X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja to my bedziemy w podobnym terminie testowac i rodzic hahhah :*** u mnie 4dc ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • z miasta Łodzi Koleżanka
    Postów: 48 14

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Pomyślę o tym, ale na razie i tak mam zioła sroki nr 3 i dong quai jak tylko ustanie krwawienie
    A to zioła będziesz piła dopiero po @ czy donga brała? Bo mi dziś też zaczął sie 1dc i zastanawiam się czy ruszyć z ziołami, czy poczekac do końca krwawienia. I czy zioła dr Sroki można brać take z dupkiem? (Ha! Zaczynam juz używać fachowych skrótów:-D )

    Starania od czerwca 2016
    Syn - 2011 r.
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z miasta Łodzi wrote:
    A to zioła będziesz piła dopiero po @ czy donga brała? Bo mi dziś też zaczął sie 1dc i zastanawiam się czy ruszyć z ziołami, czy poczekac do końca krwawienia. I czy zioła dr Sroki można brać take z dupkiem? (Ha! Zaczynam juz używać fachowych skrótów:-D )

    Zioła możesz pić śmiało od 1 dc.
    Donga bierze się po miesiączce, ponieważ może przedłużyć krwawienie ( chociaż ja w tym cyklu brałam od 1 dc i nic ze mniej dłużej/więcej nie leciało :P ) .

    I spokojnie możesz łączyć ziółka z duphastonem :)

    Na zdrowie ! ;)

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • yvonneSW Autorytet
    Postów: 532 527

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 20:29

    Mój synek 💗
    zqh730k.png
    04.2019 Okruch 5tc 😔
    Moj drugi synek💜
    vgr00ts.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odebrałam wyniki beta ładnie wzrosła 889 ale zmartwił mnie prog zmalał z 22 na 16 ;( Mam dzwonić do gina dzisiaj ok 21

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yvonneSW wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2e575307740c.jpg

    a juz myslalam ze cykl bezowulacyjny bedzie bo dzis juz 18dc...
    Super, to do dzieła :)

    yvonneSW lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z miasta Łodzi wrote:
    A to zioła będziesz piła dopiero po @ czy donga brała? Bo mi dziś też zaczął sie 1dc i zastanawiam się czy ruszyć z ziołami, czy poczekac do końca krwawienia. I czy zioła dr Sroki można brać take z dupkiem? (Ha! Zaczynam juz używać fachowych skrótów:-D )
    Dong quai już po krwawieniu, zioła sroki od 1 dc :) I potem dupek jak najbardziej :D raczej niefachowy skrót ten dupek :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Dziewczyny odebrałam wyniki beta ładnie wzrosła 889 ale zmartwił mnie prog zmalał z 22 na 16 ;( Mam dzwonić do gina dzisiaj ok 21
    luteinka :)
    Ale spokojnie, dobrze, ze masz kontrolę nad tym

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzwoniłam do gina i do przyszłego czwartku mam czekać i głupia jestem bo wtedy mam wizytę

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    No dzwoniłam do gina i do przyszłego czwartku mam czekać i głupia jestem bo wtedy mam wizytę
    Czemu jesteś głupia??

    Nie masz luteiny brać?

  • Goocha Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    hej dziewczyny. nie ma szans nie nadrobie was...widze nowe nicki wiec witam was dziewczyny!!
    nie wracam jeszcze na formum...dopiero po pogrzebie a pogrzeb wujka dopiero czwartek piatek.
    ciezko jest...ale trzeba zyc dalej....
    Wczoraj byliśmy w klinice niepłodności. A więc tak:
    - endometrioza jest - to nie ulega wątpliwości ale na pewno w niewielkim stopniu. bo usg jest piękne. nie ma torbieli ani innych nie prawidłowości.
    - jestem w 16 dc i tak jak myślałam owulacja była w 11 najdalej 12 dc z lewego jajnika czyli tak jak sądziłam. endometrium 10-11 mm (jesli z tego bedzie ciąza to bedzie cud bo owu była w srodku samego dramatu z wujkiem a byly 2 seksy w dosc odległej rozbioeznosci czasowej a 11 dc był w dzien jak sie o wujku dowiedziałam)
    - jesli przyjdzie @ mam w 2-3 dc zbadac AMH, LH, FSH, Estradiol, testosteron, i potwierdzić endometrioze badaniem CA 125 bo dawno nie badałam
    - mam łykać CLO w kolejnym cyklu i pokazać sie w 12-13 dc i zbadamy jajniory i dostane zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka
    - z CLO działamy z tego co lekarza zrozumiałam max 3 cykle potem inseminacja
    - mąż zdrowy jak ryba
    Magdziulla u jakiego lekarza jesteście? My właśnie zaczęliśmy przygodę z Gametą:) wysłałam Ci zaproszenie na priv :)

  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny

    chętnie do was dołączę, może jeszcze nie w pełni świadomie, bo jestem świeżo po poronieniu :(

    12 grudnia straciłam swoje maleństwo w 11t1d, 13 grudnia miałam zabieg łyżeczkowania, bo macica nie w pełni się oczyściła

    kilka z dziewczyn kojarzę z wrześniowych i październikowych testowań i trzymam za was kciuki :)

    planuje zaczekać do lutego i rozpocząć starania

    teraz czekam na okres i wizytę kontrolną u gina

    może macie dla mnie jakieś rady dotyczące badań przed kolejną ciążą??


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean ale ja wątpię czy teraz się uda. To 42cykl i ostatni przed kliniką dość bujania się od kreatyna do ignoranta. Trzeba w końcu wziąć sprawy w swoje ręce :)
    Ale przetrzyj szlaki na porodówce będzie mi niezmiernie miło :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świnka przykro mi w związku ze stratą, ale miło cie tu widzieć. W takim doborowym towarzystwie szybko Ci zleci i znów ujrzysz serduszko na usg :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świnka bardzo mi przykro, tulę Cię mocno :*

    Susanna narazie nie, mam czekać do czwartku, póki co jest ok, dziewczyny mi pisały, że prog może skakać nawet o połowę w ciągu dnia, i póki nie ma plamień jest ok :) Gina też mam dobrego więc musi być dobrze :) Czekam spokojnie do wizyty ;)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yvonne. Pieknie, dzialajcie :)

    Madziulla. No i pieknie, ze jest plan :) Trzymaj sie kochana w tych trudnych chwilach.

    SwinkaMinka. Bardzo mi przykro, ale milo ze jestes z nami. Niestety nie mam zadnych rad, bo sie na tym nie znam.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Tolik123 Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolaczam sie jesli mozna, zlapalam deprechr i wsparcia potrzebne jak powietrze!:*

    PCOS, tylozgiecie, wysoka insulina, MTHFR++
    rfxgqqmztlcuyju7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wracam do was powoli. pogrzeb jutro ale chce juz dowas wrocic.
    milego dnia!!
    goocha masz wiadomosc na privie

    Annie1981, Goocha, AJA_S lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swinka przykro mi bardzo :(

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tolik. Witaj i powodzenia :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ