Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔
Odpowiedz

Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔

Oceń ten wątek:
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram Księgową, choć wydaje mi się, patrząc po forum, że brak telefonu to też dobra informacja.

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Księgowa, sama nie wiem co robić. Boję się, zastanawiam się czemu nie dzwonią 😞 Pewnie nie było dojrzałych komórek i o mnie zapomnieli, albo myślą, że lakarz mnie poinformował o tym. Sama nie wiem. Czekam do 12

    Ja zawsze słyszałam, że jak nie dzwonią to dobry znak ☺️.

    Trzymam kciuki @Brilka @Lora! ✊️🍀

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam, nie odbierają 😞

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa a lekarz ci nie mówił kiedy możesz się spodziewać telefonu?

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brilko nie mówił nic, ale zawsze było, że w drugiej dobie dzwonili. Wiem, że do niektórych wczoraj dzwonili. A u mnie nikt nie dzwoni i nikt nie odbiera

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4407

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lora ja tez słyszałam że brak telefonu to dobry oznak. Oni mogą nie odbierać bo moze cos w labie robia i nie są pod telefonami.

    Brilka kciuki ✊️

    Ja dziś zrobiłam sobie słynny Koktajl z buraka I arbuza. Nie wiem dlaczego duzo ludzi pisało że nie dobry. Ja jestem zachwycona. 🫢😂

    url=https://zapodaj.net/plik-CsHfVhJqiA]07dca75055482.jpghttps://zapodaj.net/plik-CsHfVhJqi

    cukrzyk1991 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczko mi też smakował, ale ja uwielbiam buraki 😂

    Do dziewczyn, do których wczoraj dzwonili, to dzwonili z dobrymi informacjami.

    Do mnie już dziś raczej nie zadzwonią, teraz jestem zła bo czuję się olewana. Wolałabym przetrawić te informacje w weekend a nie w tygodniu, który mam wyjątkowo ciężki

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęcherzyki ruszyły, punkcja w poniedziałek 🙈 Mamy 11 rokujących pęcherzyków 17-21 mm 🥹 Dostałam dziś podwójny decapeptyl i ovitrelle. Doczekałam się!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2025, 13:57

    Loraa, Julia24, Treaclynat, Aurora13, siesiepy, Marz91, Anka96, Księgowa, Jaszczureczka, Motylek93, aszin, Sarka94, grazka0022, White1, Iskiereczka00 lubią tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brilko, super wieści! 😀

    brilka lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2596 4342

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kazdej klinice jest inaczej. U mnie np zawsze dzwonili w 1 dobie i na koniec hodowli.
    A sama mogłam zadzwonić tylko w jednej godzinie w ciągu dnia. Np 10-11 była godzina wyznaczona, gdzie można było zadzwonić do embriologa. Ale kazda klinika ma swoje postępowanie.
    Lorcia, wpadam tu, bo trzymam ogromne kciuki za Ciebie.

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie też tak jest, że dzwonią na następny dzień i na koniec hodowli. Teraz przez ten długi weekend pewnie są zawirowania. Ale zła jestem, w czwartek były chyba tylko 4 punkcje.
    Ja nawet nie wiem czy miałam jaką kolwiek dojrzałą komórkę.
    Jestem teraz taka zła.

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4407

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Pęcherzyki ruszyły, punkcja w poniedziałek 🙈 Mamy 11 rokujących pęcherzyków 17-21 mm 🥹 Dostałam dziś podwójny decapeptyl i ovitrelle. Doczekałam się!

    Brilka! Super! :) no to już ostatnie zastrzyki a potem najlepsze w całej procedurze czyli spanko. 😜

    brilka lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Brilka! Super! :) no to już ostatnie zastrzyki a potem najlepsze w całej procedurze czyli spanko. 😜
    Dzisiaj aż 4, ale za to jutro 0 😆 Punkcję będzie mi robić lekarka, która dzisiaj robiła USG, zapomniałam z tego wszystkiego przypomnieć, że poprzedni lekarz umówił się z nami na sprawdzenie w trakcie punkcji czy przez moją szyjkę da się przejść tymi przyrządami do transferu 🫠

    Loraa, u mnie dzwonią w drugiej dobie i piątej, współczuję ci tej niewiedzy i mam nadzieję, że czekają na ciebie tylko dobre informacje 🍀

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Dzisiaj aż 4, ale za to jutro 0 😆 Punkcję będzie mi robić lekarka, która dzisiaj robiła USG, zapomniałam z tego wszystkiego przypomnieć, że poprzedni lekarz umówił się z nami na sprawdzenie w trakcie punkcji czy przez moją szyjkę da się przejść tymi przyrządami do transferu 🫠

    Loraa, u mnie dzwonią w drugiej dobie i piątej, współczuję ci tej niewiedzy i mam nadzieję, że czekają na ciebie tylko dobre informacje 🍀
    Powinnaś zdążyć jej o tym przypomnieć zanim Cię uśpią. Spokojnie 😀 Ja w ogóle nie pamiętam momentu przechodzenia z fotela zabiegowego na łóżko. Ani za pierwszym razem anie teraz. W ogóle myślałam, że to się chwilę śpi po zabiegu. A teraz widziałam, że oni budzą od razu 😂

    W poniedziałek nie odbiorę jak będę dzwonić, bo będę w pracy. Teraz najgorsze jest to, że znów czuję taką bezsilność 😞

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brilko to wspaniałe wieści 🥰 nazbierało się pęcherzyków i oby dały wspaniałe zarodki!

    Loraa ja bym wychodziła z założenia że skoro nie zadzwonili to dobrze. 🙈 Ale wiadomo, że głowa pracuje.

    brilka lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa, moze powinnaś zadzwonić do kliniki rano w poniedziałek żeby z informacjami dzwonili do twojego męża?

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuję, ale pewni się nie dodzwonie.
    Muszę to omówić z mężem, ale pewnie będę już czekać do środy na wizytę i wtedy się dowiem 😞

    Pewnie nie dzwonią, bo nic nie zapłodnili

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa - niezmiennie trzymam kciuki, aby wszystko się udało <3 Wiem, że to czekanie musi być dobijające .... ale może staraj się jakoś zresetować - obejrzyj serial, zdrzemnij się - cokolwiek. Brak telefonu wcale nie oznacza z góry złych wieści - jest jednak długi weekend i pewnie mniej osób pracuje w klinice i pełni dyżury przy telefonie. Myślami może też są na "urlopie" i nawet nie pomyśleli, że Ty odchodzisz z nerwów :(

    Co do napojów - ja od kilku dni uległam modzie na matchę i zamówiłam sobie swoją do domu (z tym całym hansenem czy jakos tak). Czytałam o tych jej p-utleniających właściwościach (na mleku owsianym) i pomyślałam : w sumie czemu nie xD Skoro niedługo ivf to wypada pić mniej kawy, a potrzebuje jakiś "ceremonialny" napój na popołudnia :D

    p.s. z tą kawą to wiem, że zdania podzielone - ale już wolę chuchać na zimne i staram się pić jej trochę mniej i nastawiam sobie ekspres na tryb "bardzo łagodna" żeby tyle kofeiny nie było. Nie wiem czy kawa faktycznie moze psuć jakość komórek - nie odmówie sobie jej w 100%, ale z drugiej strony tonący brzytwy się chwyta i sama juz nie wiem co jest prawdą, a co nie.

    https://ibb.co/TMq9c5mK]20250815-162141.jpg[/url]

    Loraa lubi tę wiadomość

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4407

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łał cukrzyk ten drink jak na all inclusive 😁

    Ja bez kawy nie moge żyć niestety. 💔

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 16 sierpnia 2025, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od paru tygodni też piję matche. Jak mam możliwość sięgnąć po nią, to odpuszczam kawę. Najbardziej lubię ze zmielonymi malinkami albo przecierem mango na mleku owsianym z lodem 👌. Przy endometriozie to super sprawa, bo dostarczam sobie kofeiny, a jednocześnie antyoksydanty. Jest też generalnie lepszym wyborem przy ADHD, bo zamiast gwałtownego wyrzutu energii, jak przy kawie, następuje łagodniejsze, ale bardziej długotrwałe pobudzenie.

    @Brilka świetny wynik! 🙌💕

    brilka lubi tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ