X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli juz wiesz ze Ci nie przedluza? ja mam nadzieje ze moj maz teraz bedzie w domu na owulacje.. bo od stycznia praktycznie nie ma szans na to by byl w Polsce w moje dni;(

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :) W sumie to dobrze mi z tym
    Od nowego roku nie będzie go ? długo?

  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczyna prace w systemie 2;3 tygodniowym dwa dni w polsce 2 -3 tyg i znowu 2-3 dni czyli prawie impossible..

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30 wrote:
    zaczyna prace w systemie 2;3 tygodniowym dwa dni w polsce 2 -3 tyg i znowu 2-3 dni czyli prawie impossible..
    lipa :(

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMarys. Przykro mi. To najtrudniejszy moment cyklu. Pozwol sobie na smutek, a jutro czy po jutrze bedzie lepiej i nadejdzie kolejna szansa :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Prezent na Mikołajki nie wypalił poziom hcg w krwi spadł do zera łezka polrciała czekam na @ ...
    Wam kochane życzę szybkiego ujrzenia pozytywnych wyników. Mnie w takie dni odechciewa sie juz wszystkiego...
    Kochana..wiadomo ze to przykre rozczarowanie..ale maluszek ewidentnie stwierdzil ze nie ten moment i pewnie za chwile zagosci w brzuszku:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za każde miłe słowo
    Powtarzam sobie że zawsze może być gorzej, usłyszałam dziś tylko od kilku bliskich osób"Odpuść sobie i wtedy się uda" Tylko pytanie JAK? .. Musiałam ochłonąć na chwilę obecną przełknęłam fakt że ciąży brak i wiem że muszę zmienić Ginekologa bo ten najwyraźniej nie zauważa problemu nieregularnych cyklów(podejrzewam to po obserwacji swoich zapisków) nie zauważa też że owulacja nie występuję u mnie książkowo i chyba mój przypadek go przerasta...

    Mami30 współczuje Tobie sytuacji ja bez męża tyle czasu nie wiem czy bym wytrzymała no i starania o dzidzie nie są łatwe...

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś. Nigdy nie zaszkodzi skonsultować się z innym lekarzem, tym bardziej w tak delikatnej sprawie jak płodność.
    Jeżeli chodzi o odpuszczenie sobie to ja właśnie w grudniowym cyklu pracuje nad zmianą sposobu myślenia. Dziś wyczytałam, że samo MYŚLENIE o dziecku nie powoduje blokady, ale STRES związany ze staraniami ją powoduje.
    W związku z tym myślę, że nie ma nic złego w myśleniu o zajściu, tylko trzeba się nauczyć tak nie spinać.
    Ja w tym cyklu pracuje nad zaufaniem, że niedługo się uda :) Przestałam mierzyć temperaturę, bo mnie za bardzo stresowała. Robię wizualizacje i wyobrażam sobie, że już w ciąży jestem, co daje mi wiele radości zamiast stresu czy się uda ;)
    Spinam się jeszcze pracą czy nieporozumieniami z Tz, ale chcę i nad tym popracować, żebym była spokojniejsza :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 myślę że masz racje ja tez jakis czas temu odpuscilam mierzenie temp ale bez tego wgl nie wiedzialam co się dzieję... każdy lekarz miał inna receptę np wczesniejsza Pani gin kazala mi rwgularnie sie kochac brac wit. prenatalne i kwas foliowy i zabronila robic jakichkolwiek testów żeby uniknac rozczarowania łez i stresu właśnie

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś. Każdy mówi co innego pewnie dlatego, że nie ma jednego przepisu na ciążę ;)
    Ja obserwuję śluz i robię testy owu, więc wiem kiedy mam płodne i kiedy pozytyw. Jak na razie mi to starcza i raczej nie wrócę do tempki, bo ona codziennie mnie stresowała a to chyba do ciąży nie prowadzi ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już chce do domu... Masakra w tym szpitalu. Z braku miejsc na sektorze z ciężarnymi ja i kilka kobitek jesteśmy na dziale z noworodkami... I weź tu się nie załam ... Widze szczęśliwe mamy z ich pociechami i troche im zazdroszczę...

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko nie nadrobie o.O
    Jakiś prezent na Mikołajki jest dla mnie ? Może znów ktoś wysiusiał II :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) Nie dziwię się, mi też pewnie byłoby przykro. Mam nadzieję, że będziesz tam jak najkrócej.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Ja już chce do domu... Masakra w tym szpitalu. Z braku miejsc na sektorze z ciężarnymi ja i kilka kobitek jesteśmy na dziale z noworodkami... I weź tu się nie załam ... Widze szczęśliwe mamy z ich pociechami i troche im zazdroszczę...
    straszne sie z tym konfrontowac... :(

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Karooolcia :) Nie dziwię się, mi też pewnie byłoby przykro. Mam nadzieję, że będziesz tam jak najkrócej.
    Też mam taka nadzieje ... Ehhh :-(

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie to na zmiane bola jajniki, cos długo w tym cyklu, zaczynam si zastanawiac o co chodzi, mam klucia uczucie kolki i wrazenie spuchniecia podbrzusza, nawet podczas drzemki teraz tak dziwnie bylo :(

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Ja już chce do domu... Masakra w tym szpitalu. Z braku miejsc na sektorze z ciężarnymi ja i kilka kobitek jesteśmy na dziale z noworodkami... I weź tu się nie załam ... Widze szczęśliwe mamy z ich pociechami i troche im zazdroszczę...
    Szczerze nie zazdroszczę nie chciałabym teraz wylądować na takiej sali gdzie leżą dzieci tuż po urodzeniu wyplakalabym chyba cały zapas łez... bo jestem trochę beksa ostatnio ;)
    SusannaDean może to jednak jakieś pierwsze objawy ;) Trzymam kciuki :)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Szczerze nie zazdroszczę nie chciałabym teraz wylądować na takiej sali gdzie leżą dzieci tuż po urodzeniu wyplakalabym chyba cały zapas łez... bo jestem trochę beksa ostatnio ;)
    SusannaDean może to jednak jakieś pierwsze objawy ;) Trzymam kciuki :)
    nie wiem czemu jednak?
    jeszcze nie testowałam, wiec poki co w ciemno lece
    od czegos mam te kłucia fajnie by bylo znac powod bo mnie martwi ten stan niewiedzy

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Szczerze nie zazdroszczę nie chciałabym teraz wylądować na takiej sali gdzie leżą dzieci tuż po urodzeniu wyplakalabym chyba cały zapas łez... bo jestem trochę beksa ostatnio ;)
    SusannaDean może to jednak jakieś pierwsze objawy ;) Trzymam kciuki :)
    Jaa ciągle tez chodzę ze łzami w oczach... Przykro mi jest :'(

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean. A który dc? Kiedy zamierzasz testować?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ