Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie
Odpowiedz

Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 3 lutego 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Incognito! My kobiety jesteśmy cholernie silne, wierzę, że teraz będzie już lepiej.

    Jestem po wizycie u nowego gina...mam mieszane uczucia:/ ale dowiedziałam się, ze mam pęcherzyk 18 mm!!!!szok, to dopiero 9 dc...a moje cykle trwają średnio 30/32. Jutro zrobię owulaka.

    Nona ❤❤❤

    nick nieaktualny, Inaa89 lubią tę wiadomość

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Laima Debiutantka
    Postów: 14 64

    Wysłany: 3 lutego 2020, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Nadajesz się, witaj
    rozsiądź się na chwilę i zaciążaj jak najszybciej ;)
    Tylko pod warunkiem ,że zaciążycie razem ze mną. Bylam już też na fioletowe stronie z rozeznaniem i tam strasznie sztywno zawsze jest 😂 za sztywno dla mnie i może dlatego nie zachodzę ? 😂😂😂

    Koteczka82, Sylwucha, Lalia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Posiadam na swoim koncie:
    🌑 mthfr
    🌒 PAI
    🌓 dodatnie ANA
    🌔 hashimoto
    🌕 IO/hiperinsulemia
    🌖 4 ciąże biochemiczne
    🌗 ciąża pozamaciczna
    🌘 2 poronienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 11:14

    Laima, Wik89 lubią tę wiadomość

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 3 lutego 2020, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laima wrote:
    Tylko pod warunkiem ,że zaciążycie razem ze mną. Bylam już też na fioletowe stronie z rozeznaniem i tam strasznie sztywno zawsze jest 😂 za sztywno dla mnie i może dlatego nie zachodzę ? 😂😂😂

    Zależy gdzie jest sztywno
    jak na forum to źle
    jak u męża to dobrze zwiastuje ;)

    Koteczka82, Lalia, Laima, Marti29, dmg111 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 3 lutego 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Ha ha ha nie chce mi się 😂😂 czytam książkę 📖 " jak mówić żeby maluchy nas słuchały"
    Dobra książka, czyli tylko brać malucha w obroty 😎🍦😈

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 3 lutego 2020, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laima wrote:
    Tylko pod warunkiem ,że zaciążycie razem ze mną. Bylam już też na fioletowe stronie z rozeznaniem i tam strasznie sztywno zawsze jest 😂 za sztywno dla mnie i może dlatego nie zachodzę ? 😂😂😂
    Sztywno może być tylko w majtach u chłopa 😎
    Nie tutaj 😁

    Inaa89, Lalia lubią tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 3 lutego 2020, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzis zaliczyliśmy 6/9 Plus mały seksik 😁
    Można odpocząć 😜😂

    Sylwucha, Lalia, Koteczka82, Wik89, kic83 lubią tę wiadomość

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 3 lutego 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa89 wrote:
    My dzis zaliczyliśmy 6/9 Plus mały seksik 😁
    Można odpocząć 😜😂
    I tak ma być 😊

    Inaa89 lubi tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 3 lutego 2020, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Mój mąż strzelił focha że się śmieje na głos i że nie mówię o co chodzi 😂😂😂😂🙈



    Nona 😂🤦‍♀️😍

    Kic, mój ostatnio zapytał z kim piszę, bo tak się szczerzę do telefonu i czy to czasem nie kochanek 🤦‍♀️😁 ojj gdyby on wiedział jakie tu ostre laski są 🤭🤭🤭

    Inaa89, Koteczka82, Marti29, luthienn, Wik89, Klaudia9212 lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Laima Debiutantka
    Postów: 14 64

    Wysłany: 3 lutego 2020, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Sztywno może być tylko w majtach u chłopa 😎
    Nie tutaj 😁
    Tutaj to nigdy przenigdy nie jest sztywno. Na innych wątkach to nie wiem , ręki sobie nie dam obciąć. Ale fiolet jakoś do mnie nie przemawia. Jak tam trafię to się będę niepotrzebne nakręcać. Często są tam porównywania. Tu jest luz blues i luźne portki. Chociaż za różem nie przepadam jako kolorem to znajdą się tu fajne wątki takie jak ten 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2020, 23:03

    Inaa89, Sylwucha lubią tę wiadomość

    Posiadam na swoim koncie:
    🌑 mthfr
    🌒 PAI
    🌓 dodatnie ANA
    🌔 hashimoto
    🌕 IO/hiperinsulemia
    🌖 4 ciąże biochemiczne
    🌗 ciąża pozamaciczna
    🌘 2 poronienia
  • Marti29 Autorytet
    Postów: 289 269

    Wysłany: 3 lutego 2020, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona rozwalasz system 😂

    U Was seksiki a u mnie mąż drugą noc śpi na kanapie. To chyba będzie poważny kryzys...

    11.2016 syn (2cs)

    12cs - II

    26.08: beta - 47,8, progesteron 19,8

    12.09 - jest ❤

    oar843r8yr0skbx0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti29 wrote:
    Nona rozwalasz system 😂

    U Was seksiki a u mnie mąż drugą noc śpi na kanapie. To chyba będzie poważny kryzys...

    Współczuję :(

    Też zaliczyłam kontynuację mojego maratonu seksu ;)

  • Laima Debiutantka
    Postów: 14 64

    Wysłany: 3 lutego 2020, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mąż nigdy nie spał na kanapie a nie raz mieliśmy spiny. Dlaczego ? Dlatego ,że to ja spałam na kanapie(na tyle niewygodnej) , po jakmś czasie przeniosłam się do łóżka a mąż z samego rana robił wszystko tak by nie wyszło, że się kłuciliśmy . Mówił coś w stylu "zasnęłaś kochanie na kanapie , tak pięknie spałaś, że nie miałem sumienia Cię budzić. Śniadanie już gotowe. Chcesz coś dobrego zjeść?" Podczas śniadania zawsze potrafiliśmy sobie wszystko wyjaśnić i obgadać;)

    Koteczka82, Reikja, nick nieaktualny, Inaa89, dmg111 lubią tę wiadomość

    Posiadam na swoim koncie:
    🌑 mthfr
    🌒 PAI
    🌓 dodatnie ANA
    🌔 hashimoto
    🌕 IO/hiperinsulemia
    🌖 4 ciąże biochemiczne
    🌗 ciąża pozamaciczna
    🌘 2 poronienia
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1401

    Wysłany: 3 lutego 2020, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laima witaj 🙂 Twój mąż to aniol w takim razie 🙂

    U nas wczoraj kłótnia na zabój a dzisiaj był niezły seks na zgodę 💪😁 i nawet lodzik odszedł na dobre rozpoczęcie cyklu.

    Mąż zadowolony, że siedzę na forum, bo jestem bardziej otwarta 😂 taki macie wpływ na mnie dziewczyny. Wszystkim na dobre wychodzi 🙈

    Koteczka82, Wik89, Sylwucha, kic83, nick nieaktualny, Inaa89, dmg111, Julik lubią tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 4 lutego 2020, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah moj na poczatku sceptyczny byl i tez sie dziwil, co ja sie tak do telefonu szczerzę, a teraz sie przyzwyczail i czasem podpytuje, „a co pisza o tym czy owamtym na tych Twoich forach?”...😁

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Jasminum Autorytet
    Postów: 396 359

    Wysłany: 4 lutego 2020, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój to straszna baba w kłótniach! Potrafi się nie odzywać przez cały dzień, a w nocy spać tak żeby przypadkiem mnie nie dotknąć 🤣 A to akurat przez brak kanapy... 🤣🤣 Za to ciche dni zawsze kończą się tym, że to ja nie wytrzymuje i musi być ostry seks na zgodę. I w sumie to są zazwyczaj najlepsze seksy 😎

    boo123 lubi tę wiadomość

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • Jasminum Autorytet
    Postów: 396 359

    Wysłany: 4 lutego 2020, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o sprowadzenie mnie na ziemię! Nie chce robić jeszcze testu bo za wcześnie a ciągle o nim myślę! Jak się zaprzec żeby nie uledz??? 🤔🤔🤔

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 02:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    in_co_gni_to wrote:
    Mam mega doła dziewczyny jednak :( tzn wiem że jutro będzie lepiej i w ogóle... Ale tak bym chciała żeby ta głupia @ już przyszła i czuję taką niesprawiedliwość i mega zmęczenie psychiczne po prostu...
    Mam ochotę leżeć i tak zostać już na zawsze :(

    Dziewczyny po biochemach...
    Czy to krwawienie, które będę miała to będzie @? Ile ono trwa? Czy po takim krwawieniu mogę mieć owulkę? Nie ukrywam, że liczę bardzo mocno na ten cykl.
    Możesz mieć owulację ja straciłam cb 22 stycznia a dzisiaj mam pęcherzyk na 13 mm tak że trzymam kciuki będzie dobrze

    nick nieaktualny, in_co_gni_to lubią tę wiadomość

  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 4 lutego 2020, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    in_co_gni_to wrote:
    Mam mega doła dziewczyny jednak :( tzn wiem że jutro będzie lepiej i w ogóle... Ale tak bym chciała żeby ta głupia @ już przyszła i czuję taką niesprawiedliwość i mega zmęczenie psychiczne po prostu...
    Mam ochotę leżeć i tak zostać już na zawsze :(

    Dziewczyny po biochemach...
    Czy to krwawienie, które będę miała to będzie @? Ile ono trwa? Czy po takim krwawieniu mogę mieć owulkę? Nie ukrywam, że liczę bardzo mocno na ten cykl.
    Ja miałam owulacje, i bylo jako @. Trwało podobnie 5 dni z tym że drugiego dnia skurcze miałam silniejsze niż zawsze w @.

    in_co_gni_to lubi tę wiadomość

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 4 lutego 2020, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde laski mam dołka. wczoraj Wielka euforia po wizycie, mialy byc seksy, nie wyszło , dzisiaj nie wiem czy nam się uda no i dupa😕
    w dodatku dokładnie rok temu wysikalam dwie tłuste krechy na tescie ciazowym. eh.

    💙
    💗
‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ