ale w lato jest tam pięknie. Ma piękny ogród, duzo kwiatów, krzewów drzew. Jakbym mogła to wszystkie was bym do niej zabrała :) Poza tym jest luzara straszna ;) Ale niestety pojechaliśmy do niej do pracy bo nie wiedziałam że do 20 pracuje a wizyta była niespodziewana.
    Co do staran-hmmmm,ale zadałas pytanie :) Mąż nie wiedział że były płodne owu czy cos tam. Przytulałam się z nim z myślą żebym nie zaszła w ciążę... na 90% szczerze tak myślałam. Juz sama nie wiem czemu. Musze z nim porozmawiac i powiedzieć o swoich odczuciach i obawach. Robiłam to z czystej przyjemności a nie tak jak przez ostatnie cykle: O boże owulacja!!! spina, teraz szybko juz, nogi do góry, ja jak kłoda, spięta jak baranie jaja, on jakis wyłączony też, mechanizm!! Kurdę, koniec!
    A co do testów mnie kiedyś oszukały. Myslałam że owu była, a monitoring pokazał że dopiero bedzie :/ Program też owu nie wyznaczył. Ale może jest tak jak mówisz, na monitoring znowu nie mam czasu.
    Am, ale co chcesz mu kupić? :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( Napisalam tyle i sie komp zawiesil i wszystko zniknelo:(

    Platku nie zostawisz nas prawde?

    Sarenko w pracy juz nie bylam plotki chodza podobno a im to tam wszystko jedno :) zalezy mi tylko na tym zeby z fasolka bylo dobrze:)

    Amcie pochwal sie koniecznie co wybralas na prezent moze ukradne pomysl od Ciebie moj malzonek 30 stycznia konczy 30 lat a ja nie mam pomyslu na prezent

    PrimaSort witam Cie :)

    littlela a Ty do ktorej pracujesz jakos mi ucieklo:/ mam nadzieje ze wygrasz wyscik z czasem i bedziesz z nami :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejciu 30 czerwca a nie stycznia ale ja ogarnieta dzisiaj jestem :D hihi

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ