Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie
Odpowiedz

Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 12 lutego 2020, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2020, 15:27

    Kristin1990 lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2020, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2020, 10:07

    Kristin1990 lubi tę wiadomość

  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 12 lutego 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kristin1990 wrote:
    Dziewczyny, już po :))) oba jajowody drożne! Ale nie umiała mi założyć cewnika. Nie potrafiła się dostać przez szyjke. Przepchala mi ja. Powiedziała, że ewidentnie była lekko zrosnieta i daje 50%, ze teraz się uda! :D
    No to teraz tylko 🐝🐝🐝

    Kristin1990 lubi tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 12 lutego 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Właśnie sobie uświadomiłam, że mam źle w stopce podane - rodzę! Ale w listopadzie 💚

    Mój termin porodu wg daty ostatniej @ to 09.11.2020.

    Skorpion, po mamusi! Musi się udać w tym cyklu! 🤩🤩🤩

    Kitka to ja z tobą też pragnę Skorpionka będzie po tatusiu 🤗🍀😈

    Trzymam kciuki żeby nam się teraz udało 🤞🤞🤞

    Lalia lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2020, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jutro na usg może być widoczny jakis ślad, że owu byla nie byla itd?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2020, 12:02

    Lalia lubi tę wiadomość

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 12 lutego 2020, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2020, 15:27

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • szona Autorytet
    Postów: 8056 17575

    Wysłany: 12 lutego 2020, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka wrote:
    Dziewczyny czy jutro na usg może być widoczny jakis ślad, że owu byla nie byla itd?

    Tak. Zapadnięty pęcherzyk, ew. ciałko żółte. Przy świeżej owulacji jest płyn w zatoce Douglasa. Po owu zmienia się też wygląd endometrium (nie tylko grubość).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2020, 13:52

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    🙈
  • bebetka.b Autorytet
    Postów: 429 375

    Wysłany: 12 lutego 2020, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, donoszę ze beta pozytywna ale bardzo niska... 26. Nie wiem co myśleć, boje się trochę bo w poprzedniej ciąży miałam w tym dniu cyklu 100.
    Ech muszę powtórzyć betę koniecznie.

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 12 lutego 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bebetka.b wrote:
    Hej dziewczyny, donoszę ze beta pozytywna ale bardzo niska... 26. Nie wiem co myśleć, boje się trochę bo w poprzedniej ciąży miałam w tym dniu cyklu 100.
    Ech muszę powtórzyć betę koniecznie.

    na spokojnie, ile masz dpo, i który dzień cyklu?
    Pamiętaj, że przyrost powinien wynosić
    - 66% w ciągu 48h
    - 114% w ciągu 72 h
    - podwojenie w ciągu 96 godzin
    Powtórz koniecznie betę

    Sylwucha, bebetka.b lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Kristin1990 Autorytet
    Postów: 680 914

    Wysłany: 12 lutego 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    To super wieści! 🙂 Trzymam kciuki za ten cykl. Jak się czujesz?

    A Bardzo dobrze. Lekko tylko krwawie. Samo badanie bolało jak średnio mocno miesiączka

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    IVF 2021/2022

    1. 20.11.2021 punkcja. Pobrano 23 komórki. Zapłodniło się 19. W piątej dobie zostało 7 zarodków.
    2. Mamy cztery zdrowe śnieżynki (pgt-a) ❄️❄️❄️❄️
    3. CD138 39/10 😢 Po leczeniu levoxa i metronizadol 9/10. Test Era: przesunięte okno implantacyjne.
    4. 02.04.2022 transfer mrożaczka 😍 beta 0
    5. 04.07 2022 transfer beta 0 (accofil, metryped, intralipid, neoparin)
    6. 30.08.2022 beta 0 (ten sam zestaw co wyżej)
    7. 29.11.2022 (immunoglobiny, accofil, intralipid, neoparin)
    6 dpt: 25.87 mlU
    8 dpt: 74.84 mlU
    10 dpt: 158.3 mlU
    13 dpt: 546.4 mlU
    15 dpt: 1315 mlU

    11.02.23 prenatalne: zdrowy syn 💙

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2020, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2020, 10:07

    Kristin1990 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2020, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Dzisiaj testowałam. Dwa testy z firmy testeo (opinie: bardzo czule) wyszły pozytywnie, druga kreska po 2, 3 minutach. Zrobiłam jeszcze test o tej samej czułości Pink ten już nic nie pokazał. Jestem całkowicie zbita z tropu...macie jakieś doświadczenie z testowanie Pinkami?

    nick nieaktualny, bebetka.b, Lalia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2020, 10:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2020, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2020, 10:07

    bebetka.b lubi tę wiadomość

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 12 lutego 2020, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonM wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Dzisiaj testowałam. Dwa testy z firmy testeo (opinie: bardzo czule) wyszły pozytywnie, druga kreska po 2, 3 minutach. Zrobiłam jeszcze test o tej samej czułości Pink ten już nic nie pokazał. Jestem całkowicie zbita z tropu...macie jakieś doświadczenie z testowanie Pinkami?

    powtórz test jutro rano testem 10
    jeśli jesteś od 12dpo w górę powinna być jakaś druga już kreska widoczna
    powyżej 14dpo idź na betę, i potem po 2/3 dobach ją powtórz

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1401

    Wysłany: 12 lutego 2020, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kristin super że już po 💪
    Anetka ja brałam witaminę c 1000 do niedawna, później gdzieś wyczytałam że może zakwaszac śluz i odstawiłam 🤦 już nie wiem co lepsze.

    Kic ja jakoś teraz owu, wydaje mi się że mogła być wczoraj, bo w poniedziałek pęcherzyk miał 22 mm, więc dziś miałby już 26.
    Idę jutro na kolejny monit to się dowiem dokładnie. Dziś nie wiem czy damy radę z seksami, więc liczę że była wczoraj. Of jeszcze nie wyznaczyło mi.

    Ps. Choć teraz coś mnie cmi lewy jajnik. Może to teraz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2020, 14:14

    nick nieaktualny, kic83, Kristin1990 lubią tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 12 lutego 2020, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Ja sikam na fluorescencyjny żółty czyli dawki b są ok.

    Obejrzałam cały ten live i widać że ogarnia i że sama przez to przeszła. Popłakałam się w paru miejscach 😫 emocje to ważna sprawa zwłaszcza po przejściach.

    Zastanawiam się nad tą witamina C o której mówiła bo ja mało biorę ale gdzieś czytałam że powyżej 1000mg zakwasza śluz 🤔 chociaż może jednak zwiększę chociaż do 1000mg i kupię rozpuszczalna 🤔
    W tych rozpuszczalnych patrz na skład. Mogą być różne słodziki, ale najlepiej aby nie było w nich ASPARTAMU . Ja znalazłam tylko dwa takie produkty. Jeden z Olimpu a drugi to ceviforte. Oba produkty mają dawkę 1500 i to jest naprawdę fajna dawka. A najlepsza to jest ta bez niczego w proszku , ale kwaśnaaa 😂

    nick nieaktualny, Koteczka82, Anet.kaa lubią tę wiadomość

    preg.png
  • szona Autorytet
    Postów: 8056 17575

    Wysłany: 12 lutego 2020, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonM wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Dzisiaj testowałam. Dwa testy z firmy testeo (opinie: bardzo czule) wyszły pozytywnie, druga kreska po 2, 3 minutach. Zrobiłam jeszcze test o tej samej czułości Pink ten już nic nie pokazał. Jestem całkowicie zbita z tropu...macie jakieś doświadczenie z testowanie Pinkami?

    Pinki słyną z tego, że się dość słabo wybarwiają. Na bobotescie druga kreska może już wręcz wychodzić z testu, a z tego samego moczu na pinku nie będzie takiego konkretu. Dlatego pinki lubię w tym kontekście, że nie powstają na nich żadne złudne cienie. Ale minus taki, że mogą się nie wybarwić zbyt ochoczo. Pokaz foty testeo, one raczej nie oszukują.

    🙈
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2020, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2020, 10:07

    boo123 lubi tę wiadomość

‹‹ 283 284 285 286 287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ