Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔
Odpowiedz

Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔

Oceń ten wątek:
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za feedback. Szefowa jest do wtorku na urlopie, więc mam jeszcze parę dni na poukładanie sobie tego w głowie 🫣.

    @Ksiegowa super, że jesteś czujna!! 🙌

    @Brilka ale to dobrze, trzeba dać leniuszkom czas nadgonić ☺️. U mnie podglądają po zapłodnieniu w 2, 3, 5 i 6 dobie właśnie. Zadzwoniłam po informacje z 3 doby i byłam dzięki temu spokojniejsza później- zawsze masz taką możliwość ☺️.

    Księgowa lubi tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4407

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksiegowa super, dobrze że sie dzieje! :)

    Brilka jak samopoczucie? Masz jakies leki po punkcji?

    Księgowa lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa, tego właśnie nie wiem i obawiam się, że trzeba będzie czekać do poniedziałku - to kameralna klinika, o ile w sobotę pewnie dzwonią o tyle w niedzielę wątpię. A w poniedziałek z kolei nie będę mogła odebrać telefonu większość dnia, więc chyba będę musiała poprosić żeby dzwonili do męża a nie do mnie. 😢

    Sikoreczka, tylko duphaston, wczoraj w kroplówce dostałam też jakiś antybiotyk. Dzisiaj już się czuję o wiele lepiej, wczoraj jak zeszły ze mnie leki przeciwbólowe to ciężko było mi się poruszać nawet na trasie kanapa-łóżko, cały dzień przeleżałam. Czułam się jakby mi ktos pobił podbrzusze i wnętrzności 😅

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Księgowa, tego właśnie nie wiem i obawiam się, że trzeba będzie czekać do poniedziałku - to kameralna klinika, o ile w sobotę pewnie dzwonią o tyle w niedzielę wątpię. A w poniedziałek z kolei nie będę mogła odebrać telefonu większość dnia, więc chyba będę musiała poprosić żeby dzwonili do męża a nie do mnie. 😢

    Sikoreczka, tylko duphaston, wczoraj w kroplówce dostałam też jakiś antybiotyk. Dzisiaj już się czuję o wiele lepiej, wczoraj jak zeszły ze mnie leki przeciwbólowe to ciężko było mi się poruszać nawet na trasie kanapa-łóżko, cały dzień przeleżałam. Czułam się jakby mi ktos pobił podbrzusze i wnętrzności 😅
    A będą dzwonić jeszcze wcześniej z informacją ile komórek udało się zapłodnić? 😀

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    A będą dzwonić jeszcze wcześniej z informacją ile komórek udało się zapłodnić? 😀
    Tak, w drugiej dobie czyli jutro 🫣 Może o mnie nie zapomną tak jak o tobie 😅😅 Czy dobrze liczę że to dziś masz mieć informacje o wyniku hodowli?

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Tak, w drugiej dobie czyli jutro 🫣 Może o mnie nie zapomną tak jak o tobie 😅😅 Czy dobrze liczę że to dziś masz mieć informacje o wyniku hodowli?
    Nie zapomną 😀
    Jutro mam mieć informację. Boję się bardzo, zwłaszcza powtórki z pierwszej procedury, gdzie zarodek padł w 4 dobie. Do tego jeszcze PGT-A, więc kolejny miesiąc czekania 😞

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A musieliście zapłacić z góry za PGT-A? Nam kazali już zapłacić za pobranie biopsji i badanie jednego zarodka, które w razie czego będzie do zwrotu. Za badanie reszty wystawią fakturę jak będzie wiadomo ile ich mamy.

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    A musieliście zapłacić z góry za PGT-A? Nam kazali już zapłacić za pobranie biopsji i badanie jednego zarodka, które w razie czego będzie do zwrotu. Za badanie reszty wystawią fakturę jak będzie wiadomo ile ich mamy.
    Nie płaciliśmy jeszcze, w czwartek pytałam, to mówili, że najpierw płaciło się z góry za badanie 6 zarodków, później ewentualnie zwracali, teraz zmienili żeby nie robić zwrotów i płaci się po 6 dobie. Także mam nadzieję, że będę jutro płacić.

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Aurora13 Autorytet
    Postów: 673 1610

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lora - podoba mi się zwieńczenie Twojej stopki 😂🤭🤭

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    starania od 01.2023
    08.2023 👼CP - wycięty prawy jajowód
    👩32l. - nadwaga
    CD138 +++
    🧔31l. - translokacja zrównoważona 11%

    3 x IUI - 2025r. ❌
    I IMSI - 07.2025 - Rekovelle, Menopur ❌ 3MII -> 0❄️
    II IMSI - 09.2025 - Gonal-F, Mensinorm ❌ 8MII -> 0❄️
    01.2026 - PICSI - Gonal-F, Menopur -> 3.1.1. I 3.1.2. ❄️❄️
    20.02.2026 - FET 3.1.1 cb 💔
    31.03.2026 - FET 3.1.2. cb 💔
    Ostatnia procedura - lipiec 2026⏳
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili dziś, zamrozili naszą blastocystę o klasie AA, z tego szoku nie dopytałam jakie oznaczenie ma z przodu. Nie wierzę w to 😭

    brilka, Jaszczureczka, Anka96, White1, Julia24, Treaclynat, grazka0022, siesiepy, Motylek93, Cavarathiel, Aurora13, Gnom, Księgowa, cukrzyk1991, Carrie12, Sarka94, Frajda, Marz91, DEWG, aszin, Iskiereczka00 lubią tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa, gratuluje!!! 🍀🍀🍀🍀 Oby to był TEN zarodeczek! Ogromnie się cieszę 🥹✨

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lora pięknie 🥰

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Treaclynat Autorytet
    Postów: 621 972

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z was zna się na interpretacji homocysteiny?
    Byłam rano na badaniu krwi i powoli spływają mi wyniki - no i homocysteina wyszła 8,6.
    Wiem, że w teorii ok, ale na tych wszystkich płodnościowych kontach wszędzie krzyczą, że max do 7,5. Dodam też, że na kilka dni odstawiłam b12 i kwas foliowy, więc chyba powinien ten wynik być na codzień niższy? Czy źle to interpretuje?
    Czekam jeszcze na wynik od łaskawej matki ferrytyńskiej i pierwszy raz badam insulinę, żeby sprawdzić ten wskaźnik homa-ir… może cos wyjdzie 🤡

    1993 👱🏻‍♀️🧔🏻🐶
    Starania od 04.2024

    prolaktyna 19
    TSH 1,65✅
    ferrytyna -38 (maj) ->25(lipiec)‼️ -> 30 ( sierpień)
    Witamina b12- 512 pg/ml✅
    Kwas foliowy - 19 ng/ml✅
    Witamina D -26 ng/ml (luty) -> 43 ng/ml (maj) -> 47 ng/ml (lipiec) -> 54,5 ( sierpień)✅
    Glukoza 77✅
    Insulina 10,6 ⚠️
    Homa-ir 2,02⚠️
    Homocysteina 8,6 ⚠️
    Lipidogram ✅
    Próby wątrobowe ✅
    7dpo (grudzień):
    Estradiol 285 pg/ml⚠️
    Progesteron 16,50 ng/ml
    7dpo (sierpień)
    Estradiol 248 pg/ml
    Progesteron 12,40 ng/ml
    4 dc (styczeń)
    LH:FSH 0,91
    Estradiol 55
    AMH 3,080 ng/ml
    Drożność ✅
    PAI-1 homo, MTHFR homo‼️
    KIR AA, dużo komórek NK‼️
    Cytokiny, białka, ANA1✅

    03.2026 antybiotyk
    04.2026 1cs encorton, acard, accofil, smoflipid⏳



    Badanie nasienia ✅ morfologia 4%
    Cykle regularne 27-29 dni
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Dzwonili dziś, zamrozili naszą blastocystę o klasie AA, z tego szoku nie dopytałam jakie oznaczenie ma z przodu. Nie wierzę w to 😭

    Jeny!!!! ❤️❤️❤️❤️
    Cudowne wieści!! 🥹🥹 Gratulacje! 🥳🥳🥳 Zrobiłaś to! 🙌 Twoja walka ma sens! 💪

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat, dr Jarosz mówiła mi, że homocysteina powinna być poniżej 8, więc odbiegasz niewiele od tej normy i zbicie nie powinno być problemem. ☺️

    Treaclynat lubi tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Treaclynat Autorytet
    Postów: 621 972

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Treaclynat, dr Jarosz mówiła mi, że homocysteina powinna być poniżej 8, więc odbiegasz niewiele od tej normy i zbicie nie powinno być problemem. ☺️

    Brilko, czy to może ta doktor co przyjmuje w invimedzie w Gdyni? Bo chętnie bym chyba się do niej przeszła, tyle razy się to nazwisko przewinęło. A czy wspominała, czy faktyczne odstawiać suple przed badaniem? B12 i kwas foliowy u mnie ok, więc zastanawiam się czym jeszcze zbić, może mi coś doradzi :) Dziękuję za odpowiedź!

    1993 👱🏻‍♀️🧔🏻🐶
    Starania od 04.2024

    prolaktyna 19
    TSH 1,65✅
    ferrytyna -38 (maj) ->25(lipiec)‼️ -> 30 ( sierpień)
    Witamina b12- 512 pg/ml✅
    Kwas foliowy - 19 ng/ml✅
    Witamina D -26 ng/ml (luty) -> 43 ng/ml (maj) -> 47 ng/ml (lipiec) -> 54,5 ( sierpień)✅
    Glukoza 77✅
    Insulina 10,6 ⚠️
    Homa-ir 2,02⚠️
    Homocysteina 8,6 ⚠️
    Lipidogram ✅
    Próby wątrobowe ✅
    7dpo (grudzień):
    Estradiol 285 pg/ml⚠️
    Progesteron 16,50 ng/ml
    7dpo (sierpień)
    Estradiol 248 pg/ml
    Progesteron 12,40 ng/ml
    4 dc (styczeń)
    LH:FSH 0,91
    Estradiol 55
    AMH 3,080 ng/ml
    Drożność ✅
    PAI-1 homo, MTHFR homo‼️
    KIR AA, dużo komórek NK‼️
    Cytokiny, białka, ANA1✅

    03.2026 antybiotyk
    04.2026 1cs encorton, acard, accofil, smoflipid⏳



    Badanie nasienia ✅ morfologia 4%
    Cykle regularne 27-29 dni
  • Claudii Autorytet
    Postów: 890 1885

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Przepraszam, że wbijam ale tylko chciałam powiedzieć, że Loraa mocno Ci kibicuję i trzymam kciuki!!! 😍

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Treaclynat Autorytet
    Postów: 621 972

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Dzwonili dziś, zamrozili naszą blastocystę o klasie AA, z tego szoku nie dopytałam jakie oznaczenie ma z przodu. Nie wierzę w to 😭

    Czekam na zdjęcie kropka w niedalekiej przyszłości 🥰

    1993 👱🏻‍♀️🧔🏻🐶
    Starania od 04.2024

    prolaktyna 19
    TSH 1,65✅
    ferrytyna -38 (maj) ->25(lipiec)‼️ -> 30 ( sierpień)
    Witamina b12- 512 pg/ml✅
    Kwas foliowy - 19 ng/ml✅
    Witamina D -26 ng/ml (luty) -> 43 ng/ml (maj) -> 47 ng/ml (lipiec) -> 54,5 ( sierpień)✅
    Glukoza 77✅
    Insulina 10,6 ⚠️
    Homa-ir 2,02⚠️
    Homocysteina 8,6 ⚠️
    Lipidogram ✅
    Próby wątrobowe ✅
    7dpo (grudzień):
    Estradiol 285 pg/ml⚠️
    Progesteron 16,50 ng/ml
    7dpo (sierpień)
    Estradiol 248 pg/ml
    Progesteron 12,40 ng/ml
    4 dc (styczeń)
    LH:FSH 0,91
    Estradiol 55
    AMH 3,080 ng/ml
    Drożność ✅
    PAI-1 homo, MTHFR homo‼️
    KIR AA, dużo komórek NK‼️
    Cytokiny, białka, ANA1✅

    03.2026 antybiotyk
    04.2026 1cs encorton, acard, accofil, smoflipid⏳



    Badanie nasienia ✅ morfologia 4%
    Cykle regularne 27-29 dni
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4407

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraaaa!!!! Brawo ty! :)
    Ja pamiętam że z nerwow tez nie zapytałam i jak ochłonęłam to oddzwoniłam z pytaniem jakiej są klasy :)

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat wrote:
    Brilko, czy to może ta doktor co przyjmuje w invimedzie w Gdyni? Bo chętnie bym chyba się do niej przeszła, tyle razy się to nazwisko przewinęło. A czy wspominała, czy faktyczne odstawiać suple przed badaniem? B12 i kwas foliowy u mnie ok, więc zastanawiam się czym jeszcze zbić, może mi coś doradzi :) Dziękuję za odpowiedź!
    Tak, stacjonarnie przyjmuje w invimed Gdynia. :D

    Treaclynat lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ