Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔
Odpowiedz

Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔

Oceń ten wątek:
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Wlasnie wróciłam - endo 5mm, no spodziewałam sie, ze szału nie bedzie. Jak na moją sytuację i 7dc to i tak jest nieźle, podobno tez lepiej wyglada.
    Za to na lewym jajniku mam juz pecherzyk 16mm 🫣

    Wow! Ale to niezła poprawa w stosunku do poprzednich miesięcy!!! Terapia działa! 🔥

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurora13 wrote:
    A dają Ci coś na to Endo? Mi jak mówili że za cienkie Endo to kazali stosować lenzetto przed owulacją wtedy akurat miałam przygotowanie do inseminacji. 2-3 dni psikania i już było nieźle.

    Brilko - cudowny wynik bardzo pozytywnie zazdroszczę- teraz możesz odpocząć i czekać na dalsze informacje😘

    Przerabiałam juz estrofem, lenzetto, ale bez efektow. Endo w ogóle nie odpowiadało, mimo najwyższych dawek.

    Teoretycznie jak na 7dc to jest względnie dobre, ale w poprzednim cyklu w 9dc mialam 5-6mm endo, a w 20dc juz bylo 4mm..
    Ale pecherzyk mnie zaskoczyl 🤣

    Brillka, plan jest taki, ze za tydzień mam wlew z osocza i fibryny. Potem chce sie umówić do swojego gina za 2 tygodnie, zeby zobaczyć czy cokolwiek ruszyło. No i zakladam min. 2 takie cykle, a potem nie wiem. Albo będziemy kontynuować z osoczem albo zamienimy na accofil (ale to już ostatnia możliwość, ostatnia deska ratunku, wiec zostaje na sam koniec).

    Julia, ważne dla mnie jest tez to, ze ono w końcu zaczęło lepiej wyglądać. Juz pomijając jego grubość. Lekarz mi dzis zasugerował, ze po 2-3 cyklach możemy znow zrobić histero, zeby zobaczyć od środka czy te blizny pokryły sie tkanka (miło z jego strony) 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2025, 15:46

    brilka lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa, też wydaje mi się, że jest poprawa i to Endo nie jest takie złe 😀

    Księgowa lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4407

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Wlasnie wróciłam - endo 5mm, no spodziewałam sie, ze szału nie bedzie. Jak na moją sytuację i 7dc to i tak jest nieźle, podobno tez lepiej wyglada.
    Za to na lewym jajniku mam juz pecherzyk 16mm 🫣

    Ksiegowa znacznie lepiej to wygląda niż ostatnio :)

    Księgowa lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa, trzymam kciuki żeby terapia przyniosła efekty 🍀🍀🍀

    Księgowa, Carrie12 lubią tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1715 3453

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lora, kciuczki za zarodeczek
    Brilka, łoo 8 komórek to dobra ilość! Super, fajnie, że wszystkie zapładniacie <3

    Loraa lubi tę wiadomość

    Start starania: Marzec 2024
    9 cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych (Aromek, Clo) ❌

    👩26 lat
    👨28 lat
    🐶5 lat

    📆
    I procedura IVF - 4 komórki, 0 zarodków❌
    II procedura IVF - 40 komórek, 20 zamrożonych, 16 zapłodnionych -> 4 zarodki
    05.2026
    I FET - biochem ❌

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam kaca moralniaka......
    Uprzedzałam w pracy o podejściu do procedury IVF już jakoś w marcu. Z tym, że podałam im prawdopodobny na tamten czas termin transferu, czyli listopad/ grudzień.
    Jak wiecie miałam niespodziankę i transfer odbędzie się jakoś w ostatnim tygodniu września.

    No i teraz wchodzą obawy. Naczytałam się o szkodliwości mojego środowiska pracy (lab z narażeniem na czynniki biologiczne i chemiczne)- negatywnym wpływie na w sumie wszystkie kroki: Od implantacji, przez problemy z utrzymaniem ciąży i szkodliwością dla samego płodu...

    I po tym czuję, że powinnam iść na L4 od transferu do bety, ale wprowadzi to na start chaos w pracy, bo wrzesień- październik są bardzo intensywnie zaplanowane w (kończymy duży projekt, za który to ja jestem w pełni odpowiedzialna, co dodatkowo dokłada mi już teraz stresu).
    I teraz nie wiem, co robić 🫣. Czy informować już teraz, że ktoś powinien przejąć ten projekt (wolałabym to zrobić oczywiście dopiero po potwierdzeniu ciąży, bo przecież nie wiem, czy którykolwiek z tych 3 transferów będzie szczęśliwy), czy przejść "niespodziewanie" na te tygodniowe L4 po transferze i poinformować dopiero, jeśli faktycznie uda się zajść w ciążę? Żadna opcja nie jest dobra i to mnie męczy 💩. Musiałam się wygadać 🫣.

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia, nie wiem na ile Twoje szefostwo jest zaznajomione z sytuacją, ale ja bym chyba powiedziała, że plany się zmieniły i będziesz mieć wcześniej transfer, tak aby ktoś inny mógł przejąć Twoje obowiązki. I wtedy na spokojnie pójdziesz sobie na L4 od dnia transferu.
    Jak nie powiesz i znikniesz nagle, też się pewnie będziesz źle czuła z tym. Nie Twoja wina, że plany się pozmieniały.
    Jeśli szefowie są wyrozumiali powinni zrozumieć 😀

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia, a nie możesz powiedzieć po prostu że masz planowane l4 w tym okresie, żeby pracodawca był przygotowany logistycznie? Bez mówienia, że to transfer?

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo, brillki pomysl jest dobry.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4407

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pracodawca nie wie o moich planach. Uważam, że źle by zareagowali wiedząc, że chce im czmychnąć na długi czas na L4 ciążowe. Jeżeli masz spoko pracodawców to też bym pogadała z nimi że plany sie trochę zmieniły :).

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia - nie pomogę Ci z szefostwem bo nie mam zielonego pojęcia jak to działa (ale chyba lepiej uprzedzić).
    Zaciekawiło mnie - w jakim labie pracujesz ? Kończyłaś jakiś biologiczno-chemiczny kierunek ? Z jakimi odczynnikami masz do czynienia (mam swoje mini laboratorium w biurze też i w sumie temat szkodliwości mnie zaciekawił)

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brillka - piękny wynik :D
    Loraa - to teraz będę się modlić do św. Dominika, Rity i Antoniego o zdrowy, silny zarodek <3 Pamiętam, że modlitwa do nich mocno mi pomagała, gdy czułam jak mój świat się wali gdy lekarze nie mogli znaleźć pęcherzyka ciążowego przez mój tygodniowy pobyt w szpitalu

    Dziewczyny ! Mam to zaświadczenie od diabetologa ! :D

    Marz91, Julia24, Loraa, Sikoreczkaaa, brilka, Frajda, Motylek93, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1346 1775

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 super 🙂 kolejny smok 🐉 pokonany 💪

    cukrzyk1991 lubi tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    Dziewczyny, mam kaca moralniaka......
    Uprzedzałam w pracy o podejściu do procedury IVF już jakoś w marcu. Z tym, że podałam im prawdopodobny na tamten czas termin transferu, czyli listopad/ grudzień.
    Jak wiecie miałam niespodziankę i transfer odbędzie się jakoś w ostatnim tygodniu września.

    No i teraz wchodzą obawy. Naczytałam się o szkodliwości mojego środowiska pracy (lab z narażeniem na czynniki biologiczne i chemiczne)- negatywnym wpływie na w sumie wszystkie kroki: Od implantacji, przez problemy z utrzymaniem ciąży i szkodliwością dla samego płodu...

    I po tym czuję, że powinnam iść na L4 od transferu do bety, ale wprowadzi to na start chaos w pracy, bo wrzesień- październik są bardzo intensywnie zaplanowane w (kończymy duży projekt, za który to ja jestem w pełni odpowiedzialna, co dodatkowo dokłada mi już teraz stresu).
    I teraz nie wiem, co robić 🫣. Czy informować już teraz, że ktoś powinien przejąć ten projekt (wolałabym to zrobić oczywiście dopiero po potwierdzeniu ciąży, bo przecież nie wiem, czy którykolwiek z tych 3 transferów będzie szczęśliwy), czy przejść "niespodziewanie" na te tygodniowe L4 po transferze i poinformować dopiero, jeśli faktycznie uda się zajść w ciążę? Żadna opcja nie jest dobra i to mnie męczy 💩. Musiałam się wygadać 🫣.
    Julcia, jesteś najważniejsza teraz ty i transfer. Praca nie ucieknie i nie spłonie jak tydzień cię nie będzie.
    Ja nie mówiłam w pracy ani o ivf, ani o procedurach. Mówiłam że mam zabieg/jestem chora i nie będzie mnie prawdopodobnie tyle i tyle, i że dam znać bo zależy jak się będę czuć. Też miałam moralniaki, stresowałam się tym. Ale wiesz co? Praca ani razu nie spłonęła. Kto by pomyślał. 🙈

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Dzwonili wreszcie, 2 komórki były dojrzałe, także pod kątem programu mam jeszcze szansę na 2 stymulacje.
    Jednej komórki niezapłodnili bo miała 3 ciałka kierunkowe ( tu już pewna nie jestem czy dobrze zapamiętałam). Drugi zarodek na ten moment rozwija się prawidłowo. Także, teraz kluczowy moment, ostatnio padł w 4 dobie. W środę kolejne info.
    Pytałam o jakość komórek, no to nie były znów dobre, nieregularny kształt, nieprawidłowe wokule.

    Dziękuję za Wasze kciuki i proszę jeszcze o trzymanie ich przez 2 dni ❤️

    Brilko, odpoczywaj ❤️
    Mamy jednego wojownika i trzymamy za niego zbiorowo na wątku kciuki ✨🍀

    Księgowa brzmi ekstra i obiecująco, 5mm przy 16mm pęcherzyku. 🥰 Kiedy masz następny podgląd?

    Loraa lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde.. dziewczyny, chyba jednak musze dzwonić do kliniki jutro.
    Bo tak siedzę i kminie, ze mialam miec wlew w 14dc, ale jak ja bede miala owu wczesniej (zakladam 10-12dc) to chyba powinnam miec jednak przed/w trakcie owu ten wlew, a nie juz po..

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4407

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksiegowa też bym zadzwoniła przełożyć. :)

    Ja mam dostać okres w sobotę i mam nadzieje że menda przyjdzie o czasie bo tez mam juz wizyte w klinice zaklepaną..

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa, myślę że to dobry pomysł, żeby zadzwonić i powiedzieć o sytuacji, żeby pozmieniali ci terminy wizyt.

    Odkryłam właśnie, że wprowadzono mnie w błąd i jednak telefon jest w szóstej dobie a nie piątej, czyli wypada w niedzielę 🫠 Moje cierpienie jednak się przedłuży, jak dobrze pójdzie.

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brillka, a dzwonią w weekendy czy musisz czekac do poniedziałku?

    U mnie zmiana planów i wlew ma byc.. jutro 🙈

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ