X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Najmlodsza. Jak to, urosla? :)

    Tak, wyglądam jak kosmita. Ja wiem, ze piersi są nierówne .. ale to jakiś żart. Urosła mi jedna pierś. Nie wierzę w to po prostu :/ i ona mi się normalnie ze stanika wylewa. Jak ja mam wyjść z domu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2016, 18:16

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłosza polecam stanik sportowy ;) na inny pomysł nie wpadłam... Taka sytuacja mi się nie przytrafiła więc nie wiem jak sobie z tym poradzić ...

    Najmłodsza_staraczka lubi tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również nie podzielę się mądrością, bo moich cycków to pod lupą trzeba szukać :D sportowy wydaje się być dobrym pomysłem ;)

    CarPer lubi tę wiadomość


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Ja czytałam o ziolach Ojca Sroki nr 3
    Większość kobiet pisze ze pomogly i po 2-3 cyklach udało się zajść w ciążę ;)

    Pilam juz Ziola ojca Klimuszki na zrosty przed laparo 3 razy dziennie, 3miesiace I nic... . Pozniej mialam jakies ziola chinskie od akupunkturzystki ktora rowniez miala mi przywrocic plodnosc w jajnikach I jajowodach przez akupunkture I chinskie masaze (co kosztowalo majatek). Nic nie zadzialalo dlatego Ja zdecydownaie jestem przeciwko metodom niekonwencjonalnym. Moga zadziałać na pojedyncze przypadki ale nie ma udowodnionej skuteczności. Poza tym mieszanie ziół z innymi lekami... to moze dopiero wyjsć mieszanka wybuchowa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygodny stanik najmlodsza. Ze mnie sie posmiejcie bo od 16 spalam a obudzilam sie z 20 min temu normalnie ten tydzien przespalam,mam test w torebce o robie w niedziele chyba

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po ten drzemce temperatura 36.78

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peggie wrote:
    Również nie podzielę się mądrością, bo moich cycków to pod lupą trzeba szukać :D sportowy wydaje się być dobrym pomysłem ;)

    To ja mam taka sama budowę :).

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Pilam juz Ziola ojca Klimuszki na zrosty przed laparo 3 razy dziennie, 3miesiace I nic... . Pozniej mialam jakies ziola chinskie od akupunkturzystki ktora rowniez miala mi przywrocic plodnosc w jajnikach I jajowodach przez akupunkture I chinskie masaze (co kosztowalo majatek). Nic nie zadzialalo dlatego Ja zdecydownaie jestem przeciwko metodom niekonwencjonalnym. Moga zadziałać na pojedyncze przypadki ale nie ma udowodnionej skuteczności. Poza tym mieszanie ziół z innymi lekami... to moze dopiero wyjsć mieszanka wybuchowa.
    Tyle że ja nie biorę żadnych leków :) mam wszystko odstawione :)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Tak, wyglądam jak kosmita. Ja wiem, ze piersi są nierówne .. ale to jakiś żart. Urosła mi jedna pierś. Nie wierzę w to po prostu :/ i ona mi się normalnie ze stanika wylewa. Jak ja mam wyjść z domu?
    Oby to był znak na zielonego kropka ;)

    OjMaryś, Najmłodsza_staraczka lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer w takim razie piona :D

    SusannaDean rób teściora i dawaj znać! Trzymam mocno kciuki!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2016, 22:34

    SusannaDean lubi tę wiadomość


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No roznie jest z tymi testami wiec powtorze jeszcze;)

    Najmłodsza_staraczka lubi tę wiadomość

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego nie jutro?
    Czemu nas trzymacie w takiej niepewności :),

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszedł dziś koenzym Q10, więc od dziś będziemy mieli lepszą jakość jajeczek i żołnierzyków ;) W coś trzeba wierzyć ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam teraz na wieczor, 14 dpo negatyw. Odstawiam juz dupka nie ma co liczyc :) takze na jakis czas z forum sie zegnam z takiej racji,ze starania wznowie na wiosne o ile znajde prace ktora mi na to pozwoli bo do obecnej nie wroce juz :) takze moze w kwietniu ponownie rozpoczne starania zobaczymy. Strasznie mi przykro z tego powodu ale niestety wyjscia nie mam,oczywiscie latwiej by bylo zebym miala kolejny i kolejnu cykl na proby no ale musi byc przerwa....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2016, 23:04

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Zrobilam teraz na wieczor, 14 dpo negatyw. Odstawiam juz dupka nie ma co liczyc :) takze na jakis czas z forum sie zegnam z takiej racji,ze starania wznowie na wiosne o ile znajde prace ktora mi na to pozwoli bo do obecnej nie wroce juz :) takze moze w kwietniu ponownie rozpoczne starania zobaczymy. Strasznie mi przykro z tego powodu ale niestety wyjscia nie mam,oczywiscie latwiej by bylo zebym miala kolejny i kolejnu cykl na proby no ale musi byc przerwa....

    Trzymaj się słońce :*
    Powodzenia w szukaniu pracy!
    Wróć do nas jak najszybciej :)

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Zrobilam teraz na wieczor, 14 dpo negatyw. Odstawiam juz dupka nie ma co liczyc :) takze na jakis czas z forum sie zegnam z takiej racji,ze starania wznowie na wiosne o ile znajde prace ktora mi na to pozwoli bo do obecnej nie wroce juz :) takze moze w kwietniu ponownie rozpoczne starania zobaczymy. Strasznie mi przykro z tego powodu ale niestety wyjscia nie mam,oczywiscie latwiej by bylo zebym miala kolejny i kolejnu cykl na proby no ale musi byc przerwa....

    Susanna :(. Dlaczego robisz przerwę? Nie mozesz dalej sie starać i w tym samym czasie szukac pracy?
    Jesli potrzebujesz odpoczynku od mysli to rozumiem.
    Trzymaj sie dzielnie i wracaj do nas!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umowe mam do konca lutego a nie bedzie przedluzona stad przerwa wymuszona

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    Albo widzę cienia cienia cienia cień, ale zbzikowałam do reszty.
    Zdjęcia nie wstawię, bo nie ma szans, żeby te moje zwidy uchwycić.. jestem przerażona i chyba jadę na bhcg jak tylko otworzą laboratorium.

    OjMaryś, CarPer, AJA_S, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • sunshine26 Autorytet
    Postów: 563 153

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Cześć dziewczyny.

    Albo widzę cienia cienia cienia cień, ale zbzikowałam do reszty.
    Zdjęcia nie wstawię, bo nie ma szans, żeby te moje zwidy uchwycić.. jestem przerażona i chyba jadę na bhcg jak tylko otworzą laboratorium.
    Aaaaa! Trzymam kciukasy!! :*

    w57v3e3kxnsycn9c.png
    8 lat staran:
    2017- 3 x IUI :(
    01.2019- laparo- endometrioza II st, jajowody drożne
    09.06.2020 - II 🥰
    10.06.2020 - hcg- 1241 ✊🏼 Prog.- 43,40
  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka
    suu powodzenia:* moze taka przerwa sie przyda i wrocisz na wiosne pelna optymizmu i od razu zobaczysz dwie kreski;-)
    najmłodsza no to cisnij i dawaj znac koniecznie!;-)
    annie o co biega z tym q10?
    ja dzis jestem jakas wykonczona, obudzilam sie zbolem glowy, nosa, gardłem, zmeczona ledwo oczy otwieram a 12 godzin pracy przede mna. Mąż wyjezdza w poniedzialek nad ranem bede musiala wstac o 3ciej i go wykorzystac bo wedlug ovu mam wtedy owulke :D

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ