X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suu powiedz mi prosze wysztsko bo ja cichociemna. co na co gdzie kupujesz i tez zamowie.

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30 wrote:
    suu powiedz mi prosze wysztsko bo ja cichociemna. co na co gdzie kupujesz i tez zamowie.
    Pokrzywa
    Lebiodka
    Nostrzyk
    Nagietek
    Ruta
    Rdest ptasi
    Dziurawiec
    Macierzanka
    Koszyczek rumianku

    Wszystko mieszasz i po 1 lyzeczce zaparzasz wieczorem przed snem

    Dong guai mozna kupuc w proszku lub tabletkach tzn kapsulkach a w sridku ten proszek jest (bardziej przyswajalna forma, bo smak proszlu obrzydliwy)
    Planuje 2 x1 tabletka przez 12 dni od 1 dc


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na zielarskim herba-farm.pl znalazlam wszystko a dong quai firmy swanson kupisz praktycznie wszedzie

  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co to ma za zadanie? pisalas ze juz testowalas?

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj testowalam i nic

    No rozrusza jajniki do owulacji ;) cos dla mnie a dong powoduje polepszenie pecherzykow i tym sposobem lepsza owu

  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa czyli jak biore dupka to moge mimo to brac te ziolka? kurde tylko po co jak nie ma meza w domu;(. kiedy chcesz udac sie do gina zeby zbadal dlaczego tak sie stalo u cb?

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale co sie stalo u mnie? Co mam u gina badac?

    Ziola mozna pic bo one maja czas minimalny dzialania 3 miesiace

  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wspominalas cos o tym okresie ze sie nie pojawia i musisz do gina sie wybrac? czy myle fakty?:P

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mylisz :) :)

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna dobrze ze dogadalas z mężem!!! To najwazniejsze! Ja na Twoim miejscu zatestowalabym jeszcze z porannego moczu a jak nie to działasz dalej!
    Z tego co zrozumiałam dostalas CLO tylko na 1 miesiąc????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam clo na 3 cykle jeszcze ale boje sie bez monitoringu i ovitrelle..raczej sprobujemy na ziolkach i dongu a na wiosne juz z clo znowu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2016, 20:24

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Mam clo na 3 cykle jeszcze ale boje sie bez monitoringu i ovitrelle..raczej sprobujemy na ziolkach i dongu a na wiosne juz z clo znowu ;)

    Czyli miałas monitoring tylko ma pierwszy cykl z CLO a dostalas tabletki na trzy cykle? Dobrze zrozumiałam?

    Jesli wrócisz do CLO ma wiosnę to dalej planujesz mońitoring i ovitrelle. Czy bez niczego?
    Przepraszam ale zupełnie nie rozumiem jaki jest Twoj plan...

  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski zrobilam test owulacyjny i wyszly mi dwie kreski. co prawda ta druga jest slaba ale widoczna czy to mozliwe? jestem dzien po okresie.....

    ogladalam testy owulacyjne tutaj czemu niektore maja dwie kreski ladne i sa dodane jako ujemne? o co chodzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2016, 21:36

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30 wrote:
    laski zrobilam test owulacyjny i wyszly mi dwie kreski. co prawda ta druga jest slaba ale widoczna czy to mozliwe? jestem dzien po okresie.....

    ogladalam testy owulacyjne tutaj czemu niektore maja dwie kreski ladne i sa dodane jako ujemne? o co chodzi

    Z tego co mi dziewczyny pisały to aby test był pozytywny to musze dwie kreski być identyczne i to oznacza, że owulacja własnie jest lub nastąpi w ciągu kilku godzin :) Ja też tak miałam kilka dni po @.

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje pieknego wyniku hcg :) Suuuper:)

    U mnie pozytywny owulacyjny :) slaba kreseczka ale jest dziecko zepsuło mi termometr zamowilam identyczny w aptece ale bedzie dopiero na wtorek:/ moze jak nie bede widziala tempnie bedzie stresu i się uda ?

    Susanna dzieki za info o ziolkach ja z chęcią tez skorzystam i super ze jednak sie staracie nadal ;)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje pieknego wyniku hcg :) Suuuper:)

    U mnie pozytywny owulacyjny :) slaba kreseczka ale jest, dziecko zepsuło mi termometr zamowilam identyczny w aptece ale bedzie dopiero na wtorek:/ moze jak nie bede widziala tempnie bedzie stresu i się uda ?

    Susanna dzieki za info o ziolkach ja z chęcią tez skorzystam i super ze jednak sie staracie nadal ;)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to kit i tak idziemy sie przytulac :D

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Czyli miałas monitoring tylko ma pierwszy cykl z CLO a dostalas tabletki na trzy cykle? Dobrze zrozumiałam?

    Jesli wrócisz do CLO ma wiosnę to dalej planujesz mońitoring i ovitrelle. Czy bez niczego?
    Przepraszam ale zupełnie nie rozumiem jaki jest Twoj plan...
    Nie mam planu teraz, jest opcja staran naturalnie dlatego kupilam ziolka ;) na wiosne jesli nie bedzie rezultatu to pojde na monitoring znowu :) teraz nienachalnie co ma nyc to bedzie chyba zawsze kazda tu do tego namawia nie bede sie spinac w koncu jestem na takim etapie ze mam w nosie bo wiem ze w koncu zostane mama! Za miesiac trzy lub piec ale bede ! Jak kazda z nas

    Annie1981, anusiak5 lubią tę wiadomość

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Nie mam planu teraz, jest opcja staran naturalnie dlatego kupilam ziolka ;) na wiosne jesli nie bedzie rezultatu to pojde na monitoring znowu :) teraz nienachalnie co ma nyc to bedzie chyba zawsze kazda tu do tego namawia nie bede sie spinac w koncu jestem na takim etapie ze mam w nosie bo wiem ze w koncu zostane mama! Za miesiac trzy lub piec ale bede ! Jak kazda z nas


    Mega podoba mi się twoje podejście! I ja też tak uważam zostaniemy mami nie w tym miesiącu czy kolejnym!

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30. Dni płodne mogą się zacząć nawet 6 dni przed owulacją, więc masz prawo już czuć mokro ;) Myślę, że Twoja gin trochę za późno wyznaczyła Ci owu, szczególnie jak masz krótsze cykle. 23-dniowe pisałaś?
    Słaba kreska na teście owu ma prawo być cały cykl. Pozytyw jest jak kreska testowa jest tak samo ciemna jak kontrolna, lub nawet mocniejsza.

    SusannaDean. Cieszę się, że będziesz dalej się starać :) Życia chyba nigdy tak nie ułożymy, żeby był perfekcyjny moment na dziecko, więc dobra decyzja ;) Super podejście z tą wiarą, że w końcu się uda :)

    OjMaryś. Jak kreska słabsza to jest negatyw ;) Wklej zdjęcie najlepiej to ocenimy ;)
    Jeżeli chodzi o tempkę to mnie ona bardzo stresowała. Wieczorem już się zastanawiałam jaka będzie rano. Rano bałam się, żeby nie była zbyt niska a jak był spadek to już z łóżka wstawałam zła. Stwierdziłam, że nie ma sensu wywoływać takiego stresu na własne żądanie, bo to może powodować problemy z zajściem. Ten cykl pierwszy raz nie mierzę i jest mi o wiele łatwiej niż przypuszczałam.
    Z drugiej strony cieszę się, że 3 cykle sprawdzałam sobie temperaturę, bo przynajmniej wiem, że był skok przy owu i testy owulacyjne się z tym pokrywały, więc wszystko powinno być ok. Nie wracam już do mierzenia ;)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ