Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niechaj prezent 🎁 pod choinką 🎄 będzie chłopcem 👶🏻 lub dziewczynką 👩‍🦰 - Grudzień 2024
Odpowiedz

Niechaj prezent 🎁 pod choinką 🎄 będzie chłopcem 👶🏻 lub dziewczynką 👩‍🦰 - Grudzień 2024

Oceń ten wątek:
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3726

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka96 wrote:
    Hej dziewczyny, dziękuję bardzo za dyskusje na temat nasienia i tego co robicie. Już sobie obczaiłam tych lekarzy których polecałyście i będziemy próbowali się do niech umówić, screeny porobione 😀
    Widziałam że są też chyba wątki o badaniach nasienia więc jakby tu już było za dużo to możemy się tam przenieść 😃 bardzo czekam na update jak wypadły wasze wizyty i ewentualnie dalsze badania.
    Mam jeszcze pytanie czy oprócz badań nasienia myślicie że warto coś jeszcze zbadać przed? Tak żeby mieć jak najwięcej na wizytę.
    Ja myślę o tych posiewach wszystkich, tylko nie wiem czy czekać na wizytę żeby zobaczyć co on zleci czy robić wszytsko teraz. myślicie że to ma znaczenie które z nas zrobi wymazy mucha?
    Może to głupie pytanie ale zastanawiam się czy skoro u męża kiepskie wyniki to on powinien czy obojętnie?

    Zmartwiłyście mnie też tym amh powyżej 5. Ją miałam takie amh dokładnie 2 lata temu. Mam problem z tymi podwyższonymi androgenami, więc są jakieś zalążki ewentualnego pcos, ale przy milionie USG które miałam nikt mi tego nawet nie zasugerował! Myślicie że to możliwe że żaden lekarz tego nigdy nie zauważył i nie zdiagnozował?

    Warto na wizytę u andro porobić jeszcze hormony.
    My zrobiliśmy:
    Estradiol
    FSH
    LH
    Prolaktyna
    Progesteron
    Testosteron

    Machnęliśmy się jeszcze na:
    DHEA-SO4
    SHBG
    Testosteron wolny

    angieDream, Kaliope lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • Izkawik Ekspertka
    Postów: 135 144

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, malo sie udzielam ale was czytam regularnie. Rzeczywiscie jakos duzo bieli i 🐒 w tym miesiacu. U nas dzisiaj 10dc, jajnikow nie czuje owulaki jeszcze jasne, w tamtym cyklu juz mnie jajniki bolaly, ale to tez byl bardzo krotki moze dlatego. Na testowanie wpisze sie jak bede mniej wiecej wiedziala kiedy byla owulacja. Zycze wam milego dnia

    DreamBee lubi tę wiadomość

    6cs

    09.2022 👧
  • Ilka96 Autorytet
    Postów: 314 483

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Warto na wizytę u andro porobić jeszcze hormony.
    My zrobiliśmy:
    Estradiol
    FSH
    LH
    Prolaktyna
    Progesteron
    Testosteron

    Machnęliśmy się jeszcze na:
    DHEA-SO4
    SHBG
    Testosteron wolny
    A to mówisz o mnie, a nie o mężu prawda? 😀 ja niedanwo robiłam właśnie taki pakiet, także mam aktualne.

    🥳 8 cs
    🐣 14.03
    👦?👧?
    preg.png
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3726

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka96 wrote:
    A to mówisz o mnie, a nie o mężu prawda? 😀 ja niedanwo robiłam właśnie taki pakiet, także mam aktualne.

    O mężu 🤣😁

    Ilka96 lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • Siilike Ekspertka
    Postów: 205 420

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o kciuki, bo właśnie jadę na pogotowie ginekologiczne z krwotokiem. 4.12 wyjęta Mirena. 6.12 zaczęłam bardzo mocno krwawić. Do dziś leci ze mnie świeża krew i skrzepy i teraz już w takiej ilości, że duży podkład na łóżko wsadzony w majtki po 1,5 h jest kompletnie przemoczony. Boję się. Tym bardziej, że to inny kraj, bariera językowa. Mało kto mówi tu w jakimkolwiek języku obcym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2024, 08:58

    ❤️21.05.2021❤️ 👧🏼 L.
    👸🏻34 l. 🧔🏻34 l.

    4 CS 🍀

    Od miesiąca mocno działam dietą przeciwzapalną 🥗

    4.12.2024 - wyjęta Mirena, starania o drugiego 🐥 - start.

    6.12.2024 - ponad tygodniowy krwotok, wizyta na pogotowiu i nagła konieczność przerwania starań.

    Połowa stycznia 2025 - zielone światło 💚 dla starań 🤞🏻
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do mleka ja jakoś nie mogę się przekonać do owsianego zwykłego ale pokochałam owsiane waniliowe z alpro! Jest cudowne, nadaje kawie pyszny waniliowy smak, a daje go naprawdę odrobinkę- zwykłego mleka dawałam zwykle 1/3 kubka albo i więcej 😂

    Ja właśnie wywnioskowałam z różnych dyskusji o foczkowaniu że ono jest lepsze dla osób z tyłozgięciem, także ja przy zwyczajnej budowie- świecuję i czekam na świąteczny cud 😂

    DreamBee, Siasi, Katarena, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • DreamBee Ekspertka
    Postów: 208 674

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siilike wrote:
    Dziewczyny proszę o kciuki, bo właśnie jadę na pogotowie ginekologiczne z krwotokiem. 4.1w wyjęta Mirena. 6.12 zaczęłam bardzo mocno krwawić. Do dziś leci ze mnie świeża krew i skrzepy i teraz już w takiej ilości, że duży podkład na łóżko wsadzony w majtki po 1,5 h jest kompletnie przemoczony. Boję się. Tym bardziej, że to inny kraj, bariera językowa. Mało kto mówi tu w jakimkolwiek języku obcym.


    Trzymam kciuki Kochana, wszystko będzie dobrze ✊🫂

    Siilike lubi tę wiadomość

    👱‍♀️1986
    🧔1979

    Starania od 07.2023
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siilike wrote:
    Dziewczyny proszę o kciuki, bo właśnie jadę na pogotowie ginekologiczne z krwotokiem. 4.1w wyjęta Mirena. 6.12 zaczęłam bardzo mocno krwawić. Do dziś leci ze mnie świeża krew i skrzepy i teraz już w takiej ilości, że duży podkład na łóżko wsadzony w majtki po 1,5 h jest kompletnie przemoczony. Boję się. Tym bardziej, że to inny kraj, bariera językowa. Mało kto mówi tu w jakimkolwiek języku obcym.
    O kurcze faktycznie nie jest to chyba w normie, trzymam kciuki i daj znać 🤞🏻♥️

    Siilike lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Siasi Autorytet
    Postów: 769 3222

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siilike wrote:
    Dziewczyny proszę o kciuki, bo właśnie jadę na pogotowie ginekologiczne z krwotokiem. 4.12 wyjęta Mirena. 6.12 zaczęłam bardzo mocno krwawić. Do dziś leci ze mnie świeża krew i skrzepy i teraz już w takiej ilości, że duży podkład na łóżko wsadzony w majtki po 1,5 h jest kompletnie przemoczony. Boję się. Tym bardziej, że to inny kraj, bariera językowa. Mało kto mówi tu w jakimkolwiek języku obcym.
    Przykro mi bardzo 😢 Trzymam kciuki!!! Dobra decyzja, nawet pomimo bariery językowej. Zawsze jest coś takiego jak translate. Najgorzej to nie prosić o pomoc w takich przypadkach. Mam nadzieje, że pomogą 🙏🏻 Daj nam znac

    Siilike lubi tę wiadomość

    🧩 starania od 7.2024
    ⏸️ 04.2025
    💔 05.2025 9tc 👼

    ⏸️ 08.2025
    🦋 15.09 pierwsze USG- CRL 5,3mm i 🫀
    🦋 17.10 (11t2d) SANCO Nipt- zdrowa DZIEWCZYNKA 🙏🏻
    🦋 22.10 (12t1d) USG prenatalne- 5.6cm zdrowej córeczki
    🦋 17.12 (20tc)- USG połówkowe, 340g zdrowej Księżniczki
    🦋 19.02 (29t2d)- USG 3 trymestru- 1313 gram zdrowej córeczki
    27.04 Planowe CC 🩷
    preg.png
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3726

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarena wrote:
    Odwrotniścią foczkowania to chyba będzie świecowanie 😅

    Zawsze można być też naleśnikiem, raz na brzuchu, raz na plecach 😂

    cysterka95, DreamBee, Katarena, Idawoll, Darka101, siesiepy lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, melduję ❄️ :(

    31dc, 15do, więc raczej bez szans.

    Zastanawiam się, czy iść znów na monitorowanie, ale to sporo kasy i urywanie się z pracy. Jak widać z w tym cyklu nie pomogło.

    Ech, poczekam na wredną 🙈 i może jeszcze ten rok okaże się szczęśliwy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2024, 09:46

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siilike wrote:
    Dziewczyny proszę o kciuki, bo właśnie jadę na pogotowie ginekologiczne z krwotokiem. 4.12 wyjęta Mirena. 6.12 zaczęłam bardzo mocno krwawić. Do dziś leci ze mnie świeża krew i skrzepy i teraz już w takiej ilości, że duży podkład na łóżko wsadzony w majtki po 1,5 h jest kompletnie przemoczony. Boję się. Tym bardziej, że to inny kraj, bariera językowa. Mało kto mówi tu w jakimkolwiek języku obcym.

    Dżizas.. aż mnie ciarki przeszły. Trzymaj się dzielnie! 🤞💕

    Siilike lubi tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siilike wrote:
    Dziewczyny proszę o kciuki, bo właśnie jadę na pogotowie ginekologiczne z krwotokiem. 4.12 wyjęta Mirena. 6.12 zaczęłam bardzo mocno krwawić. Do dziś leci ze mnie świeża krew i skrzepy i teraz już w takiej ilości, że duży podkład na łóżko wsadzony w majtki po 1,5 h jest kompletnie przemoczony. Boję się. Tym bardziej, że to inny kraj, bariera językowa. Mało kto mówi tu w jakimkolwiek języku obcym.

    Trzymam mocno kciuki! 🤞niektóre szpitale zza granicą mają tłumaczy, ale dostępnych przez telefon.

    Siilike lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Zawsze można być też naleśnikiem, raz na brzuchu, raz na plecach 😂

    To może być opcja dla mnie, lekarze do tej pory pisali mi że mam tyłozgięcie, a ta moja teraz że przodozgiecie 😅 i bądź człowieku mądry, czy to się może zmienić?

    Chochlik12 lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • Marcia03 Ekspertka
    Postów: 126 225

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siilike wrote:
    Dziewczyny proszę o kciuki, bo właśnie jadę na pogotowie ginekologiczne z krwotokiem. 4.12 wyjęta Mirena. 6.12 zaczęłam bardzo mocno krwawić. Do dziś leci ze mnie świeża krew i skrzepy i teraz już w takiej ilości, że duży podkład na łóżko wsadzony w majtki po 1,5 h jest kompletnie przemoczony. Boję się. Tym bardziej, że to inny kraj, bariera językowa. Mało kto mówi tu w jakimkolwiek języku obcym.

    Trzymamy kciuki bardzo mocno i przytulamy 🫂 jak tylko bedziesz miala chwile to daj znac co i jak. Jezykiem sie nie przejmuj, beda wiedzieli co robic, a zdrowie najwazniejsze.

    Siilike lubi tę wiadomość

    35 👩 40 🧑

    11.2017 💔

    03.2019 🩷 (40+2)

    Starania o rodzeństwo od 09.2024
  • Ilka96 Autorytet
    Postów: 314 483

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    O mężu 🤣😁
    Omg nawet nie wiedziałam że oni produkują te hormony też 🤣🤦‍♀️

    🥳 8 cs
    🐣 14.03
    👦?👧?
    preg.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siilike wrote:
    Dziewczyny proszę o kciuki, bo właśnie jadę na pogotowie ginekologiczne z krwotokiem. 4.12 wyjęta Mirena. 6.12 zaczęłam bardzo mocno krwawić. Do dziś leci ze mnie świeża krew i skrzepy i teraz już w takiej ilości, że duży podkład na łóżko wsadzony w majtki po 1,5 h jest kompletnie przemoczony. Boję się. Tym bardziej, że to inny kraj, bariera językowa. Mało kto mówi tu w jakimkolwiek języku obcym.

    Brzmi to faktycznie alarmująco 😔 dobra decyzja, trzymamy kciuki 🤞🏻

    Siilike lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny!! 🤗
    Nie wiem, co tu się dzieje, że tylko śnieżek sypie! Trzymam kciuki za testujące w najbliższych dniach! 🤞

    Dużo z nas właśnie rozpoczyna nowe cykle, ja mam w planie trochę "wyluzować", nawet napić się w końcu jakiegoś drineczka (od kwietnia była kompletna abstynencja, ale już mam dość 😏) i może na ile to możliwe, to przestać analizować wszystko 😅🤣.
    Przy moim ADHD "wyluzowanie" nie jest łatwe, tym bardziej jak mi na czymś tak bardzo zależy, ale może zadziała magia świąt ✨✨✨.
    Ja na leżenie na plecach po mówię leniwcowanie 🦥 i będę dalej praktykować w tym cyklu 😆.
    @Aszin jakby chociaż mała grupa "amerykańskich naukowców" opublikowała badania, że stanie na głowie zwiększa szanse, to może i tego bym spróbowała 🤣🤣.

    @Siillike trzymam kciuki 🤞 informuj nas koniecznie, co u Ciebie 😓.

    Siilike, Siasi, DreamBee, Kaliope, Darrika, Katarena, avellana, Darka101, kitka_, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3726

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka96 wrote:
    Omg nawet nie wiedziałam że oni produkują te hormony też 🤣🤦‍♀️

    Jeszcze jak 😂
    Niektórych nawet więcej niż my - chociażby testosteron 😁 w tych wynikach również można odkryć odchylenia, które mogą mocno wpływać na płodność - czy to problemy hormonalne, czy nie wydajne jądra itp. Dlatego warto zrobić je przed wizytą u lekarza, On by pewnie i tak skierował na badania krwi, a tak jest się o krok dalej.

    Ilka96 lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1537 2529

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siilike wrote:
    Dziewczyny proszę o kciuki, bo właśnie jadę na pogotowie ginekologiczne z krwotokiem. 4.12 wyjęta Mirena. 6.12 zaczęłam bardzo mocno krwawić. Do dziś leci ze mnie świeża krew i skrzepy i teraz już w takiej ilości, że duży podkład na łóżko wsadzony w majtki po 1,5 h jest kompletnie przemoczony. Boję się. Tym bardziej, że to inny kraj, bariera językowa. Mało kto mówi tu w jakimkolwiek języku obcym.

    Jejciu, przytulam :( biedna :( daj proszę potem znać, co u Ciebie :(

    Siilike lubi tę wiadomość

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ