X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Cześć dziewczyny.

    Albo widzę cienia cienia cienia cień, ale zbzikowałam do reszty.
    Zdjęcia nie wstawię, bo nie ma szans, żeby te moje zwidy uchwycić.. jestem przerażona i chyba jadę na bhcg jak tylko otworzą laboratorium.
    Trzymamy kciuki :)
    Susanna wracaj szybko :)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od rana wściekła jak osa, sięgam rano po termometr i go nie ma więc nie moglam zmierzyć temp, podejrzewam że któreś z moich domowników sobie pożyczyło bez pytania... Siemie w smaku nie takie złe zwłaszcza z miodem :) Mój mąż zaczął łykac suplementy jak w Grudniu się nie uda to dajemy sobie spokój.

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza super!!!!

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean. Przykro mi. @ jeszcze nie przyszła to jest nadzieja, niektórym pozytyw wychodził dopiero 17 dpo, no ale rozumiem, że taki test potrafi zdołować.
    Powodzenia w szukaniu pracy, wiem jak to jest. Ja też czekałam ze staraniami do otrzymania umowy. Aktualnie mam 6 miesięcy próbnej, co kończy się w marcu, ale już dawno zaczęłam się starać, bo szkoda czasu. Jak nie przedłużą to trudno. I tak to wszystko wygląda inaczej niż sobie wymarzyłam i chyba nigdy nie osiągnę tak komfortowych warunków do starań jakie chciałam mieć ;)

    Najmlodsza. Cienie cienia wychodzące przed @ potrafią znikać, więc leć na betę to będziesz miała pewność. Trzymam kciuki! :)

    Mami30. Koenzym Q10 w postaci Ubichinolu/Ubichinonu polepsza jakość komórek jajowych, zwiększa odsetek donoszonych ciąż i zmniejsza ilość wad wrodzonych dzieci. Szczególnie u kobiet po 35 roku, gdzie te komórki nie są już pierwszej młodości ;) Poza tym u mężczyzn powoduje lepszą jakość nasienia i większą ruchliwość plemników :)

    OjMaryś. Mi siemię też smakuje :) Bardziej to gotowane niż zalewane, ale z tym pierwszym za dużo roboty ;)
    A czemu dajecie sobie spokój po grudniu?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże cała się trzęsę.. nie wierzę !!!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/adf6effa0ea8.png

    Mami30, Annie1981, AJA_S, anusiak5, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza gratulacje!!! :D Ucieszyłam się, jakbym co najmniej to ja zaciążyła! ha! :D Ściskam mocno!!!


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha ja tez sie ucieszylam az mnie dreszcze przeszly! czuje Wasza radosc jakbym to ja byla w ciazy;) gratuluje!

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się bardzo cieszę, może to Q10 zadziałało, które też właśnie zaczęłam łykać ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Boże cała się trzęsę.. nie wierzę !!!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/adf6effa0ea8.png


    Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Z miasta Lodzi. Ja im nie wierze, ze z badaniami trzeba czekac rok ;) Dla mnie to strata czasu. Diagnozowanie moze trwac kilka miesiecy. Jezeli cos wyjdzie, to leczenie tez kilka miesiecy albo nawet i lat.
    Jezeli zrobimy badania szybciej i wyjda prawidlowe, to przynajmniej sie uspokoimy a to moze ulatwic nam zajscie.
    Moja znajoma wlasnie tak zaszla. Starala sie kilka miesiecy, przebadala siebie i meza, wszystko wyszlo prawidlowo i dopiero wtedy sie udalo ;) Fakt, ze akurat przyszedl cykl, ktory spisala na straty, wiec nie myslala, ale ja wierze, ze zrzucenie z siebie tego leku ma duze znaczenie.
    Lekarze kaza czekac rok, bo to sie rozchodzi o pieniadze. Dla nich to sa niepotrzebne wydatki, tylko nie biora pod uwage naszej psychiki.
    Ja umowilam sie na wizyte chyba w 3 cs. Mam ja dopiero w przyszlym tygodniu, czyli 5cs, bo tyle tu sie czeka. Powiem, ze staram sie ponad rok, bo inaczej nie dostane skierowania. Dodam, ze mam tez skonczone 35 lat, wiec nie chce marnowac czasu.

    OjMarys. U mnie OF wyznacza dni plodne jak zaznacze plodny sluz. Z tego co czytalam to sluz jest tu wystarczajacym wskaznikiem.

    Najmlodsza. Niektorym pozytyw wychodzi 17dpo a Ty panikujesz 10dpo? ;)

    Madziulla. Trzymaj sie kochana. Przy takim stresie zajscie moze byc utrudnione, ale jak mowisz, nie to teraz najwazniejsze. Bedzie dobrze.

    Ja w tym cyklu pracuje nad wyluzowaniem. Bardzo lubie siedziec na forach, ale wydaje mi sie, ze to zabiera mi zbyt duzo czasu i przez to z niczym nie moge zdazyc. Taka presja powodowala, ze bylam nerwowa i rozdrazniona, a to raczej nie pomaga w zajsciu. Postanowilam sobie, ze na fora nie bede wchodzic w domu, tylko w trakcie podrozy do i z pracy. Tak zrobilam od dwoch dni i powiem Wam, ze czuje sie lepiej :) Mam dzieki temu wiecej czasu, moge sie skupic na czyms innym, pogadac z moim Tz. Wczoraj po malu zaczelam planowac swieta zamiast ciagle klikac 'odswiez' ;) Na taka przerwe tygodniowa, jak tu ktos pisal, nie mam jeszcze odwagi, ale ciesze sie, ze moj sposob mi pomaga :) Nie powiem, pokusa jest, nie jest latwo, ale musze wytrzymac :)
    hej ja miałam przerwe tygodniowa ale wymuszona tym że rozwalił mi sie kabel zasilający od baterii.nie mam internetu w tel.a moj laptop działa tylko na kablu.powiem ci ze dobrze mi to zrobiło bo ostatnio za dużo siedziałam na kompie pare godzin popoludniu a potem obowiazki domowe stały odłogiem.a tak nie było kompa wszystko zrobione na czas i rozpoczete porzadki oświezajace dom na świeta.wrzuciłam na luz i nawet dostałam chęc na sex

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5. Wymuszona przerwa to co innego ;) U mnie jest podobnie, na nic czasu po pracy, bo musiałam forum ciągle sprawdzać. Od połowy zeszłego tygodnia przestałam wchodzić na forum w domu i jakoś wszystko dało się zrobić na spokojnie, nawet był czas, żeby pogadać z moim Tz :)
    Teraz jest weekend i nie bardzo wiem jak sobie dawkować zaglądanie tutaj. Na razie lenistwo sobotnie, ale za chwilę się zbieramy i wychodzimy (m.in. po choinkę) to chyba już nie będę zaglądać, ale na pewno będzie mnie ciągnąć ;) Forum normalnie jak narkotyk ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jakos moge byc tu ciagle :D moja praca mi na to pozwala ba nawet to forum jakos mi pozwala przetrwac w tej robocie :P

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie Kochane:)slyszala z ktoras z Was o prowokacji owulacji progesteronem?tzn ze beirze sie mala ilosc na dwa trzy dni plus minus przed spodziewana ovu aby doszlo do pekniecia pecherzykow..czytałam cos takiego..i u mnie kiedy juz myslałam ze owu nie przyjdzie brałam jedna tabletke..na drugi dzien test owu pozytywny plus bol owulacyjny i sluz..

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie często podczas brania luteiny dochodziło do owulacji.

    cl2sjfv.png
  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy mozna przyspieszyc owulke? dolaczam sie do zestawu pytan.

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza jeszcze raz kochanie gratulacje :*
    SusannaDean kochana ja nadal trzymam kciuki :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy luteina nie blokuje właśnie owulacji? Z tego co słyszałam to właśnie tak jest. Dlatego niektóre dziewczyny, którym lekarz przepisywał lutkę od 16 do 25 dc brały później. Ja biorę luteinę na wywołanie okresów, ale nigdy nie słyszałam, żeby działała na wywołanie owulki O.o


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde laski ale mnie złapał dół.. przyszedł tak nagle bo dzien zaczynalam optymistycznie..nie wiem o co chodzi. do tego tak mnie zaczeły plecy bolec jak na okres ale przeciez wczoraj mi sie skonczył, mam jakies dziwne skurcze na dole i zaczynam czuc sie ,,mokro tam,, czy to mozliwe aby to byly oznaki zblizajacej sie owulacji? wedlug mojej gin powinna byc dopiero 21 grudnia.

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmlodsza gratuluje :***
    Mialam uciec a zostaje starania podjete dalej maz powiedzial ze to ze nie bede miala pracy to jakos sobie damy rade bo jemu tez byloby przykro nie starac sie !!!!
    U mnie potworny bol glowy... Brak @ i dostawiony dupek masakra

    Ale...zamowione ziola ojca sroki na owu i dong quai z ktorym wczesniej zaszlam. Juz noe chce clo i chemii,pomyslimy za pare miesiecy jak nie uda sie...w koncu zeszla ze mnie ta presja...

    Ale glowa boli :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2016, 17:08

    Mami30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30 wrote:
    czy mozna przyspieszyc owulke? dolaczam sie do zestawu pytan.
    Dong quai :D

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ