X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wedlug fl dzis @ ale po dupku inaczej i mam 11.12 termin

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz chyba wiesiołka sobie odpuszczę bo mam wrażenie ze oszukuje naturalny śluz.
    Bez wiesiołka miałam śluz książkowy a odkąd zaczelam zabawę z jedna tabletka wiesiołka dziennie chyba mam jakies dziwne wylewy. Zreszta śluz rozciągliwy pojawia sie jedynie raz dziennie w ogromnej ilości przez trzy dni i to nawet nie kolejne dni,
    Juz od kilku cykli to zauwazylam. Wypływa ze mnie raz dziennie jak białko i na tym koniec. Przepraszam za dosc obrazowy opis... co jednak nie zmienia faktu ze czuje naoliwienie w srodku. Ale czy Wy tez tak macie? Czy ten śluz utrzymuje sie prze kilka dni ale w ciagu???

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie u mnie też... mimo że kiedyś jak stosowałam nic takiego się nie pojawiało :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej co tam u was.nie było mnie tylko tydzien a wy sie rozpisałyscie.może w weekend znajde czas aby doczytac całosc

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Ja juz chyba wiesiołka sobie odpuszczę bo mam wrażenie ze oszukuje naturalny śluz.
    Bez wiesiołka miałam śluz książkowy a odkąd zaczelam zabawę z jedna tabletka wiesiołka dziennie chyba mam jakies dziwne wylewy. Zreszta śluz rozciągliwy pojawia sie jedynie raz dziennie w ogromnej ilości przez trzy dni i to nawet nie kolejne dni,
    Juz od kilku cykli to zauwazylam. Wypływa ze mnie raz dziennie jak białko i na tym koniec. Przepraszam za dosc obrazowy opis... co jednak nie zmienia faktu ze czuje naoliwienie w srodku. Ale czy Wy tez tak macie? Czy ten śluz utrzymuje sie prze kilka dni ale w ciagu???
    Dobrze że o tym wspomniałaś bo rozmyślałam właśnie o tym czy nie zacząć tego przyjmować... Chyba jednak dla mnie bardzije będzie odpowiadało siemię lniane
    anusiak5 wrote:
    hej co tam u was.nie było mnie tylko tydzien a wy sie rozpisałyscie.może w weekend znajde czas aby doczytac całosc
    Sporo do czytania:) Jak same fajne kobiety to i miło się pisze :)
    mika1987 wrote:
    witajcie:)
    Witaj :)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mnie wciaglo ze przeczytalam od reki.gratuluje zaciązonym i prosze o zarazanie nas.nie trzeba isc sie kapac i może zwglalcic meza jak sie da namówic tak na luzie.ps.powiem wam że dobrze zrobiło mi to tygodniowe odciecie od forum.nie mysle wogole o staraniach.poprostu co ma byc to bedzie.zyje tylko praca obowiazkami domowymi i zaczełam odświeżac swiatecznie dom.kuchnia został grzejnik do czyszczenia i ogarniecie okna ja pogoda pozwoli.zostaja natomiast całe pokoj łazienka korytarz i kotłownia ale mam na to jeszcze 2 tygodnie a pozniej poszaleje w kuchni

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam uderzenia gorąca znowu i zgagę, idę do psychiatry :D

    OjMaryś lubi tę wiadomość

  • z miasta Łodzi Koleżanka
    Postów: 48 14

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim starającym się!
    Tak trochę poczytywałam forum od dłuższego czasu i w końcu chyba się też gdzieś zaczepię, bo jednak te comiesięczne sprawdzania i oczekiwania nieźle w głowie robią bałagan.
    Z mężem staramy się o drugie dziecko, z pierwszym było bardzo szybko (wręcz nas zaskoczyło:-), a teraz kiedy przyszła możliwość aby pojawiło się drugie zaczynają się schody... W sumie to jesteśmy oboje już 6 lat starsi od tego pierwszego razu, więc mam już mętlik w głowie, czy potrzebujemy trochę więcej czasu, czy jednak czas już na wsparcie medyczne.
    Niby lekarze mówią, że po roku starań należy dopiero się martwić, ale ja już się martwię. A Wy po jakim czasie zaczęłyście robić specjalistyczne badania?

    Starania od czerwca 2016
    Syn - 2011 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno sie tak fatalnie fizycznie nie czulam... Wczoraj mi pomagaly zimne oklady bo mialam wedlug odczuc goraczke ale wedlug temp 37.2 dzisiejsza ranna to 36.89 czuje soe fatalnie ;)

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna jeżeli masz możliwość to herbata z miodem i cytryna i wygrzewaj się pod kocem :) jeżeli to rzeczywiście stan przed przeziębieniem to pomoże ale na ciąże to raczej nie pomoże :P

    Według detektora płodności mam dzis plodny dzien zielone swiatlo ktos opiera sie tylko na nim? Niewiem czy mam leciec po testy do apteki czy temp i sluz to wystarczajace zrodlo do okreslenia tych dni

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dpo i test negatywny.

    Objawy mnie wykańczają .. idę z Tobą do tego psychiatryka Susanna, bo ja byłam pewna, że tu mi dzisiaj dwie kreski wyskoczą.. a tu taka lipa :(

    Nadzieje straciłam, teraz strategicznie czekam na okres i słabo mi się robi, jak pomyślę o kolejnym cyklu i tych wszystkich lekach, badaniach, lekarzach itd. Ehhh

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmlodsza razem na oddzial uporczywych objawow trafimy ;)
    A ty to 10 dpo i by chciala juz...ja 13 dpo nie mialam. Wezmy sie wstrzymajmy jeszcze.

    Pytanie do bioracych duphaston, czy @ jak ma byc to bedzie pomimo leku? Tak sugeruje lekarz tylko kiedy sie jej spodziewac??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2016, 08:11

    Annie1981, AJA_S lubią tę wiadomość

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Najmlodsza razem na oddzial uporczywych objawow trafimy ;)
    A ty to 10 dpo i by chciala juz...ja 13 dpo nie mialam. Wezmy sie wstrzymajmy jeszcze.

    Pytanie do bioracych duphaston, czy @ jak ma byc to bedzie pomimo leku? Tak sugeruje lekarz tylko kiedy sie jej spodziewac??

    Cierpliwość nie jest nasza silna strona,haha.
    Okres jak ma przyjść , przyjdzie tez z duphastonem. Może się ewentualnie kilka dni spóźnić, ale może tez być w terminie. Na pewno okresu dupek nie blokuje. Jestem tego żywym przykładem :)

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha no to ok to sobie czekam za pare dni powtorze test,ile mniej wiecej sie opozni? Tydzien?

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Aha no to ok to sobie czekam za pare dni powtorze test,ile mniej wiecej sie opozni? Tydzien?

    Nie mam pojęcia ile może ewentualnie wydłużyć cykl.. ale wydaje mi się, że tydzień to już taki max.

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ok to na spokojnie;)

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza to za wcześnie na test ;) Czekaj cierpliwie jeszcze chwilę :)
    Susanna świrujesz rozumiem Cię, ale trzymaj się dzielnie kobieto!
    OjMaryś ja pierwszy raz w tym cyklu testy owu robiłam, tak to śluz bo tempki nie mierze ;) Działaj kochana :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nadrobie was dziewczyny.. wybaczcie u mnie jest ciezko...nie moge sie pozbierac psychicznie...jeszcze nie wiadomo kiedy pogrzeb...byl to wypadek wiec policja...sekcja zwlok te sprawy i to wydluza sprawe...musza sprawdzic co przyczynilo sie do smierci zaslabniecie czy udezenia od auta...bo podobno wujek zaslabl na przejsciu.
    cykl razej stracony...po sluzie wnioskuje ze owu juz byla a seks byl w niedziele..chcialam dzialac z mezem wczoraj i przedwczoraj no ale wiadoni nie mialam na to ani sily ani ochoty..ale nie ma co..nie ciaza jest w tej chwili istotna...
    w poniedzialek wizyta w klinice i dzialamy w stycziowym cyklu.
    do was wroce za pare dni.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z miasta Lodzi. Ja im nie wierze, ze z badaniami trzeba czekac rok ;) Dla mnie to strata czasu. Diagnozowanie moze trwac kilka miesiecy. Jezeli cos wyjdzie, to leczenie tez kilka miesiecy albo nawet i lat.
    Jezeli zrobimy badania szybciej i wyjda prawidlowe, to przynajmniej sie uspokoimy a to moze ulatwic nam zajscie.
    Moja znajoma wlasnie tak zaszla. Starala sie kilka miesiecy, przebadala siebie i meza, wszystko wyszlo prawidlowo i dopiero wtedy sie udalo ;) Fakt, ze akurat przyszedl cykl, ktory spisala na straty, wiec nie myslala, ale ja wierze, ze zrzucenie z siebie tego leku ma duze znaczenie.
    Lekarze kaza czekac rok, bo to sie rozchodzi o pieniadze. Dla nich to sa niepotrzebne wydatki, tylko nie biora pod uwage naszej psychiki.
    Ja umowilam sie na wizyte chyba w 3 cs. Mam ja dopiero w przyszlym tygodniu, czyli 5cs, bo tyle tu sie czeka. Powiem, ze staram sie ponad rok, bo inaczej nie dostane skierowania. Dodam, ze mam tez skonczone 35 lat, wiec nie chce marnowac czasu.

    OjMarys. U mnie OF wyznacza dni plodne jak zaznacze plodny sluz. Z tego co czytalam to sluz jest tu wystarczajacym wskaznikiem.

    Najmlodsza. Niektorym pozytyw wychodzi 17dpo a Ty panikujesz 10dpo? ;)

    Madziulla. Trzymaj sie kochana. Przy takim stresie zajscie moze byc utrudnione, ale jak mowisz, nie to teraz najwazniejsze. Bedzie dobrze.

    Ja w tym cyklu pracuje nad wyluzowaniem. Bardzo lubie siedziec na forach, ale wydaje mi sie, ze to zabiera mi zbyt duzo czasu i przez to z niczym nie moge zdazyc. Taka presja powodowala, ze bylam nerwowa i rozdrazniona, a to raczej nie pomaga w zajsciu. Postanowilam sobie, ze na fora nie bede wchodzic w domu, tylko w trakcie podrozy do i z pracy. Tak zrobilam od dwoch dni i powiem Wam, ze czuje sie lepiej :) Mam dzieki temu wiecej czasu, moge sie skupic na czyms innym, pogadac z moim Tz. Wczoraj po malu zaczelam planowac swieta zamiast ciagle klikac 'odswiez' ;) Na taka przerwe tygodniowa, jak tu ktos pisal, nie mam jeszcze odwagi, ale ciesze sie, ze moj sposob mi pomaga :) Nie powiem, pokusa jest, nie jest latwo, ale musze wytrzymac :)

    z miasta Łodzi lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ