X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    mam nadzieje ze wygrasz wyscik z czasem i bedziesz z nami :)

    Będę z Wami cały czas :) jeśli nie fizycznie na forum to na pewno myślami :) ale spoko, nie zamierzam znikać, najwyżej będę zaglądać tu dopiero po powrocie z pracy :D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj kupiła sobie pomadkę do ust na stoisku Golden Rose i jestem mega zadowolona z konsystencji. Często mi usta pękają, a teraz już nie :P Nie lubię błyszczyków i nigdy specjalnie się nie malowałam, a od wczoraj usta maluję co 2 godziny :P Chyba kupię sobie jeszcze jakąś :D może w odcieniu czerwieni :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Będę z Wami cały czas :) jeśli nie fizycznie na forum to na pewno myślami :) ale spoko, nie zamierzam znikać, najwyżej będę zaglądać tu dopiero po powrocie z pracy :D
    Uff... :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie cierpię malować ust :) cokolwiek nałożę od razu mi przeszkadza i muszę się pilnować, żeby ręką nie zetrzeć, bo robię to nawet nieświadomie :P

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Ja nie cierpię malować ust :) cokolwiek nałożę od razu mi przeszkadza i muszę się pilnować, żeby ręką nie zetrzeć, bo robię to nawet nieświadomie :P
    Ja tak mam z błyszczykami :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Na własną rękę robiłam badania, są ok tylko TSH 2,3 mogło by być niższe. Dziewczyny mi tu mówiły, że i z takim wynikiem się udawało, zobaczę, jak przez pół roku się nie uda to będę musiała iść do endoktrynologa na zbicie.

    Testy owu jak robię to wychodzi mi pozytywny tylko w jednym dniu, przeważnie 10-13 dc, cykle mam regularne na szczęście ;)

    Widzę, że bierzesz leki na tarczycę? Zbijasz?
    Dowiedziałam się o podwyższonej tarczycy w ciąży i miałam grubo ponad 4.
    Od tamtej pory jestem pod opieką endokrynologa i na koniec kwietnia moje TSH wynosiło 1,52

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Ja też nie przepadam za malowaniem ust a mój Mąż wręcz nie znosi jak je maluję :P Ogólnie używam tylko bezbarwnej Nivea, żeby mi usta nie pękały :)

    100krotka :D Hej!

    Mój nie chce mnie całować jak widzi, że mam coś na ustach, a ja zawsze specjalnie nakładam za dużo kremu i cmokam go znienacka :P strasznie się wtedy wkurza na mnie :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima edytowałaś wykres?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Prima edytowałaś wykres?
    Naniosłam temperatury z termometru owulacyjnego, a z bezstykowego usunęłam bo według nich to owulacja była 16 dnia cyklu, ale one są niewiarygodne więc je zastąpiłam tymi z owulacyjnego :P

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 maja 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze, bo przyznam szczerze zaglądałam na ten drugi Twój wykres i nie mogłam się połapać z tymi wszystkimi znaczkami :P

    Dziewczyny czas przewietrzyć mózgownicę :D idziemy na spacer z chrześniakiem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2015, 16:25

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co wy, nie uciekam stąd! nie wyobrażam sobie już starań bez was. Ja tez się mnóstwo tu dowiedziała i jesteście jedynymi osobami, z którymi o tym rozmawiam oprócz mojego P. Chciałabym kiedyś móc wam powiedzieć, że się udało :).

    Witaj Primasort. Wydaje mi się, że ginekolog widzi, że byla owulacja zaraz po, dopóki jest płym w zatoce Douglasa. nie wiem jak długo on jest. Ja byłam chyba dzień po owulacji, więc widział płyn, ale i tak nie potrafił dokładnie wyznaczyć momentu owulacji.

    Little trzymam kciuki za ten wzrost!

    Ja tez już szukam prezentu bo mój P ma w czerwcu imieniny. wykorzystuję to zawsze, żeby mu kupić coś ładnego do ubrania bo sam kupuje tylko po przecenie i nie zawsze coś porządnego kupi.
    A tak najbardziej na świecie, to też chciałabym mu dać dzidziusia...

    Amelia San, 100krotka:), littleladybird lubią tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Mój nie chce mnie całować jak widzi, że mam coś na ustach, a ja zawsze specjalnie nakładam za dużo kremu i cmokam go znienacka :P strasznie się wtedy wkurza na mnie :D

    mój też sie nie chce całować jak widzi błyszczyk :). a jak go cmoknę to się wyciera :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przeglądam ogłoszenia o pracę i może uda mi się wysłać kilka CV :P
    Aktualnie jestem na L4 na które przeszłam, gdy dowiedziałam się, że moja ciąża jest zagrożona. Ostatnio odbyłam rozmowę telefoniczną z moim dyrektorem i powiedział mi że po L4 nie mam już gdzie wracać. Tzn. powiedział to oczywiście między słowami, tak jak to się robi... :/ Może uda mi się coś znaleźć i jak nie zajdę w ciążę to nie zostanę na lodzie i po prostu pójdę do pracy a starać będę się nadal, bo z jednej wypłaty ciężko wyżyć by nam było :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wykres piękny! Kiedy testujesz? :D

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w zeszłym miesiącu tez miałam ładny wykres i nic z tego, więc wcale się entuzjastycznie nie nastawiam.
    Za mną już tyle rozczarowań...najchętniej testowałabym dopiero ze dwa dni po terminie miesiączki ale mam dylemat bo biorę duphaston. Piszą, żeby po wzięciu 10 tabletek robic test bo jak wyjdzie pozytywny to nie odstawiać. tyle, że to wczesnie będzie bo za 3 dni. I mam nowy dylemat. nie wiem co robić. Czy jest sens testować..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    Ja w zeszłym miesiącu tez miałam ładny wykres i nic z tego, więc wcale się entuzjastycznie nie nastawiam.
    Za mną już tyle rozczarowań...najchętniej testowałabym dopiero ze dwa dni po terminie miesiączki ale mam dylemat bo biorę duphaston. Piszą, żeby po wzięciu 10 tabletek robic test bo jak wyjdzie pozytywny to nie odstawiać. tyle, że to wczesnie będzie bo za 3 dni. I mam nowy dylemat. nie wiem co robić. Czy jest sens testować..
    Testuj :*

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Ale się zachowali po chamsku... Tak to jest w tej Polsce :( Powodzenia w znalezieniu lepszej pracy gdzie szanują pracownika :* :)
    Dziękuję :)
    Już kilka wysłałam. Poprzeglądam jeszcze troszkę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i już :) Na dziś starczy :P No jak by nie było to lepiej dla mnie, żeby zaciążyła do czerwca :P

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    No to do dzieła :D Ja też mam takie plany :D to dopiero był by prezent na urodziny :D
    Teraz to już za późno na działanie w tym cyklu ;P

    A co do prezentu... Wymarzony!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oto co znalazłam na stronie laboratorium DIAGNOSTYKA, gdzie jutro jadę zbadać progesteron:
    " Progesteron jest jednym z żeńskich steroidowych hormonów płciowych. Tworzy warunki umożliwiające ciążę i jej utrzymanie, pobudzając zmiany wydzielnicze w śluzówce macicy i umożliwiając implantację zapłodnionego jaja. Stężenie krążącego progesteronu jest charakterystycznie niskie w czasie fazy folikularnej, gwałtownie narasta po owulacji, w fazie lutealnej cyklu i osiąga maksymalny poziom w pięć do dziesięciu dni po maksimum wydzielania LH (21 – 23 dzień cyklu). Jeśli nie dochodzi do zapłodnienia, stężenie progesteronu szybko opada do wartości wyjściowej dla fazy folikularnej. Taki schemat zmian powoduje, że pomiar stężenia progesteronu jest niezawodną metodą stwierdzenia owulacji. Codzienne pomiary progesteronu dokumentują przebieg fazy lutealnej, a trzy kolejne pomiary, lub nawet jeden w odpowiednim czasie, informują o prawidłowości fazy lutealnej - zbyt niskie stężenie progesteronu w środku fazy lutealnej świadczy o braku owulacji. Pomiary stężenia progesteronu wykorzystywane są do oceny indukcji owulacji, monitorowania terapii zastępczej progesteronem, a także do wykrywania i oceny ryzyka poronienia we wczesnym okresie ciąży."

    Czyli o ile dobrze rozumiem jak jutro będę miała wynik to już coś ten wynik powie mimo wykonania go jednorazowo?

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ