X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    OjMaryś. Nie przepraszaj, my tu też mamy lepsze i gorsze dni. Ja chyba aktualnie przeżywam kryzys staraniowy ;)
    przesyłam w takim razie przytulasy... mnie dobija rodzina która zjechała się z okazji świat i jak zawsze coś we mnie jest nie tak a u Ciebie? wiesz co spowodowało kryzys?

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torbiel to by gin te kilka dni temu zobaczyla na usg wiec stawiam na implantacje ;)

    OjMaryś lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mogę się wyżalić?
    Znów się zbliża jakiś wyjazd i B odwala... A sory to niby ja :/

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja żal się ... przynosi mała ulgę więc warto chyba się wyzalic

    AJA_S lubi tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba już mam go dość , a ledwo co ustaliliśmy, że jesteśmy gotowi na ożenek... A po jego fochach sama już nie jestem pewna :(
    Dobrze , że to dopiero za 2,5 roku wcześniej chyba bym zrezygnowała.
    Za każdym razem gdy kończą mu się argumenty to wyjeżdża z tekstem, że kogoś mam.... i tak już 8 cholernych lat :/

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja widze ze nieciekawie
    .. u nas czesto tez tak jest... jestesmy od 7 lat razem ale dzis rano mu powiedzialam ze jezeli sie nie zmieni pakuje siebie dzieci i sie pozegnamy... jestesmy mlodzi mamy spore szanse ulozyc sobie zycie na nowo

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja a probowaliscie szczerze pogadac co czujesz jak slyszysz takie zarzuty?? u nas to pomaga na jakis czas

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    przesyłam w takim razie przytulasy... mnie dobija rodzina która zjechała się z okazji świat i jak zawsze coś we mnie jest nie tak a u Ciebie? wiesz co spowodowało kryzys?
    U mnie zaczął się 6 cykl starań czyli już pół roku. Byłam pewna, że zajdę w ciągu kilku miesięcy a tu już pół roku i nic, za chwilę bedzie rok...
    Poza tym święta mają też wpływ na mój nastrój. Chciałabym mieszkać w PL a jestem w UK. Mam nadzieję, że po świętach jakoś dojdę do siebie.

    AJA_S. Przykro mi. Argument faktycznie poniżej pasa. Mam nadzieję, że się szybko ogarnie ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Chyba już mam go dość , a ledwo co ustaliliśmy, że jesteśmy gotowi na ożenek... A po jego fochach sama już nie jestem pewna :(
    Dobrze , że to dopiero za 2,5 roku wcześniej chyba bym zrezygnowała.
    Za każdym razem gdy kończą mu się argumenty to wyjeżdża z tekstem, że kogoś mam.... i tak już 8 cholernych lat :/



    Aja, wcale Ci się nie dziwię, że po 8 latach masz dość! Wóz albo przewóz co to ma być ile może kobieta czekać.. Może się zreflektuje wtedy? Ciężko powiedzieć.. Powiedz mu co myslisz, po tylu latach razem należy się wam szczerość jesli macie być małżeństwem...o dziecko się staracie a ślubu nie widać coś ten twój chłop za wygodny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, 6 miesięcy to kilka miesiecy :) Ale, jesli w twoim nicku jest data urodzenia, to nie obraź się ale po 6 miesiącach już warto działać intensywnie czyli badania twoje i męża, monitoringi...

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Annie, 6 miesięcy to kilka miesiecy :) Ale, jesli w twoim nicku jest data urodzenia, to nie obraź się ale po 6 miesiącach już warto działać intensywnie czyli badania twoje i męża, monitoringi...
    Dla mnie kilka miesięcy to 2-3 a 6 to już jest PÓŁ ROKU ;)
    Tak, mam 35 lat. Dlatego byłam już u GP i nakłamałam, że się staram 1,5 roku, bo uważam, że nie mam czasu do stracenia. Dostałam skierowanie do kliniki niepłodności, ale zaproszenie mam dostać w ciągu kolejnych 6 miesięcy.
    Monitoringu chyba nie będę teraz robić, bo mam bardzo daleko - 2h autobusem a urlopu jak kot napłakał. Prgesteron w 8dpo wyszedł ładny, więc owu powinna być.
    Chyba nie pozostaje mi nic jak czekać na tą klinikę.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja dokladnie popieram Susanne wygodny z niego chłop...
    Annie mam to samo dla mnie kazdy kolejny miesiąc to męka i mimo ze 10cykli to u mnie roznie bywa jeden ma 20dni drugi 45 wiec nie moge liczyc tego w miesiacach... Dobrze ze sklamalas i zaczynasz badania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2016, 23:17

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też popieram Annie, faktycznie pisałaś o tym, sorki, że zapomniałam :) Zioła Sroki masz skąd zamówić? :) Wspieraj się medycyną naturalną w oczekiwaniu na klinikę

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dręczy ból podbrzusza trochę taki jak na @ :(
    Dobrej nocki kochane

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz prawie dwa lata staran i jestem prawie w wieku Annie...

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Chyba już mam go dość , a ledwo co ustaliliśmy, że jesteśmy gotowi na ożenek... A po jego fochach sama już nie jestem pewna :(
    Dobrze , że to dopiero za 2,5 roku wcześniej chyba bym zrezygnowała.
    Za każdym razem gdy kończą mu się argumenty to wyjeżdża z tekstem, że kogoś mam.... i tak już 8 cholernych lat :/

    Wspolczuje. Cos dogadać sie nie możecie.
    Jesli nie ma podstaw do takich argumentów to facet faktycznie ma bardzo niskie poczucie własnej wartości.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    U mnie juz prawie dwa lata staran i jestem prawie w wieku Annie...
    Niechcacy lubie to nacisnelam

    Eh no wlasnie trzeba koniecznie jakies podjac dzialania chociaz one nie zawsze sie koncza rezultatem, ja poki co wstrzymalam lekarza na korzysc ziol na wiosne podejne kroki znowu do gabinetu lekarza

    OjMaryś lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna. Nie wiem czy mam skad zamowic te ziola, ale nie chce brac wszystkiego co mozliwe ;) I tak juz biore cala garsc lekow na plodnosc. Ostatnio dolozylam Q10 na polepszenie jakosci komorek jajowych i mysle, ze to starczy. Nie mam zdiagnozowanych problemow z cyklem, wydaje mi sie, ze owu jest.
    Zastanawiam sie tylko jeszcze nad zelem conceive, bo ze sluzem mogloby byc lepiej.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna nie on zwleka ze ślubem tylko ja. Oświadczył się 3lata temu i był pewny , że po max 2 latach będzie ślub.
    Tylko ja najpierw czekałam aby jako tako mama zaczęła rozmawiać siostrami potem śmierć babci a kilka ms potem amputacja nogi dziadka po roku doszła jeszcze kłótnia ojca z jego bratem. A prawda jest taka, że nie wezmę ślubu bez jedynego dziadka jakiego mam ani bez moich sióstr, ani nawet rodziny wujka oni wszyscy są dla mnie cholernie ważni. Dziękuję B za cierpliwość, ale to prawda ma niskie poczucie ale wartości mojej wierności. Zawziął się i już schudł 12kg tylko po to by mi się podobać i by w końcu nam wyszło :) tylko mógłby jeszcze przestać gadać takie pierdoły. Ja wiem, że jak się poznaliśmy to z większą częścią męską szkoły byłam na cześć ale do cholera to było 7-8 lat temu :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie powiem ci , że ja trochę odpuściłam leki biorę tylko ovarin. Jem dużo orzechów i ryby zwłaszcza łososia ♡ i nie dość, że mi jest lepiej to jeszcze ma mi pomóc zajść w ciążę. Więc ja też byłabym za naturalną wspomogą organizmu po co drażnić żołądek tabletkami :)

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ