Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niechaj prezent 🎁 pod choinką 🎄 będzie chłopcem 👶🏻 lub dziewczynką 👩‍🦰 - Grudzień 2024
Odpowiedz

Niechaj prezent 🎁 pod choinką 🎄 będzie chłopcem 👶🏻 lub dziewczynką 👩‍🦰 - Grudzień 2024

Oceń ten wątek:
  • Deyansu Autorytet
    Postów: 1365 4011

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @siesiepy - dzięki za tępienie gnojów na wątku trollowym

    Przestałam być miła i próbują mnie dojechać ad personam, ale co mnie to 😅 przynajmniej odkryli, jacy naprawdę są 💩

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👩🏻 39
    💕
    👱🏻32


    Rodzinka 👩🏻👱🏻 & 🐱 - 💒10.2022

    02.01.2025 ⏸️😳 beta 29,8, prog 32,4
    17.01 CRL 0,28 cm i pikselowe ❤️
    31.01. CRL 1,6 cm 26.02 CRL 5,5 cm
    04.03 7 cm Człowieka, chyba ♂️ 😉 większość ryzyk - niska
    26.03. 12 cm Faceta 😁
    22.04. 🧬 330 g zdrowego Kawalera
    28.05. 832 g Akrobaty 🤸🏻‍♀️
    18.06. 1,25 kg Chłopa 🤗
    24.06. 🧬 Wszystko 👍🏻
    16.07. 1978 g Faceta z czuprynką 🧒🏻
    13.08. 2480 g, ułożenie główkowe 🤩
    22.08. 3200 g 💪🏻😳

    01.09.2025 urodziło się ❤️🤱🏻 3200g, 54 cm naszego szczęścia 😘
  • Deyansu Autorytet
    Postów: 1365 4011

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Darrika - wielkie dzięki 😘 jutro dopytam weterynarza, co wie

    Dobrej nocy ❤️

    Mam nadzieję, że wątek panów "pomocnych" niedługo zniknie

    👩🏻 39
    💕
    👱🏻32


    Rodzinka 👩🏻👱🏻 & 🐱 - 💒10.2022

    02.01.2025 ⏸️😳 beta 29,8, prog 32,4
    17.01 CRL 0,28 cm i pikselowe ❤️
    31.01. CRL 1,6 cm 26.02 CRL 5,5 cm
    04.03 7 cm Człowieka, chyba ♂️ 😉 większość ryzyk - niska
    26.03. 12 cm Faceta 😁
    22.04. 🧬 330 g zdrowego Kawalera
    28.05. 832 g Akrobaty 🤸🏻‍♀️
    18.06. 1,25 kg Chłopa 🤗
    24.06. 🧬 Wszystko 👍🏻
    16.07. 1978 g Faceta z czuprynką 🧒🏻
    13.08. 2480 g, ułożenie główkowe 🤩
    22.08. 3200 g 💪🏻😳

    01.09.2025 urodziło się ❤️🤱🏻 3200g, 54 cm naszego szczęścia 😘
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Karolinaj0702 przykro mi. Przytulam 🫂 tego ci nikt nie powie czy Biochem czy nie.
    @Kinia92 gratuluje! Wszystkiego dobrego.

    Dziewczyny jak tam wam rozpoczął się weekend? Ja się przeprosiłam z testami owu bo moje jajniki dają mi w kość. Dziś zrobiłam pierwszy test od trzech dni i pyk krecha testowa tłusta i gruba więc chyba wyłapałam pik a może był wczoraj? Niestety jesteśmy na wyjeździe ze znajomymi i po pierwsze nie wzięłam termometru 🙈 a po drugie dziś już nie mam przestrzeni na przytulanki ale wczoraj było i w ostatnich dniach więc liczę że to wystarczy. Będziemy starać się poprawić jutro 🤞🏼 ostatnio pik był 13 dc dziś mamy 18dc więc różnie to bywa. @siesiepy proszę o przepisanie testowania na 28.12.

    Księgowa, Kinia92, KarolinaJ0702, angieDream, almost.there lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Izkawik Ekspertka
    Postów: 135 144

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deyansu wrote:
    @Dahlia i Karolina 🫂

    Dziewczyny, szczególnie Kociary 🐈(@Darrika?) mam taki temat - help, Mycoplasma ❗na pokładzie. Nie u mnie (przynajmniej w posiewach - czysto), ale u kota. Wyszła w PCR wymazu z nosa. Internet nie daje jasnej odpowiedzi na to, czy można się tym zarazić od kota (niby to są inne gatunki tej bakterii) a telefon weta (odbierałam na zakupach w Lidlu) był dla mnie takim szokiem, że zapomniałam o to spytać. Jutro jedziemy po doksycyklinę, to będzie ciężkie do wyleczenia, bo nasz kot ma zakaźną białaczkę kocią, nieuleczalną chorobę osłabiającą odporność.
    Mąż nie miał w ogóle posiewów w tym kierunku, bo przyjęliśmy, że skoro ja jestem czysta, to On też, a podobno Mycoplasma bardziej szkodzi mężczyznom, np na prostatę... Czyżby????
    Do naszego Dr idziemy dopiero pewnie w styczniu, a nie chcę na taki temat pisać z nim smsów
    Jutro spytamy weta, ale w razie W czy któraś z Was się zetknęła z czymś takim? Czy robiłyście np. jakieś badania przeciwciał p. Mycoplasmie?


    Ja prdl, jak nie urok, to sraczka... oczywiście cieszy, że wreszcie wiemy, na co leczyć tego kota i skąd oprócz kataru, ma też anemię (akurat u kotów to jest bakteria - pasożyt krwi, który powoduje anemię)

    Dobrego wieczorku ❤️😍

    Nie wiem czy pomoge Ale Moj maz mial mycoplasme i mnie nie zarazil a dlugo nie wiedzielismy, ze ma wiec moze i u was bedzie dobrze. Ach i dodam on mial mycoplasme pneumoniae

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2024, 22:07

    Deyansu lubi tę wiadomość

    6cs

    09.2022 👧
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3727

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 💖 ale to był długi dzień!

    Nie wiem, czy widziałyście ale wdarł się nam na forum jakiś troll, który chce zapładniać kobiety spośród nas… oferta nie do odrzucenia🤣🤣

    Mam pytanko do Was dziewczyny, których mężowie przyjmują Clostilbegyt 😃 jakie dawki przyjmują Wasi? Dostaliśmy dzisiaj receptę na 3x w tygodniu 50mg. Mamy jeszcze jutro konsultacje z innym andrologiem, ale próbujemy zbadać temat tego leku jeszcze 😑

    Deyansu lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • Deyansu Autorytet
    Postów: 1365 4011

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Cześć dziewczyny 💖 ale to był długi dzień!

    Nie wiem, czy widziałyście ale wdarł się nam na forum jakiś troll, który chce zapładniać kobiety spośród nas… oferta nie do odrzucenia🤣🤣

    Mam pytanko do Was dziewczyny, których mężowie przyjmują Clostilbegyt 😃 jakie dawki przyjmują Wasi? Dostaliśmy dzisiaj receptę na 3x w tygodniu 50mg. Mamy jeszcze jutro konsultacje z innym andrologiem, ale próbujemy zbadać temat tego leku jeszcze 😑

    Mój brał pół tabletki co drugi dzień i badał testosteron co 2 tygodnie. Przyrost był średni, więc nasz Dr zalecił zwiększenie dawki na pół tabletki codziennie - od razu po 2 tygodniach testosteron wzrósł na górną granicę normy i Dr kazał utrzymać dawkowanie
    Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania, pisz. W weekend będę trochę offline , ale z doskoku będę sprawdzać co kto pisze ciekawego i czy wreszcie zawitają tu prezenty 🎁 🤞🏻

    Chochlik12 lubi tę wiadomość

    👩🏻 39
    💕
    👱🏻32


    Rodzinka 👩🏻👱🏻 & 🐱 - 💒10.2022

    02.01.2025 ⏸️😳 beta 29,8, prog 32,4
    17.01 CRL 0,28 cm i pikselowe ❤️
    31.01. CRL 1,6 cm 26.02 CRL 5,5 cm
    04.03 7 cm Człowieka, chyba ♂️ 😉 większość ryzyk - niska
    26.03. 12 cm Faceta 😁
    22.04. 🧬 330 g zdrowego Kawalera
    28.05. 832 g Akrobaty 🤸🏻‍♀️
    18.06. 1,25 kg Chłopa 🤗
    24.06. 🧬 Wszystko 👍🏻
    16.07. 1978 g Faceta z czuprynką 🧒🏻
    13.08. 2480 g, ułożenie główkowe 🤩
    22.08. 3200 g 💪🏻😳

    01.09.2025 urodziło się ❤️🤱🏻 3200g, 54 cm naszego szczęścia 😘
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3727

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deyansu wrote:
    Mój brał pół tabletki co drugi dzień i badał testosteron co 2 tygodnie. Przyrost był średni, więc nasz Dr zalecił zwiększenie dawki na pół tabletki codziennie - od razu po 2 tygodniach testosteron wzrósł na górną granicę normy i Dr kazał utrzymać dawkowanie
    Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania, pisz. W weekend będę trochę offline , ale z doskoku będę sprawdzać co kto pisze ciekawego i czy wreszcie zawitają tu prezenty 🎁 🤞🏻

    Ooo, ciekawe. Nam od razu zlecił całą tabletkę co 2 dni i kontrola za 3 miesiące 😑 ani słowa o badaniach hormonów.. echh

    Trochę boimy się, że się coś skiepści jeszcze bardziej 🤭🫣

    Twój badał testosteron, czy LH, FSH też? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2024, 22:27

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • Sosenka93 Autorytet
    Postów: 909 1504

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór dziewczyny 🤗

    Jesteście super akrobatki przy badaniu szyjki, wariatki 😁 Noga tam, noga tam i do dzieła, uśmiałam się 😁

    Przytulam za rozczarowania. Bardzo mi smutno, że musicie/musimy przez to przechodzić.
    U mnie czas totalnej pustki. Nawet nie chciało mi się już sprawdzać czy ta owulka jednak była czy nie (według lekarza raczej miała nie nastąpić)
    Wzięłam dzisiaj 2x1 duphastonu i tak przez kolejne dni. Byle do rozpoczęcia kolejnego cyklu i kolejnej stymulacji. Nie mam dużych nadziei.

    Dobrej nocy dziewczyny. Kolorowych snów 🙂

    2019 🩷🎀

    Starania o drugie od 12.2023

    Idziemy po Ciebie...💙👣

    preg.png
  • Deyansu Autorytet
    Postów: 1365 4011

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Ooo, ciekawe. Nam od razu zlecił całą tabletkę co 2 dni i kontrola za 3 miesiące 😑 ani słowa o badaniach hormonów.. echh

    Za duży testosteron może zdusić produkcję nasienia 🤔 może zróbcie co miesiąc lub nawet co 2 tygodnie badania testosteronu, jakby był ponad normę, to od razu się umawiajcie na kontrolę, żeby zmienić dawkę. I w sumie jakby wolno rósł to też.

    Chochlik12 lubi tę wiadomość

    👩🏻 39
    💕
    👱🏻32


    Rodzinka 👩🏻👱🏻 & 🐱 - 💒10.2022

    02.01.2025 ⏸️😳 beta 29,8, prog 32,4
    17.01 CRL 0,28 cm i pikselowe ❤️
    31.01. CRL 1,6 cm 26.02 CRL 5,5 cm
    04.03 7 cm Człowieka, chyba ♂️ 😉 większość ryzyk - niska
    26.03. 12 cm Faceta 😁
    22.04. 🧬 330 g zdrowego Kawalera
    28.05. 832 g Akrobaty 🤸🏻‍♀️
    18.06. 1,25 kg Chłopa 🤗
    24.06. 🧬 Wszystko 👍🏻
    16.07. 1978 g Faceta z czuprynką 🧒🏻
    13.08. 2480 g, ułożenie główkowe 🤩
    22.08. 3200 g 💪🏻😳

    01.09.2025 urodziło się ❤️🤱🏻 3200g, 54 cm naszego szczęścia 😘
  • Deyansu Autorytet
    Postów: 1365 4011

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Ooo, ciekawe. Nam od razu zlecił całą tabletkę co 2 dni i kontrola za 3 miesiące 😑 ani słowa o badaniach hormonów.. echh

    Trochę boimy się, że się coś skiepści jeszcze bardziej 🤭🫣

    Twój badał testosteron, czy LH, FSH też? :D

    Wszystkie. Chyba FSH było ciut wysokie, ale tak poza tym ok

    Chochlik12 lubi tę wiadomość

    👩🏻 39
    💕
    👱🏻32


    Rodzinka 👩🏻👱🏻 & 🐱 - 💒10.2022

    02.01.2025 ⏸️😳 beta 29,8, prog 32,4
    17.01 CRL 0,28 cm i pikselowe ❤️
    31.01. CRL 1,6 cm 26.02 CRL 5,5 cm
    04.03 7 cm Człowieka, chyba ♂️ 😉 większość ryzyk - niska
    26.03. 12 cm Faceta 😁
    22.04. 🧬 330 g zdrowego Kawalera
    28.05. 832 g Akrobaty 🤸🏻‍♀️
    18.06. 1,25 kg Chłopa 🤗
    24.06. 🧬 Wszystko 👍🏻
    16.07. 1978 g Faceta z czuprynką 🧒🏻
    13.08. 2480 g, ułożenie główkowe 🤩
    22.08. 3200 g 💪🏻😳

    01.09.2025 urodziło się ❤️🤱🏻 3200g, 54 cm naszego szczęścia 😘
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3727

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deyansu wrote:
    Za duży testosteron może zdusić produkcję nasienia 🤔 może zróbcie co miesiąc lub nawet co 2 tygodnie badania testosteronu, jakby był ponad normę, to od razu się umawiajcie na kontrolę, żeby zmienić dawkę. I w sumie jakby wolno rósł to też.

    Czyli testosteron nie może przekroczyć górnej granicy? Tak? 🤔 a co z LH i FSH właśnie? Nimi się nie przejmować w tym procesie?
    Ten lekarz ma 2 miesięczne terminy :( nie wiem, czy Mu się uda w ogóle wbić w jakiś dzień…

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny, dziewczyny.. To jest okrutne i jednocześnie niesamowite, ze tyle kobiet, w jednym czasie ma tak duży problem z wyznaczeniem dnia owulacji, choć dotąd nie bylo to problemem. Serio.. Ktoś tu maczał palce, ale mam nadzieję, ze w dobrej wierze, z dobrymi skutkami, bo inaczej nie ręczę za siebie!

    Chochlik12, angieDream, Belia, AnMiPe, Blossomka lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Jeny, dziewczyny.. To jest okrutne i jednocześnie niesamowite, ze tyle kobiet, w jednym czasie ma tak duży problem z wyznaczeniem dnia owulacji, choć dotąd nie bylo to problemem. Serio.. Ktoś tu maczał palce, ale mam nadzieję, ze w dobrej wierze, z dobrymi skutkami, bo inaczej nie ręczę za siebie!
    To po prostu grudzień, szarówa za oknem, człowiek wychodzi do pracy i nie wie czy jest dzień czy noc, wraca to dalej nie wie czy to dzień czy noc i organizm też już nie wie który ma dzień cyklu i że warto byłoby już zaowulowac 🤪

    Chochlik12, Saule, Księgowa, angieDream, Deyansu, cysterka95, KarolinaJ0702, Vergeet, Justa28, Marcia03 lubią tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • avellana Przyjaciółka
    Postów: 61 112

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Jeny, dziewczyny.. To jest okrutne i jednocześnie niesamowite, ze tyle kobiet, w jednym czasie ma tak duży problem z wyznaczeniem dnia owulacji, choć dotąd nie bylo to problemem. Serio.. Ktoś tu maczał palce, ale mam nadzieję, ze w dobrej wierze, z dobrymi skutkami, bo inaczej nie ręczę za siebie!
    Ten grudzień to w ogóle jakaś dziwna anomalia 🫣
    Najpierw mikołajki, teraz te owulacje. Już niech przychodzi szybko styczeń, może będzie lepszy 😜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2024, 22:45

    angieDream, KarolinaJ0702 lubią tę wiadomość

    👩🏻&🧔🏻 26
    12 msc AH
    początek starań od 9/2024

    👩🏻hiperprolaktynemia, podwyższone androgeny
  • Cavarathiel Autorytet
    Postów: 1077 2341

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deyansu wrote:
    @Dahlia i Karolina 🫂

    Dziewczyny, szczególnie Kociary 🐈(@Darrika?) mam taki temat - help, Mycoplasma ❗na pokładzie. Nie u mnie (przynajmniej w posiewach - czysto), ale u kota. Wyszła w PCR wymazu z nosa. Internet nie daje jasnej odpowiedzi na to, czy można się tym zarazić od kota (niby to są inne gatunki tej bakterii) a telefon weta (odbierałam na zakupach w Lidlu) był dla mnie takim szokiem, że zapomniałam o to spytać. Jutro jedziemy po doksycyklinę, to będzie ciężkie do wyleczenia, bo nasz kot ma zakaźną białaczkę kocią, nieuleczalną chorobę osłabiającą odporność.
    Mąż nie miał w ogóle posiewów w tym kierunku, bo przyjęliśmy, że skoro ja jestem czysta, to On też, a podobno Mycoplasma bardziej szkodzi mężczyznom, np na prostatę... Czyżby????
    Do naszego Dr idziemy dopiero pewnie w styczniu, a nie chcę na taki temat pisać z nim smsów
    Jutro spytamy weta, ale w razie W czy któraś z Was się zetknęła z czymś takim? Czy robiłyście np. jakieś badania przeciwciał p. Mycoplasmie?

    Ja prdl, jak nie urok, to sraczka... oczywiście cieszy, że wreszcie wiemy, na co leczyć tego kota i skąd oprócz kataru, ma też anemię (akurat u kotów to jest bakteria - pasożyt krwi, który powoduje anemię)

    Dobrego wieczorku ❤️😍
    Bardzo dużo kocich wirusów nie jest przenoszonych na ludzi, wiec na spokojnie. Zapytajcie weterynarza, ale prawie na pewno jesteście bezpieczni.
    A anemia u kota jest z powodu białaczki najpewniej. Nie zawsze się zdarza, ale jak już przyłazi to ciężko sobie z nią poradzić. Pozdrawiam ze swoim białaczkowym hospicjum 😁
    IMG-20241213-103047.jpg

    Julia24, Deyansu, cysterka95, almost.there, brilka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Starania na luźno od 01.2023, świadome starania od 06.2024
    32👩 34🧔
    ◽ AMH 0,56 (11.24)
    ◽ Adenomioza
    ◽ immunologia ❗

    📅 11.2024 Bocian Szczecin
    ◽04-21.01.25 🥚3->3 MII: ❄️ 4AA i i 3BB
    20.02.25 - FET - beta<2,3 ❌
    24.03.25 - FET - beta<2,3 ❌

    ◽02-17.05.25🥚7->2 MII:❄️4AB
    22.05, 20.06, 17.07 diphereline i hydroxy
    13.08.25 - FET - Encorton, Acard, Prograf, Accofil
    5dpt ⏸️, 6dpt 31, 8dpt 57,4, 10dpt 122, 14dpt 527, 21dpt 7274, 27dpt CRL 0,41 i❤️
    nifty pro - zdrowa dziewczynka 🩷
    12+3 - I prenatalne 6,2cm
    20+2 - 324g
    21+1 - II prenatalne 424 g
    24+2 - 629g
    28+2 - 1235g
    31+2 - 1729g
    33+2 - 2071g
    36+2 - 2663g
    39+2 - 3343g
    41+2 - już z nami ❤️3900g, 56cm

    age.png
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3727

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Jeny, dziewczyny.. To jest okrutne i jednocześnie niesamowite, ze tyle kobiet, w jednym czasie ma tak duży problem z wyznaczeniem dnia owulacji, choć dotąd nie bylo to problemem. Serio.. Ktoś tu maczał palce, ale mam nadzieję, ze w dobrej wierze, z dobrymi skutkami, bo inaczej nie ręczę za siebie!

    Totalnie mam te same myśli 🤣 już mi się testy owulacyjne skończyły i zastanawiam się, czy dokupować, czy lecieć na spontanie czekając na panią owulację, hahaha

    KarolinaJ0702 lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cavarathiel widzę, że kotki bardzo polubiły kanapę 😆

    Deyansu lubi tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Totalnie mam te same myśli 🤣 już mi się testy owulacyjne skończyły i zastanawiam się, czy dokupować, czy lecieć na spontanie czekając na panią owulację, hahaha

    Ja olalam i nie kupiłam, bo powiedziałam sobie, ze jak sie skończą testy to zajdę w ciążę. I wiesz co? Nie wiem czy jestem 5dpo, 10dpo czy 15dpo 🤣

    Takze czekam sobie jeszcze tydzień, bo okres niezaleznie od dnia owu i tym samym długości fazy lutealnej zawsze przychodził po 28 dniach 🙈

    Wkurzam sie sama na siebie, ale już i tak za późno na cokolwiek. Mogę sobie teraz wróżyć z kart, gwiazd, szyjki, wyników tarczycy, a i tak nic mi to nie da 🤣

    Chochlik12, KarolinaJ0702 lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Cavarathiel Autorytet
    Postów: 1077 2341

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Cavarathiel widzę, że kotki bardzo polubiły kanapę 😆
    Ta kanapa jest psią kanapą, psy ją mają na własność. Już spisana na straty to i kotom dajemy się wyżyć artystycznie 😆

    Deyansu lubi tę wiadomość

    Starania na luźno od 01.2023, świadome starania od 06.2024
    32👩 34🧔
    ◽ AMH 0,56 (11.24)
    ◽ Adenomioza
    ◽ immunologia ❗

    📅 11.2024 Bocian Szczecin
    ◽04-21.01.25 🥚3->3 MII: ❄️ 4AA i i 3BB
    20.02.25 - FET - beta<2,3 ❌
    24.03.25 - FET - beta<2,3 ❌

    ◽02-17.05.25🥚7->2 MII:❄️4AB
    22.05, 20.06, 17.07 diphereline i hydroxy
    13.08.25 - FET - Encorton, Acard, Prograf, Accofil
    5dpt ⏸️, 6dpt 31, 8dpt 57,4, 10dpt 122, 14dpt 527, 21dpt 7274, 27dpt CRL 0,41 i❤️
    nifty pro - zdrowa dziewczynka 🩷
    12+3 - I prenatalne 6,2cm
    20+2 - 324g
    21+1 - II prenatalne 424 g
    24+2 - 629g
    28+2 - 1235g
    31+2 - 1729g
    33+2 - 2071g
    36+2 - 2663g
    39+2 - 3343g
    41+2 - już z nami ❤️3900g, 56cm

    age.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cavarathiel wrote:
    Bardzo dużo kocich wirusów nie jest przenoszonych na ludzi, wiec na spokojnie. Zapytajcie weterynarza, ale prawie na pewno jesteście bezpieczni.
    A anemia u kota jest z powodu białaczki najpewniej. Nie zawsze się zdarza, ale jak już przyłazi to ciężko sobie z nią poradzić. Pozdrawiam ze swoim białaczkowym hospicjum 😁
    IMG-20241213-103047.jpg

    O mamuniu jakie cudaki ❤️ przepraszam że wbijam tak nagle nie w temacie ale jestem prostym człowiekiem - widzę zwierzaka - lajkuję 😅

    Cavarathiel, Deyansu, AnMiPe lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ