Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 👣Nie oglądając się za siebie ,wciąż walczymy o Ciebie !💪👶
Odpowiedz

👣Nie oglądając się za siebie ,wciąż walczymy o Ciebie !💪👶

Oceń ten wątek:
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama, trzymam kciuki za świąteczny cud ☺️

    Mama8latka, Clausix lubią tę wiadomość

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4c186baf5510e.jpghttps://zapodaj.net/plik-7ZJw0tbUvM
    No wg mnie to jest Pik. 😊
    Myślicie że te ♥️ z 10dc (wczoraj) może się liczyć jeszcze i nie wypadam z gry w tym miesiącu? 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2023, 19:42

    KarolinaKika, Clausix, Dominika96, Bebetka93, Nins, Miphuhiz lubią tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2276 1725

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama nooo wygląda obiecująco

    Mama8latka lubi tę wiadomość

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1385 788

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka no według mnie tez jest pik !!! I te ❤ tez jest w grze !!! Teraz czekać do testowania zaś hahaha

    Mama8latka lubi tę wiadomość

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5909

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biel nad bielą... niby się człowiek spodziewa, a jednak się łudzi... :(

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1385 788

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Biel nad bielą... niby się człowiek spodziewa, a jednak się łudzi... :(

    Tak,dokładnie tak.
    Wiadomo co bedzie a jednak nadzieja jest. I potem juz dzien do dupy. Trzymaj sie 💚

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1385 788

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis ma 20dc ,ciekawe kiedy @ przyjdzie czy cos sie przesunie po histeroskopi. Jestem strasznie zaziębiona, w nocy spac nie umiem z kaszlu.....

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix nie lubię 🥺

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2276 1725

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix również nie lubię :/

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • Robaczeekkk Przyjaciółka
    Postów: 90 46

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam 🫶 czy możliwe jest ze owulacja się przesunie po laparoskopii i cykl się wydłuży ?

    Starania 5 lat
    🙎🏻‍♀️28
    🙎🏼38
    Wyniki M super✅
    Lewy jajowód nie drożny ❗️
    22.11.23-laparoskopia


    Wszystko jest iluzją , jest i magia!! I zdarza się raz na milion 🍀
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1238 160

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczeekkk wrote:
    Witam 🫶 czy możliwe jest ze owulacja się przesunie po laparoskopii i cykl się wydłuży ?
    A czy było coś próbowane po laparoskopi ? Bo ja np zaszłam w ciaze zaraz po

  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczekk ja miałam po laparoskopi cykl standardowy nie zmieniony . Ale no to jednak jest ingerencja w ciało więc mogło się coś pozmieniać poprzesuwać.


    Clausix testowalas dzisiaj hmm ???

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1385 788

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)
    Jak tam przygotowania do świąt? Ja mam posprzątane, dom pieknie postrojony.
    Domu bedziemy tylko 1 dzien świąt reszta u rodziny w tym roku wiec szykowac- gotować w tym roku nie muszę, także troszke mam łatwiej bo na wynos jeszcze popakują hahah niewiem jak Wy ale ja jeszcze nie mam prezentów dla najbliższych i nie mam kiedy sie wybrac nawet po nie 🙅
    Miłego dnia

    Miphuhiz lubi tę wiadomość

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atopikowa jak mam być szczera to ja w tym roku W OGÓLE nie czuje świąt.... Nie mam ochoty stroić pokoju w tym domu , prezentów nie robimy żadnych oprócz synowi. Właśnie dzisiaj przyjeżdża kurier z paczkami mebli do jego pokoju ,to jest jego prezent na gwiazdkę i oprócz tego dostanie kasę na swoje wydatki (tak sobie zażyczył) .
    Nikomu więcej nie robimy prezentów ,każdy wie że mamy na co wydawać pieniądze takze raczej rozumieją.
    Na wigilię jedziemy do teściowej także też mam bez szykowania 😁
    W tym roku mieliśmy być na wigili z moją mamą 🥺 dlatego ja też nie mam ochoty w ogóle spędzać tych świąt bo nie będą one takie jak miały być 😔😔 najchętniej została bym w domu i spędziła ten dzień jak każdy inny ale pojedziemy ze względu na syna.
    Mnie święta to chyba zaczną cieszyć dopiero w swoim domu ,gdzie zrobimy wszystko tak jak my chcemy , usiądziemy do naszego własnego stołu i zrobimy nasz własny klimat .
    Także o tak u mnie to wygląda - trochę może negatywnie to brzmieć dla tych co kochają święta i się teraz szykują cieszą itd no ale ja jestem właśnie w takiej życiowej sytuacji 🤷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2023, 10:12

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1385 788

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Atopikowa jak mam być szczera to ja w tym roku W OGÓLE nie czuje świąt.... Nie mam ochoty stroić pokoju w tym domu , prezentów nie robimy żadnych oprócz synowi. Właśnie dzisiaj przyjeżdża kurier z paczkami mebli do jego pokoju ,to jest jego prezent na gwiazdkę i oprócz tego dostanie kasę na swoje wydatki (tak sobie zażyczył) .
    Nikomu więcej nie robimy prezentów ,każdy wie że mamy na co wydawać pieniądze takze raczej rozumieją.
    Na wigilię jedziemy do teściowej także też mam bez szykowania 😁
    W tym roku mieliśmy być na wigili z moją mamą 🥺 dlatego ja też nie mam ochoty w ogóle spędzać tych świąt bo nie będą one takie jak miały być 😔😔 najchętniej została bym w domu i spędziła ten dzień jak każdy inny ale pojedziemy ze względu na syna.
    Mnie święta to chyba zaczną cieszyć dopiero w swoim domu ,gdzie zrobimy wszystko tak jak my chcemy , usiądziemy do naszego własnego stołu i zrobimy nasz własny klimat .
    Także o tak u mnie to wygląda - trochę może negatywnie to brzmieć dla tych co kochają święta i się teraz szykują cieszą itd no ale ja jestem właśnie w takiej życiowej sytuacji 🤷
    Mama8latka ja Cie doskonale rozumiem. Pare lat temu gdy zmarł moj tata wogóle nie interesowały mnie święta, baaa do dzis juz nie są ona takie jak w tedy gdy tato był z nami i ja juz od tamtej pory nie czuje juz " tej magi " świąt. Ale moj syn jest jeszcze maly,wierzy w mikołaja i ze Dzieciątko w wigili daje prezenty pod choinkę, dlatego staram sie dla niego bo cieszy mnie jak widze te jego podekscytowanie świetami. U mnie w rodzinie jest tez bardzo duzo dzieci malych ( od męza rodzenstwa i mojego) i gdy soe spotykamy czerpię tą radosc od tych szkrabow.
    Napewno jak juz befziesz na swoim ,tez inaczej bedziesz przezywac ten czas a jak jeszcze pojawi sie mała istotka... takze doskonale rozumiem ze mozna chcieć w tym czasie wejsc pod koc przet tv i tak " przeczekac" bo tez mialam takie lata w swoim życiu

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atopikowa dziękuję 😘 Fajnie że są ludzie którzy w pełni rozumieją co czuje 😊
    Mam nadzieję że w przyszłości wstawię tu piękne foty ze strojenia domu na święta 🎄 i też mam nadzieję że wróci do mnie ta cała magia która była jak rodzice żyli. Jednak to oni starali się żebyśmy my jako dzieci mieli piękne święta i napewno teraz też by chcieli żebyśmy my jako rodzice przekazali to własnym dzieciom . Ja obiecuje tego dokonać ale no nie w tym roku .
    W ogóle to pada non stop ,szaro buro i ponuro 😐 już chyba wolę ten śnieg ...

    Atopikowa lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1385 788

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak tez wole śnieg!!! Moje przeziebienie troche odpuszcza na szczęście. Brzuch mnie jakos pobolewa,jajnik kłuje i zas jakies plamienie delikatne mam. Ciekawa jestem jak befzie po @ i czy ten zabieg cos pomógł na te plamienia, bo szczerze mówiąc jest to mało komfortowe przez większość mc chodzic w pampersie 😅😅🤣😂😂🤣😅😅

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atopikowa no szczerze nie wyobrażam sobie tak ciągle chodzić w jakiejs wkładce a gdzie dopiero w normalnej podpasce... Miejmy nadzieję że po zabiegu się coś zmieni u Ciebie . Najlepiej by było jak by się udało zajść od razu wiadomo 😁 no ale będzie już dobrze jak ogólnie stan zdrowia się poprawi .

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1385 788

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Atopikowa no szczerze nie wyobrażam sobie tak ciągle chodzić w jakiejs wkładce a gdzie dopiero w normalnej podpasce... Miejmy nadzieję że po zabiegu się coś zmieni u Ciebie . Najlepiej by było jak by się udało zajść od razu wiadomo 😁 no ale będzie już dobrze jak ogólnie stan zdrowia się poprawi .
    Dokładnie. Wiadomo ze ciąża była by spełnieniem marzeń, ale tez chodzi o konfort psychiczny. A i te ciągle infekcje,zapalenia co sie z tym wiązały nie były tez zaciekawe. No zobaczymy cza byc dobrej mysli ze cos sie polepszy.

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1731 2446

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja cały tydzień latam i na nic nie mam czasu
    Pies ma chory kręgosłup, odstawiamy leki na padaczkę i idę we wtorek do fizjoterapeuty.
    Chyba trzeba będzie kupić kołnierz ortopedyczny co się wiaze z jazdą 250 km do Łodzi. Koszt od 500 zł wzwyż :/

    Bylam wczoraj u dr Mercika i od przyszłego okresu zaczynam brać estrofem i przygotowania do transferu na cyklu sztucznym
    Teraz nie mam głowy nawet, bo ten pies ciągle mi w głowie.

    Mama, to super że remont idzie do przodu. I trzymam kciuki za ten cykl :)

    Atopikowa, zdrówka!!!!

    Atopikowa lubi tę wiadomość

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    21.08 - III prenatalne, zdrowa Amelka :)
    age.png
‹‹ 241 242 243 244 245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ