Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie
Odpowiedz

Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2020, 20:39

    Morwa lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Kristin1990 Autorytet
    Postów: 680 914

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa mi też jest strasznie niedobrze przed samym okresem. Tak bardzo, że aż czasem mi się dźwignie zawartość <bleh> ;p

    IVF 2021/2022

    1. 20.11.2021 punkcja. Pobrano 23 komórki. Zapłodniło się 19. W piątej dobie zostało 7 zarodków.
    2. Mamy cztery zdrowe śnieżynki (pgt-a) ❄️❄️❄️❄️
    3. CD138 39/10 😢 Po leczeniu levoxa i metronizadol 9/10. Test Era: przesunięte okno implantacyjne.
    4. 02.04.2022 transfer mrożaczka 😍 beta 0
    5. 04.07 2022 transfer beta 0 (accofil, metryped, intralipid, neoparin)
    6. 30.08.2022 beta 0 (ten sam zestaw co wyżej)
    7. 29.11.2022 (immunoglobiny, accofil, intralipid, neoparin)
    6 dpt: 25.87 mlU
    8 dpt: 74.84 mlU
    10 dpt: 158.3 mlU
    13 dpt: 546.4 mlU
    15 dpt: 1315 mlU

    11.02.23 prenatalne: zdrowy syn 💙

    age.png
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kristin1990 wrote:
    Morwa mi też jest strasznie niedobrze przed samym okresem. Tak bardzo, że aż czasem mi się dźwignie zawartość <bleh> ;p
    No tak zmieniamy się całe życie. Organizm się zużywa. Nie oszukujmy się. Jak byłam młodsza to moje cykle trwały 36 dni po pierwszym synu skróciły się do 34 a teraz po 30 po drugim synu teraz 30 dni. Ja nie mam takich problemów ale mam straszny pms 14 dni. I też z wiekiem gorzej.

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, dziś owulacja
    Było 2:0 ♥️
    Teraz odliczam!

    Omon, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Koteczka82, Morwa lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kristin1990 wrote:
    Morwa mi też jest strasznie niedobrze przed samym okresem. Tak bardzo, że aż czasem mi się dźwignie zawartość <bleh> ;p

    ja teraz tak mialam pierwszy raz w życiu. tak mi bylo niedobrze że ojej. a w aucie to myslalam że zwymiotuje. jazde przetrwałam tylko dlatego że zasnelam. jakby to byl cykl staraniowy to bym wyskoczyla z auta sikac na test 😀

    Kristin1990 lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Dobra, dziś owulacja
    Było 2:0 ♥️
    Teraz odliczam!
    No i git teraz zostało tylko czekanie czyli najłatwiejszy element starań. 🤣🤣🤣🤣🤣

    nick nieaktualny, kic83 lubią tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    No tak zmieniamy się całe życie. Organizm się zużywa. Nie oszukujmy się. Jak byłam młodsza to moje cykle trwały 36 dni po pierwszym synu skróciły się do 34 a teraz po 30 po drugim synu teraz 30 dni. Ja nie mam takich problemów ale mam straszny pms 14 dni. I też z wiekiem gorzej.
    Mi też po ciąży się cykle uregulowały. Przed miałam porywy nawet do 76 dni... A jak mi po ciąży wrócił to przez ponad rok 28 dni i 9 rano punktualnie @. Tylko teraz znowu mi się rozjechały (kolejno 30, 32, ostatni 33).
    Dziś mam 26dc, na testowanie założyłam sobie aż 4 luty, bo to będzie równe dwa tygodnie od ostatniego ♥️ libido spadło do 0, więc jeśli się wstrzeliłam to tego dnia test będzie wiarygodny.
    Gdyby nie w tym, to w kolejnym wracam do mierzenia tempki, przynajmniej wie człowiek na czym stoi.

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    No i git teraz zostało tylko czekanie czyli najłatwiejszy element starań. 🤣🤣🤣🤣🤣
    Polemizowałabym 😂 chyba wolę element z 🐝🐝🐝
    🤭😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2020, 16:11

    nick nieaktualny, Zulugula lubią tę wiadomość

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/4bff0dcd98398.jpg.html

    Hej dziewczyny proszę was o interpretacje wyniku testu owulacyjnego, bo jestem swiezakiem.

    W pon pecherzyk miał 17mm, mąż wraca dopiero jutro mam nadzieje, ze załapiemy się na końcówkę owulki😂😂😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fi0lecik wrote:
    https://zapodaj.net/4bff0dcd98398.jpg.html

    Hej dziewczyny proszę was o interpretacje wyniku testu owulacyjnego, bo jestem swiezakiem.

    W pon pecherzyk miał 17mm, mąż wraca dopiero jutro mam nadzieje, ze załapiemy się na końcówkę owulki😂😂😂
    Jeszcze nie pozytyw. Moim zdaniem jutro wyjdzie pozytyw :)

  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikii wrote:
    Są i starsze, ja w tym roku 38:)

    Uff to nie jestem sama bo ja w tym roku też 38 lat 😜

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Jeszcze nie pozytyw. Moim zdaniem jutro wyjdzie pozytyw :)

    Dziękuję za odpowiedź. Lub wczoraj był pozytyw, ale niestety miałam taki zapiernicz że nie zrobiłam testu.ale jutro powtórzę. Dziękuję :*

  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fi0lecik wrote:
    https://zapodaj.net/4bff0dcd98398.jpg.html

    Hej dziewczyny proszę was o interpretacje wyniku testu owulacyjnego, bo jestem swiezakiem.

    W pon pecherzyk miał 17mm, mąż wraca dopiero jutro mam nadzieje, ze załapiemy się na końcówkę owulki😂😂😂
    Szkoda że wczoraj nie zrobiłaś bo może być po ptakach ale sikaj jutro i się okaże. 🙂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym roku 32 ale wciaz w to nie wierzę 😂😂😂 w 1 ciąży byłam jak miałam 23 lata i jak czytałam, że dziewczyny po 30 starają się o pierwsze dziecko to sobie myślałam, ale one już stare. Wycofuje wszystko co myślałam 😂😂😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2020, 16:45

    justyna_95, Zulugula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    ja teraz tak mialam pierwszy raz w życiu. tak mi bylo niedobrze że ojej. a w aucie to myslalam że zwymiotuje. jazde przetrwałam tylko dlatego że zasnelam. jakby to byl cykl staraniowy to bym wyskoczyla z auta sikac na test 😀
    Ja dzisiaj jadąc do gina bylam kierowcą, miałam córkę i męża na pokładzie. Jedyne co myślałam to to ,żeby nie zwymiotowc na siebie bo siara będzie iść do gina😂 udało się, mąż w połowie drogi mnie zmienił a ja jechałam z łbem za oknem 😂

    preg.png
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fi0lecik wrote:
    Ja w tym kroku 32 ale wciaz w to nie wierzę 😂😂😂 w 1 ciąży byłam jak miałam 23 lata i jak czytałam, że dziewczyny po 30 starają się o pierwsze dziecko to sobie myślałam, ale one już stare. Wycofuje wszystko co myślałam 😂😂😂😂
    Hahaha no niestety punkt widzenia zmienia się z punktem siedzenia. 😆

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    No i git teraz zostało tylko czekanie czyli najłatwiejszy element starań. 🤣🤣🤣🤣🤣
    Hahaha dobry żart 😂😂😂 ja już odliczam kiedy będę testować a mój ginekolog powiedział, że mam mu nawet nie wspominać o testowaniu przed terminem @ 😂😂
    Mój ginekolog jest ekstra. Dzisiaj pytał się który to cykl starań z clo , mówię mu ,że drugi a pierwszy na tabletkach które mi przepisał, bo wcześniej łykałam na własną rękę za jego przyzwoleniem. A on do mnie... "to coś mi się popieprzyło bo byłem pewny, że trzeci. Ale to tylko na plus dla nas" . Uwielbiam go 😍

    nick nieaktualny, kic83, Omon lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fi0lecik wrote:
    https://zapodaj.net/4bff0dcd98398.jpg.html

    Hej dziewczyny proszę was o interpretacje wyniku testu owulacyjnego, bo jestem swiezakiem.

    W pon pecherzyk miał 17mm, mąż wraca dopiero jutro mam nadzieje, ze załapiemy się na końcówkę owulki😂😂😂
    Negatyw . Widzę, że też masz dąb sonoma. Na tych mablach nie widac kurzu 😂 za to je kocham 😂
    A co do pozytywu to jutro pewnie będzie;) działaj i testuj dalej :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna_95 wrote:
    Haha kochana tutaj żadna nie jest stara!❤🥰
    Ja zmieniam kod na 3 z przodu w tym roku i czuję się tak samo jak przy zmienianiu na 2. No prawie 😂

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, justyna_95, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja zmieniam kod na 3 z przodu w tym roku i czuję się tak samo jak przy zmienianiu na 2. No prawie 😂
    Hahaha... Jak mówi stare polskie porzekadło Prawie robi wielką różnicę. 🤣🤣🤣🤣
    Oj chciałabym mieć 30 lat.

    Morwa lubi tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ