Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 👣Nie oglądając się za siebie ,wciąż walczymy o Ciebie !💪👶
Odpowiedz

👣Nie oglądając się za siebie ,wciąż walczymy o Ciebie !💪👶

Oceń ten wątek:
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 8 grudnia 2023, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka, brzuch to mam już bardzo poważny 🙈 ciężko mi już z nim a gdzie tu do marca.
    Atopikowa, leci już 27 tydzień.

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1385 788

    Wysłany: 8 grudnia 2023, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka93 wrote:
    Mama8latka, brzuch to mam już bardzo poważny 🙈 ciężko mi już z nim a gdzie tu do marca.
    Atopikowa, leci już 27 tydzień.
    Jejkuuu ale to zleciało. Dopiero co pisałas ze są 2 kreski 😱🙈🙉🙊

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 8 grudnia 2023, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka o kurde to faktycznie już przecież czas najwyższy na pokaźny brzuchol , a ja też się zatrzymałam na czasie że dopiero pisałaś o dwóch kreskach 😂🙈🤪 czas leci jak szalony ....

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2276 1725

    Wysłany: 8 grudnia 2023, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo leci ten czas jak szalony

    Ja też w mikołajki pochłonęłam całego Mikołaja a cooo przynajmniej takiego mogłam posmakować hahahahh

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1619 615

    Wysłany: 8 grudnia 2023, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak mnie dziś prawy jajnik napierdziela. 😒 Jeszcze temperatura spadła do niespełna 36,40°C. Sama nie wiem co się dzieje w tym cyklu. 🤨

  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 8 grudnia 2023, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Bebetka o kurde to faktycznie już przecież czas najwyższy na pokaźny brzuchol , a ja też się zatrzymałam na czasie że dopiero pisałaś o dwóch kreskach 😂🙈🤪 czas leci jak szalony ....

    Ja też nie wiem, kiedy to minęło 😬 serio, nie ogarniam tego. A ja jeszcze jestem totalnie w proszku z wyprawką 🤦

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2023, 08:34

    Clausix lubi tę wiadomość

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1619 615

    Wysłany: 8 grudnia 2023, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka93 wrote:
    Ja też nie wiem, kiedy to minęło 😬 serio, nie ogarniam tego. A ja jeszcze jestem totalnie w proszku z wyprawką 🤦
    Jeżeli któraś ma ochotę zobaczyć wieloryba z sesji świątecznej to poniżej link 🙈

    https://zapodaj.net/plik-7v0EpLBRJ8
    Piękny z Ciebie wieloryb 🤱

    Bebetka93, Mama8latka lubią tę wiadomość

  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1385 788

    Wysłany: 8 grudnia 2023, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka93 wrote:
    Ja też nie wiem, kiedy to minęło 😬 serio, nie ogarniam tego. A ja jeszcze jestem totalnie w proszku z wyprawką 🤦
    Jeżeli któraś ma ochotę zobaczyć wieloryba z sesji świątecznej to poniżej link 🙈

    https://zapodaj.net/plik-7v0EpLBRJ8
    Jeju jak Pięknie wyglądasz 😁😁😁 kwitnąco !!! Śliczna Ty 😁😁😁

    Bebetka93 lubi tę wiadomość

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 8 grudnia 2023, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atopikowa wrote:
    Jeju jak Pięknie wyglądasz 😁😁😁 kwitnąco !!! Śliczna Ty 😁😁😁
    Jejku dziękuję ☺️ ja mam już mega kompleksy.. nie przez sam brzuszek, tylko przez to jak zalalam się tłuszczem. bardzo się rozrylam, mam dużo tłuszczu na tym ciążowym brzuchu, nie mówiąc już o nogach, pośladkach, boczkach.. aktualnie ważę tylko trochę mniej niż przed pierwszym porodem więc nie wiem jak to będzie do czasu rozwiązania.

    Dominika, właśnie z tego powodu co powyżej czuję się jak wieloryb 🥹

    Atopikowa lubi tę wiadomość

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5909

    Wysłany: 8 grudnia 2023, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka93 wrote:
    Jejku dziękuję ☺️ ja mam już mega kompleksy.. nie przez sam brzuszek, tylko przez to jak zalalam się tłuszczem. bardzo się rozrylam, mam dużo tłuszczu na tym ciążowym brzuchu, nie mówiąc już o nogach, pośladkach, boczkach.. aktualnie ważę tylko trochę mniej niż przed pierwszym porodem więc nie wiem jak to będzie do czasu rozwiązania.

    Dominika, właśnie z tego powodu co powyżej czuję się jak wieloryb 🥹

    Wyglądasz kwitnąco <3 pamiętaj, że to tylko etap, to nie jest czas na odchudzanie tylko na tworzenie nowego człowieka :D <3

    Bebetka93 lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1385 788

    Wysłany: 8 grudnia 2023, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co Ty gadasz !!!
    Wyglądasz pieknie !!
    Ja tez od 1 ciąży mam 10kg na +
    Ale serio patrząc na to zdjęcie ,nie wiedzać jak wyglądałaś wczesniej, mowie Ci calkiem serio - jest pięknie !!!
    Baaa teraz myślę ze my same widzimy sie" gorzej" niz widzą nas inni.
    Dbaj o siebie i czekam na zdjecie Kruszynki :)

    Bebetka93 lubi tę wiadomość

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 9 grudnia 2023, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam ❤️

    Nie chce spamować, ale jak chcecie to poniżej mój mały Szogun. Mi się to foto kojarzy z Kevinem 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2023, 15:58

    Miphuhiz, Nins, Atopikowa, Clausix lubią tę wiadomość

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1731 2446

    Wysłany: 9 grudnia 2023, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetko, pięknie wyglądasz!!!!
    i synek jaki przystojny :))))

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    21.08 - III prenatalne, zdrowa Amelka :)
    age.png
  • Nins Autorytet
    Postów: 879 501

    Wysłany: 9 grudnia 2023, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka, obie ślicznie wyglądacie.

    A co do wyglądu.... za 10 lat spojrzysz na to zdjęcie i powiesz sobie "fajnie tu wyszłam". Serio. My kobiety dopierdzielamy się do siebie cale życie o wszystko hehe. A potem z perspektywy czasu dopiero dostrzegamy pozytywy w dawnej sobie. I... tak właśnie widzą nas inni, z tymi pozytywami, a negatywy to my sobie wyolbrzymiamy w głowie.

    Atopikowa, Bebetka93 lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2021
    💔 10.11.2021 - 5 tc.
    🩺 21.12.2021 - histeroskopia / usunięcie mięśniaka (1,5 cm; 40% pod śluzówką. Histopatologia i biopsja OK

    21.03.2022 - Owulacja stym. letrozolem po raz 2. Glucophage 750 - 2x1 i Norprolac 75 - 0.5x1. Ovitrelle.
    🍀⏸ 14.04 - Beta 72 (Prog. 36,43 ng/mL)
    🍀⏸ 16.04 - Beta 200 (Śr. 2dniowy przyrost 166.7%)
    🍀⏸ 19.04 - Beta 1197 (Prog. 36,28 ng/mL; Śr. 2dniowy przyrost 214.5%)
    🍀❤️ 28.04 Zarodek 2,6 mm z ♥ :)
    🍀❤️ 19.05 CRL 20 mm. Słyszałam ♥
    🍀❤️ 24.05 CRL 28 mm. 160u♥
    🍀❤️ 10.06 CRL 54 mm, badania prenatalne i genetyczne - zdrowy chłopczyk :)
    👶❤️ 27.12.2022 g. 12:05 :) Nareszcie razem po tej stronie brzuszka 🥰

    ✔️AMH; ANA; TSH; ATg; ATPO; Białko C i S
    💉 Czynnik V (R2) - heparyna od potwierdzenia ciąży w USG

    age.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 9 grudnia 2023, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka ślicznie 🥰🥰♥️ Elizurek też słodko już duża dziewczyna ♥️
    Co do kilogramów no to jeszcze trochę Ci przybędzie w tych ostatnich tygodniach ale kochana ciąża to ciąża 😊 rządzi się swoimi prawami i nie przejmujemy się wtedy ani akednym kilogramem 😊🥰 później po porodzie jak będziesz chciała wrócić do formy to będziesz działać a teraz nie myśl o tym 😘

    Dziewczyny mój maz wyjeżdża 10dc i wraca 20dc więc całe najważniejsze dni go nie będzie ... Cykl grudniowy jednak wypadnie niestaraniowy. Jutro zmierzę tempke bo kurcze jakoś tak wychodzi teraz że nie mam jak mierzyć 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2023, 09:40

    Bebetka93 lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 9 grudnia 2023, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miphuhiz wrote:
    Bebetko, pięknie wyglądasz!!!!
    i synek jaki przystojny :))))
    To córeczka ☺️

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 9 grudnia 2023, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Bebetka ślicznie 🥰🥰♥️ Elizurek też słodko już duża dziewczyna ♥️
    Co do kilogramów no to jeszcze trochę Ci przybędzie w tych ostatnich tygodniach ale kochana ciąża to ciąża 😊 rządzi się swoimi prawami i nie przejmujemy się wtedy ani akednym kilogramem 😊🥰 później po porodzie jak będziesz chciała wrócić do formy to będziesz działać a teraz nie myśl o tym 😘

    Dziewczyny mój maz wyjeżdża 10dc i wraca 20dc więc całe najważniejsze dni go nie będzie ... Cykl grudniowy jednak wypadnie niestaraniowy. Jutro zmierzę tempke bo kurcze jakoś tak wychodzi teraz że nie mam jak mierzyć 🙈
    Like za komplement, to że męża nie będzie to trochę szkoda...

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1731 2446

    Wysłany: 9 grudnia 2023, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka93 wrote:
    To córeczka ☺️
    ale wtopa 🙈

    zasugerowałam się tym Szogunem :))))

    bardzo ładne dzieciątko ♥️♥️♥️♥️♥️

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    21.08 - III prenatalne, zdrowa Amelka :)
    age.png
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 9 grudnia 2023, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miphuhiz wrote:
    ale wtopa 🙈

    zasugerowałam się tym Szogunem :))))

    bardzo ładne dzieciątko ♥️♥️♥️♥️♥️
    Spokojnie, jak ją ubiorę w ciemne kolory to w sumie samej wydaje mi się, że ona równie dobrze mogłaby być chlopcem 😅
    A nasz pediatra się smieje, se ona chyba miała być chłopcem, bo zawsze tylko patrzy, żeby coś zbroić albo zabrać z biurka 😅

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5909

    Wysłany: 10 grudnia 2023, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam weekend dziewczyny? ;)
    Ja miałam wczoraj dzień na "nie" 😅 miałam sprzątać, ogarniać przed świętami a nie zrobiłam nic i stwierdziłam, że pierdziele :P jeszcze moja kumpela pojechała do swojego faceta zakończyć ich związek, więc cały dzień się denerwowałam, chociaż to właściwie nie moja sprawa 😅 Wieczorem M poszedł na imprezę firmową, ja oczywiście standardowo nie mogłam zasnąć jak go nie ma, więc o 1 mu napisałam, że się kładę, to jeszcze odpisał. Potem budzę się o 4, nie ma go. Dzwonię, nie odbiera, no to stresik znowu. Oddzwonił po 40 minutach z taksówki, a w domu był przed 6. Więc o 6 się położyłam, na 8 budzik bo byłam umówiona z moją mamą, wstaje, a ta dzwoni, że zmiana planów i się nie widzimy, więc znowu się wściekłam bo mogłam spać... Za to z dobrych rzeczy w południe się spotkałam z przyjaciółmi ze studiów, żeby poznać córeczkę kumpeli ;) Zjedliśmy obiad w naszej knajpie studenckiej, potuliłam bobasa, ze starszym synem kumpla pograłam w piłkarzyki, poszliśmy na spacer ;) Uratowało mi to dzień :P

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
‹‹ 239 240 241 242 243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ