X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    oj mozna zwariowac :) ja siebie w kazdym cyklu wsadzam do psychiatryka :D
    Idź do tego psychologa dziołcha :)

    OjMaryś, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • yvonneSW Autorytet
    Postów: 532 527

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 20:31

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Mój synek 💗
    zqh730k.png
    04.2019 Okruch 5tc 😔
    Moj drugi synek💜
    vgr00ts.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Idź do tego psychologa dziołcha :)
    kolejki u nas straszne (małe miasteczko) w styczniu wizyta u psychoterapeuty chociaz przyjaciolka stwierdzila ze na izbie przyjec w szpitaluu psychiatra mnie wezmie bez kolejki i za friko :D

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    To ok rozumiem wiec jak wytlumaczyc to ze w ciazy bardzo czesto tez mialam sluz rozciagliwy a detektor ciazy tez oznaczyl to jako objaw ciazowy, no chyba ze juz na serio jestem wariatka :) mialam wodnisty sluz w tym cyklu raz tylko wlasnie w okolicach wyznaczonej owulki :) niewiem moj organizm glupieje albo ja cała :D

    Niestety nie wiem jaki związek moze miec sluz płodny w czasie owulacji z tym ciazowym bo w ciazy jeszcze nie byłam. Wiem tylko ze w ciazy jest raczej śluz kremowy w tej wczesnej... o rozciągliwy nigdzie nie czytałam. Ale jak wiesz objawy po zagnieżdżenia sa bardzo rożne.

    A detektor ciazy to jedynie punkty sumuje. W zależności od objawów. Tak jak piszą, te objawy przed zagnieżdżeniem, dla jednych sa juz dosyc wyczuwalne dla innych nie sa zupełnie...
    tak samo mowia aby nie porównywać jednej ciazy do drugiej bo maga sie objawiać zupełnie rożnie.

  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    oj mozna zwariowac :) ja siebie w kazdym cyklu wsadzam do psychiatryka :D

    Przynajmniej wiem co mnie czeka:-)

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer w zupełności się z Tobą zgadzam że kazda kobieta czuje inaczej i kazda ciaza moze przebiegac inaczej, poczekamy zobaczymy co to wyjdzie z tego okresu :) Mnie dzis rano tak ucieszył skok temp ze cały dzień chodze i sie usmiecham :D i Wam tez wysyłam uśmiechy :) :) :) :)
    Magdusia06 wrote:
    Przynajmniej wiem co mnie czeka:-)
    W grupie zawsze raźniej ja wczoraj chodziłam wściekła jak osa i poirytowana ( dziewczyny na forum nawet to odczuły) a dziś szczęście ze mnie wypływa :) bo na nowo nadzieję poczułam :)

    Magdusia06, Annie1981, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziś jestem totalnie osowiała..
    zasypiam w pracy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra bedzie miala corke..

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yvonne. Dziekuje, ja tez za Ciebie trzymam kciuki.

    OjMarys. Po owu sluz rozciagliwy nie powinien juz wystepowac, moze dlatego OF glupieje i nie potwierdza.
    Moze u Ciebie dopiero bedzie owu, bo dosc ostry skok temp. Jak testy?
    Super, ze masz juz wizyte u terapeuty :) Mi tez by sie przydala, ale dostep mam bardzo utrudniony w UK.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su nic tylko sie cieszyc☺ moja kuzynka urodzila synka co 2 dzien mam zdjecia wysylane.. slodziak

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30 wrote:
    Su nic tylko sie cieszyc☺ moja kuzynka urodzila synka co 2 dzien mam zdjecia wysylane.. slodziak
    Skomplikowana sytuacja, nie wiem czy się cieszę, może tak, bardziej mi smutno też.

    No mam plamienie dziś ale lipa 7 dni przed @ co najmniej i jeszcze na luteinie

  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    su moze tylko na plamieniu sie zakonczy;) mi jak teraz sie nie uda to przestaje fiksowac i brac dupka. jak bedzie to bedzie ale najpierw musze zadbac o siebie i schudnac ze 20 kilo.. bo czuje sie koszmarnie.

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez powinnam schudnac ale od nowego roku zaczne zdrowe odzywianie ;) takze dam rade :) no plamienie 6 dpo zobaczymy albo zwykle albo moze cos wiecej tego juz nie wiem okaze sie

    Mami30 lubi tę wiadomość

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Yvonne. Dziekuje, ja tez za Ciebie trzymam kciuki.

    OjMarys. Po owu sluz rozciagliwy nie powinien juz wystepowac, moze dlatego OF glupieje i nie potwierdza.
    Moze u Ciebie dopiero bedzie owu, bo dosc ostry skok temp. Jak testy?
    Super, ze masz juz wizyte u terapeuty :) Mi tez by sie przydala, ale dostep mam bardzo utrudniony w UK.
    testy owu neg teraz nawet cienia nie ma a wczesniej wlasnie chociaz cien drugiej kreski byl, niewiem co ma byc to bedzie :) czekam do 11stycznia bede miala badania usg krwi itp wizyte u gin wiec sie wszystkiego dowiem co i jak :D

    Su wiem jak jest z jednej strony super wiadomosc a z drugiej troszke przykro...

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milo ze mnie rozumiesz;*

    U mnie to 19 dc dopiero ale za tydzien sie dowiem cos :)

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dowiedziałam sie ze moja siostra w 5 mies. to z radochy sie łzy zakrecily ale tez przeszła myśl i takie kłucie że dlaczego mi sie nie udało

    marciaa lubi tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj marys miałam podobnie :),

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widac nie jestesmy odosobnione w tych uczuciach

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widocznie to normalne ;)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo☺ jamam problem z jutrem.. nie wiem czy moge pic czy nie.. czuje ze nie jestem w ciazy sle jak jestem i sie napije?? Myslicie ze test ciazowy z jutra 13dpo bedzie adekwatny? Wczoraj wyszedl negatyw a nie wiadomo kiedy ta owulka byla

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ