X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny jak u Was dzis samopoczucie? Kto kiedy testuje?

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Susanna. Nie wiem czy mam skad zamowic te ziola, ale nie chce brac wszystkiego co mozliwe ;) I tak juz biore cala garsc lekow na plodnosc. Ostatnio dolozylam Q10 na polepszenie jakosci komorek jajowych i mysle, ze to starczy. Nie mam zdiagnozowanych problemow z cyklem, wydaje mi sie, ze owu jest.
    Zastanawiam sie tylko jeszcze nad zelem conceive, bo ze sluzem mogloby byc lepiej.

    Annie mozesz je zmieszać sama. Ja piłam zioła ojca klimuszki na zrosty trzy miesiace. Zamówiłam je ze sklepu BALDWINS online i zmieszalam w odpowiednich proporcjach. Niestety mi nie pomogły. Dlatego juz nie bede ziół pic.
    U mnie wczoraj test owu pozytywny. Przynajmniej w tym cyklu cos ruszyło. W zeszłym na CLO nic nie było... nawet wzrostu estrogenu nie pokazało.

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm OF zmienił mi wykres z ciągłej na przerywana dzisiaj ... Jest skok, jest śluz R ... orientujecie się dlaczego tak się dzieje?

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMarys. Akurat w dniu w jakim OF wyznaczyl owu nie ma sluzu, moze to dlatego. On potrzebuje kilku czynnikow, zeby byla owu potwierdzona ciagla linia. Po lewej stronie w Detektorze Plodnosci mozesz sprawdzic co mu zabraklo.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam.
    ja właśnie czekam na @..
    piersi mega bolesne - najchętniej bym je zostawiła w domu.
    no i czasem pobolewa podbrzusze

  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Czesc dziewczyny jak u Was dzis samopoczucie? Kto kiedy testuje?

    Ja juz testowalam 3 razy i wiadomo jedna kreska. Mysle ze juz tak zostanie. Odstawie dupka i okres zawita

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak u was jest? Słyszałam duzo teori zeby przytulać sie co drugi dzien bo zbyt częste zbliżenia obniżają jakość nasienia, albo wlasnie ze częste stosunki poprawiają. Ja postawilam na codzienny seks. Mam większy komfort psychiczny ze jest codziennie świeża dostawa :P Chociaz myśle ze jeśli komus pisane to i tak bedzie kochajac sie nawet co drugi dzien.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2016, 15:17

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Dziewczyny a jak u was jest? Słyszałam duzo teori zeby przytulać sie co drugi dzien bo zbyt częste zbliżenia obniżają jakość nasienia, albo wlasnie ze częste stosunki poprawiają. Ja postawilam na codzienny seks. Mam większy komfort psychiczny ze jest codziennie świeża dostawa :P Chociaz myśle ze jeśli komus pisane to i tak bedzie kochajac sie nawet co drugi dzien.
    Mi właśnie lekarka zaleciła seks co drugi dzień, powiedziała że to najlepszy sposob by nie przegapic owulacji, zeby plemniki byly w super formie i zeby nie skupiac sie tylko na zaciazeniu bo tak czesty seks zbliza do siebie jeszcze bardziej pozwala skupiac sie glownie na sobie :)

    Co do wykresu jak usunę sluz z dzisiaj to znow mam ciagla, dziwne to jest bo tak to mi tylko ten sluz namieszal reszta wszystko jest ok

    Princesska lubi tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30 wrote:
    Ja juz testowalam 3 razy i wiadomo jedna kreska. Mysle ze juz tak zostanie. Odstawie dupka i okres zawita
    ja bym się nie poddawała czytałam że testy poz mogą wyjśc dopiero tydzien po spoznionej @ wiec poki @ nie ma jest nadzieja :)
    tylko u cb nie ma bo pewnie dupek swoje robi...

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30 wrote:
    Ja juz testowalam 3 razy i wiadomo jedna kreska. Mysle ze juz tak zostanie. Odstawie dupka i okres zawita

    test 8,9, czy 10 dpo sie nie liczy. testuje sie w terminie @ a najlepiej jak sie 2-3 dni spoznia. niektorym testy wyczodza 16-17 dpo. wytrzymaj jeszcze troche. :)

    OjMaryś, SusannaDean, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    ja bym się nie poddawała czytałam że testy poz mogą wyjśc dopiero tydzien po spoznionej @ wiec poki @ nie ma jest nadzieja :)
    tylko u cb nie ma bo pewnie dupek swoje robi...

    dupek nie powinien blokowac @

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Hmm OF zmienił mi wykres z ciągłej na przerywana dzisiaj ... Jest skok, jest śluz R ... orientujecie się dlaczego tak się dzieje?

    Śluz rozciągliwy jest śluzem płodnym występującym przed kilka dni przed owu. w owu powinien występować sluz wodnisty czyli ten bardziej płodny od rozciagliwego.
    Ja to rozumiem w ten sposob ze śluz rozciągliwy pomaga przetrwać plemnikom w odpowiednich warunkach a wodnisty mobilizuje je do szybszego dotarcia do komórki ktora juz jets uwalniana...

    OjMaryś lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak w tym miesiącu robimy to całkowicie naturalnie i wychodzi tak co drugi dzień
    akurat tak mamy ochotę xD
    wtedy nie jest za często ani za rzadko ;p

    OjMaryś lubi tę wiadomość

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Śluz rozciągliwy jest śluzem płodnym występującym przed kilka dni przed owu. w owu powinien występować sluz wodnisty czyli ten bardziej płodny od rozciagliwego.
    Ja to rozumiem w ten sposob ze śluz rozciągliwy pomaga przetrwać plemnikom w odpowiednich warunkach a wodnisty mobilizuje je do szybszego dotarcia do komórki ktora juz jets uwalniana...
    To ok rozumiem wiec jak wytlumaczyc to ze w ciazy bardzo czesto tez mialam sluz rozciagliwy a detektor ciazy tez oznaczyl to jako objaw ciazowy, no chyba ze juz na serio jestem wariatka :) mialam wodnisty sluz w tym cyklu raz tylko wlasnie w okolicach wyznaczonej owulki :) niewiem moj organizm glupieje albo ja cała :D

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Dziewczyny a jak u was jest? Słyszałam duzo teori zeby przytulać sie co drugi dzien bo zbyt częste zbliżenia obniżają jakość nasienia, albo wlasnie ze częste stosunki poprawiają. Ja postawilam na codzienny seks. Mam większy komfort psychiczny ze jest codziennie świeża dostawa :P Chociaz myśle ze jeśli komus pisane to i tak bedzie kochajac sie nawet co drugi dzien.

    Ja tez stawiam na co dwa dni. Nasienie sie ma wtedy moment zregenerować. Zreszta jesli chodzi o nasienie to jesli serduszujecie dzien po dniu jest go znacznie mniej na drugi dzien niz jak co dwa dni.

    I zgadzam sie rowniez z teoria ze nasienie moze byc dobrej jakości codziennie o ile robicie to przez cały miesiąc codziennie a nie jedynie w dni płodne. Dlatego ze wtedy chyba organizm przyzwyczaja sie do częstotliwości i musi produkować więcej.

    OjMaryś, Princesska lubią tę wiadomość

  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No! I ja takze postanowilam zostac mama w 2017 :-) oby sie udalo!

    OjMaryś, Annie1981 lubią tę wiadomość

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdusia06 wrote:
    No! I ja takze postanowilam zostac mama w 2017 :-) oby sie udalo!
    to 3mamy kciuki :) za zieloną kropeczke :)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    to 3mamy kciuki :) za zieloną kropeczke :)

    Dzieki! Ja tez trzymam za nas wszystkie. Jak poczytalam te tysiace wypowiedzi na forach to juz mi sie zdaje, ze wszystkie problemy zdrowotne mam i ja. Zwariowac mozna, jak czlowiek chce, a tu nic nie wychodzi...ehhhh

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdusia06 wrote:
    Dzieki! Ja tez trzymam za nas wszystkie. Jak poczytalam te tysiace wypowiedzi na forach to juz mi sie zdaje, ze wszystkie problemy zdrowotne mam i ja. Zwariowac mozna, jak czlowiek chce, a tu nic nie wychodzi...ehhhh
    oj mozna zwariowac :) ja siebie w kazdym cyklu wsadzam do psychiatryka :D

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do częstotliwości to chyba faktycznie nie ma na to rady..my teraz byliśmy zmęczeni tak, że było tylko 3-4 razy w okolicach owu, na pewno w dzień owu było :) i dwa dni wcześniej :) Także będzie co ma być :)

    Co do mnie mam 6 dpo, było jednorazowe plamienie brązowe i czułam jak wypływa..sorki za opis ale musiałam... może od luteiny? Biorę ją 3 dni ale dopiero dziś to miałam. Zresztą wszczęśliwym cyklu też miałam ale to nie przesądza nic.

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ