Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie
Odpowiedz

Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • in_co_gni_to Autorytet
    Postów: 421 655

    Wysłany: 3 lutego 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście NIEOCENIONE!!! dziękuję za słowa otuchy, wyryczalam się tak na maksa i od razu lepiej, wyprzytulalam z M., Cyc do przodu i będzie super. Niech tylko ta cholerna malpiszonica przychodzi!

    No i Nona na końcu - lód czy anal, uśmiałam się 😂

    nick nieaktualny, Sylwucha, nick nieaktualny, Lalia, dmg111 lubią tę wiadomość

    1. 9 cykli starań
    2. Poronienie w 12 tc
    3. 1cs po poronieniu- córeczka, w 2018

    4. Od maja 2019 starania o drugie dziecko
    5. m. Oligoasthenoteratozoospermia , morfologia 0%
    6. 02.2020 cb
    7. 03.03.2020 II , 4.03.2020 bhcg 30.09 U/l, 06.03 bhcg 120, 9.03 bhcg 500,
    8.13.03 USG pęcherzyk ciążowy na razie bez zarodka
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 3 lutego 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Mam to samo 😐 Mam ochotę wypieprzyć ten duphaston. Masakrycznie się czuje 😥 Nawet na trening nie wychodzę, bo wydaje mi się, że będzie rzyg 😂

    Dlatego za radą Nony i Morwy w tym cyklu odstawilam i czuje się super, w sensie normalnie

    Sylwucha lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Ja nie miałam takich jazd po dupku 🤔 oprócz plamień wszystko było jak w każdym innym cyklu.
    Czuję tu 👶🤗
    No bez jaj, 5 dpo to raczej nie sprawka bobo 😂 nie wierzę w to... :)
    Wolę zrzucić na dupka :)

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 3 lutego 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Laima,

    nasza ekipa to najlepsze co Cię spotkało, mówię Ci to ja. Nona.
    Razem przejdziemy na fiolet, uwierz w to.

    Napisz podstawy o sobie: Skąd jesteś i czy wolisz loda czy anal?

    Ale żałuję że nie jestem tu nowa i że mam te pytania za sobą 😂

    nick nieaktualny, Inaa89, Lalia lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Mam to samo 😐 Mam ochotę wypieprzyć ten duphaston. Masakrycznie się czuje 😥 Nawet na trening nie wychodzę, bo wydaje mi się, że będzie rzyg 😂
    Ufff nie jestem sama! Piona!

    Sylwucha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Jebłam 😂😂😂🍦
    I ja 😂😂😂😂😂😂😂😂

    Sylwucha, luthienn lubią tę wiadomość

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 3 lutego 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    I ja 😂😂😂😂😂😂😂😂
    I ja 😂🙈

    Sylwucha, Lalia lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 3 lutego 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Laima,

    nasza ekipa to najlepsze co Cię spotkało, mówię Ci to ja. Nona.
    Razem przejdziemy na fiolet, uwierz w to.

    Napisz podstawy o sobie: Skąd jesteś i czy wolisz loda czy anal?

    Jak zwykle przez ciebie oplułam telefon 🤣🤣🤣

    Lalia lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 3 lutego 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż strzelił focha że się śmieje na głos i że nie mówię o co chodzi 😂😂😂😂🙈

    nick nieaktualny, Sylwucha, nick nieaktualny, Inaa89, Lalia, Marti29, Wik89, dmg111, Klaudia9212, Julik lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 3 lutego 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Ufff nie jestem sama! Piona!
    Piona Bejbe 😉😎

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Mój mąż strzelił focha że się śmieje na głos i że nie mówię o co chodzi 😂😂😂😂🙈
    Faceci 🤦‍♀️😂😂😂😂

    Inaa89, Lalia lubią tę wiadomość

  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 3 lutego 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Dlatego za radą Nony i Morwy w tym cyklu odstawilam i czuje się super, w sensie normalnie
    W kolejnym cyklu chyba też tak zrobię...
    Dzięki 😘

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    W kolejnym cyklu chyba też tak zrobię...
    Dzięki 😘
    Nie będzie następnego cyklu! Nie i koniec!
    Nie drażnij ciężarnej takimi tekstami 😂😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2020, 21:47

  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 3 lutego 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Mój mąż strzelił focha że się śmieje na głos i że nie mówię o co chodzi 😂😂😂😂🙈
    Bidulek 😂😂😂😂😂
    Zrób mu tego loda 🍦

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 3 lutego 2020, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Bidulek 😂😂😂😂😂
    Zrób mu tego loda 🍦

    Ha ha ha nie chce mi się 😂😂 czytam książkę 📖 " jak mówić żeby maluchy nas słuchały"

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Sylwucha, Lalia, Marti29 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Laima Debiutantka
    Postów: 14 64

    Wysłany: 3 lutego 2020, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Laima,

    nasza ekipa to najlepsze co Cię spotkało, mówię Ci to ja. Nona.
    Razem przejdziemy na fiolet, uwierz w to.

    Napisz podstawy o sobie: Skąd jesteś i czy wolisz loda czy anal?
    Anal odpada ( nawet słownik wyświetla mi "kanał" zamiast anal) 😂 lody są spoko ale nie zawsze . Czasami to walka z czasem ... trwa to w nieskończoność a twoje kubki smakowe marzą o kanapce z szynką a mąż walczy, Ty walczysz. Koszmar 😂 Wolę seks na ostro. Lód może być wtedy grą wstępną 😂 Orgazmy za to kocham i te łechtaczkowe i te drugie . Mąż się zawsze postara bo to lis, który wie że w najbliższej przyszłości na tym zyska 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2020, 22:06

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kic83, Inaa89, Lalia, Marti29, Wik89, dmg111 lubią tę wiadomość

    Posiadam na swoim koncie:
    🌑 mthfr
    🌒 PAI
    🌓 dodatnie ANA
    🌔 hashimoto
    🌕 IO/hiperinsulemia
    🌖 4 ciąże biochemiczne
    🌗 ciąża pozamaciczna
    🌘 2 poronienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Ha ha ha nie chce mi się 😂😂 czytam książkę 📖 " jak mówić żeby maluchy nas słuchały"
    Też powinnam inaczej czeka mnie szybciej psychiatryk niż porodowka...
    Dzieki za odpowiedź o tarczycy

    kic83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laima wrote:
    Anal odpada ( nawet słownik wyświetla mi "kanał" zamiast anal) 😂 lody są spoko ale nie zawsze . Czasami to walka z czasem ... trwa to w nieskończoność a twoje kubki smakowe marzą o kanapce z szynką a mąż walczy, Ty walczysz. Koszmar 😂 Wolę seks na ostro. Lód może być wtedy grą wstępną 😂 Orgazmy za to kocham i te łechtaczkowe i te drugie . Mąż się zawsze postara bo to lis, który wie że w najbliższej przyszłości na tym zyska 😂
    Od razu widać żeś Ty nasza! ❤️😂

    nick nieaktualny, Laima, nick nieaktualny, nick nieaktualny, justyna_95, Inaa89, Lalia, Marti29, Sylwucha, dmg111 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona 🤣🤣🤣

    Wiem, że to węgle nadal, ale mąż mnie przeklnie, jak mu wyjadę z soczewicą czy ciecierzycą, którą swoją drogą nie lubię niestety 😒

    Małymi kroczkami do celu, a ja to i tak obiad zawsze skubię, nie moja godzina na wcinanie.

    Motylku, czuj się moją córką 🤣🤣🤣

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 3 lutego 2020, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laima wrote:
    Anal odpada ( nawet słownik wyświetla mi "kanał" zamiast anal) 😂 lody są spoko ale nie zawsze . Czasami to walka z czasem ... trwa to w nieskończoność a twoje kubki smakowe marzą o kanapce z szynką a mąż walczy, Ty walczysz. Koszmar 😂 Wolę seks na ostro. Lód może być wtedy grą wstępną 😂 Orgazmy za to kocham i te łechtaczkowe i te drugie . Mąż się zawsze postara bo to lis, który wie że w najbliższej przyszłości na tym zyska 😂

    Nadajesz się, witaj
    rozsiądź się na chwilę i zaciążaj jak najszybciej ;)

    nick nieaktualny, Laima, Koteczka82, Inaa89, Lalia, Marti29 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ