Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔
Odpowiedz

Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔

Oceń ten wątek:
  • Iskiereczka00 Autorytet
    Postów: 426 747

    Wysłany: 10 września 2025, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carrie bardzo mi przykro, że się pojawiła torbiel 😪 To jest takie irytujące jak wyskakują takie sytuacje 😮‍💨

    Sikoreczka wszystkie kciuki na pokład za kropeczka ✊🏻🫶🏻

    Carrie12 lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2022

    👩🏼 35
    ❌️IO, hipoglikemia reaktywna, niedrożny prawy jajowód, przewlekłe zapalenie endometrium, endometrioza I stopnia + adenomioza
    ❌️Kir AA, brak implantacyjnych
    ❌️Brak przeciwciał blokujących (allo mlr)
    ✅️Kariotypy prawidłowe
    ✅️Przeciwciała przeciwplemnikowe ujemne
    ✅️ANA ujemne, TRAB ujemne
    ✅️HB wyleczone

    🧔🏻‍♂️ 36
    ❓️06.2025: 23,75 mln, ruch postępowy 14%, procent prawidłowych 3%
    ❓️fragmentacja z 2023 roku: prawidłowych 73%.
    ✅️Hla C1C1


    IVF
    I procedura, krótki protokół 07.2025 - 7 pobranych ➡️5🥚➡️ 0❄️
    II procedura, długi protokół 09.2025 - 10 pobranych ➡️8🥚➡️❄️❄️❄️➡️ przetrwał 1❄️➡️ PGT⏳️➡️nieprawidłowy😭

    17.04.26 pierwsze ⏸️🥹 5tc 💔✨️
  • Olisska Autorytet
    Postów: 368 1073

    Wysłany: 10 września 2025, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @iskiereczka i @Alysa, to była moja pierwsza biopsja i nie mam jeszcze wyniku, lekarz mówił że jakieś 2-3 tygodnie trzeba czekać. W piątek idę na monitoring to zapytam lekarza o wynik (to będzie dwa tygodnie od badania)

    @Carrie przykro mi z powodu tej torbieli, co za dziad z tego pęcherzyka, akurat teraz kiedy miała być inseminacja, mogę się tylko domyślać jaka zawiedziona musisz być 🙄😏
    Ja w sierpniu przez tą biopsję miałam naturalny cykl i też zrobiła się torbiel 26 mm, właśnie w piątek okaże się czy się wchłonęła 🫠

    W ogóle wybrałam się w końcu do fizjoterapeutki uroginekologicznej, bo ostatnio ciągle mam bolesne stosunki( nie wiem czy to już napięcie, przez te starania że się tak przeciągają czy co) w każdym razie posiewy wychodzą okej itp będziemy pracować na terapii nad mięśniami dna miednicy i problemami z pęcherzem, poprzez elektrostymulację 🙈 czy któraś z was ma takie doświadczenia ? Mam nadzieję, że to da jakieś efekty

    2022 - 👶🏼 nasz mały cud po 30 cs (wcześniej jeden niedrożny jajowód, obniżone parametry nasienia i wysokie TSH)
    •niedoczynność tarczycy euthyrox 25
    09.24 - TSH 3,09
    11.24 - TSH 1,26
    03.25 - TSH 1,72
    09.25 - TSH 2,64 -> 50 mg

    🤷🏼‍♀️Ona
    09.24- HSG oba jajowody drożne
    Badania 4dc
    FSH 6,44
    LH 3,24
    Estradiol 35
    Testosteron 26,62
    SHBG 31,70
    Prolaktyna 19,23
    AMH 4,72
    Ferrytyna 7,5 ❌ - ascofer
    💁🏼‍♂️On
    Ilość plemników 224 mln
    Koncentracja 44 mln
    Ruch a 35%, ruch b 33%
    Morfologia 18% 🔥

    Aktualnie 22 cs o rodzeństwo 🥲
    1. Aromek + ovitrelle ❌
    2. Aromek + ovitrelle ❌
    3. Aromek + ovitrelle ❌
    Sierpień- przerwa (biopsja endometrium- Cd138 +, 28/10 🆘)
    4. Aromek + ovitrelle ❌
    5. Aromek ❌

    AKTUALNIE PRZERWA KILKA MIESIĘCY na przeleczenie stanu zapalnego endo i ratowanie psychiki 🥲
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4407

    Wysłany: 10 września 2025, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po. Kropek 4BA na pokładzie. 🥹 nacieli mu osłonkę więc niech sie teraz wgryza. ❤️

    Też swego czasu myślałam o urofizjo. Wiec nie mam doświadczenia ale też chętnie poczytam. 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2025, 14:42

    aszin, PaulinKA, Marz91, Carrie12, Julia24, cukrzyk1991, Frajda, Alysa, Olisska, Księgowa, siesiepy, Iskiereczka00 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 562 648

    Wysłany: 10 września 2025, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, ja mam robić testy owulacyjne, ale nie wiem czy np jest jasna czy ciemna czy już uznać, że to to. A co jeśli nie wyłapie tego pika? Od owulacji, 3 dni od owulacji mam zacząć brać progesteron, ale nie wiem czy to już to. A co jeśli przeocze? On wtedy jasnieje?

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4407

    Wysłany: 10 września 2025, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marty.Na wrote:
    Kurcze, ja mam robić testy owulacyjne, ale nie wiem czy np jest jasna czy ciemna czy już uznać, że to to. A co jeśli nie wyłapie tego pika? Od owulacji, 3 dni od owulacji mam zacząć brać progesteron, ale nie wiem czy to już to. A co jeśli przeocze? On wtedy jasnieje?

    A nie masz monitoringow przy tym? :)

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 562 648

    Wysłany: 10 września 2025, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam tylko jak był pęcherzyk, 18 mm i kazał mi robić testy, ale napisałam mu, czy możemy jutro się zobaczyć i to sprawdzić

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7432 16446

    Wysłany: 10 września 2025, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ściągnij sobie aplikację Premom i tam dodawaj zdjęcia testów owulacyjnych, łatwiej określić, który test to pik. 😉

    Sikoreczka 😍 Kiedy beta dla kliniki?

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 10 września 2025, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olisska wrote:
    @iskiereczka i @Alysa, to była moja pierwsza biopsja i nie mam jeszcze wyniku, lekarz mówił że jakieś 2-3 tygodnie trzeba czekać. W piątek idę na monitoring to zapytam lekarza o wynik (to będzie dwa tygodnie od badania)

    @Carrie przykro mi z powodu tej torbieli, co za dziad z tego pęcherzyka, akurat teraz kiedy miała być inseminacja, mogę się tylko domyślać jaka zawiedziona musisz być 🙄😏
    Ja w sierpniu przez tą biopsję miałam naturalny cykl i też zrobiła się torbiel 26 mm, właśnie w piątek okaże się czy się wchłonęła 🫠

    W ogóle wybrałam się w końcu do fizjoterapeutki uroginekologicznej, bo ostatnio ciągle mam bolesne stosunki( nie wiem czy to już napięcie, przez te starania że się tak przeciągają czy co) w każdym razie posiewy wychodzą okej itp będziemy pracować na terapii nad mięśniami dna miednicy i problemami z pęcherzem, poprzez elektrostymulację 🙈 czy któraś z was ma takie doświadczenia ? Mam nadzieję, że to da jakieś efekty

    A czy byłaś na diagnozie endometriozy? Nie widzę w stopce. Nie wiem, czy masz więcej objawów, ale warto poczytać i przemyśleć.

    Ja chodzę od początku lipca na fizjoterapię uroginekologiczną. Mam coraz większy komfort życia, jeśli chodzi o bóle, ale ciężko powiedzieć, jaki ma w tym fizjoterapia. Z pewnością warto jednak spróbować ☺️. Ja mogę polecić z Gdańska Joanne Piórek-Wojciechowską (@kobieca_fizjoterapia).

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4407

    Wysłany: 10 września 2025, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marty.Na wrote:
    Miałam tylko jak był pęcherzyk, 18 mm i kazał mi robić testy, ale napisałam mu, czy możemy jutro się zobaczyć i to sprawdzić

    Lepiej zrob monitoring. Za szybkie wprowadzenie proga moze zablokować owulke. :)

    Siasi lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4407

    Wysłany: 10 września 2025, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Ściągnij sobie aplikację Premom i tam dodawaj zdjęcia testów owulacyjnych, łatwiej określić, który test to pik. 😉

    Sikoreczka 😍 Kiedy beta dla kliniki?

    Lekarz mówił że 19 mam zrobić betę a ja wtedy ide na wesele wiec raczej zrobię 18 żeby zobaczyć jak bardzo moge skakać w rytm samby. 😅

    Nie nastawiam sie jakoś wydaje mi sie, że jakoś poszło to wszystko za łatwo. Gdzies sie musi wywalić . :P

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 10 września 2025, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Lekarz mówił że 19 mam zrobić betę a ja wtedy ide na wesele wiec raczej zrobię 18 żeby zobaczyć jak bardzo moge skakać w rytm samby. 😅

    Nie nastawiam sie jakoś wydaje mi sie, że jakoś poszło to wszystko za łatwo. Gdzies sie musi wywalić . :P

    Sikoreczko, nie!

    W końcu MUSI BYC DOBRZE!🥰🥰🥰 moze tego sie trzymaj? Już sie wywalało tyle razy ze na prawde należy sie w koncu dobra wieść🍀

    Sikoreczkaaa, Carrie12, Marz91 lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Carrie12 Autorytet
    Postów: 364 642

    Wysłany: 10 września 2025, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Sikoreczko! Trzeba być dobrej myśli! Trzymam kciuki za tego kropka <3!

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    31 👩‍🦰

    Endometrioza + Trombofilia
    12.2023 - początek starań

    23.06 - 1 IUI ❌
    1.12 - 2 IUI (na pękniętym pęcherzyku)
    Beta 11 dpo - 33,8 mIU/ml Beta-hCG
    Beta 14 dpo - 152 mIU/ml Beta-hCG
    Beta 21 dpo - 2827,1 mIU/ml Beta-hCG
    dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 10 września 2025, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczko, będzie dobrze!

    Są już wyniki PGT-A mojego zarodka, ale u nas w klinice wynik podaje lekarz, teleporade z moją lekarka mam dopiero na następną środę 😞 Były terminy na jutro, ale u tego lekarza drugiego, to już wolę zaczekać

    Sikoreczkaaa, Julia24, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4407

    Wysłany: 10 września 2025, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Sikoreczko, będzie dobrze!

    Są już wyniki PGT-A mojego zarodka, ale u nas w klinice wynik podaje lekarz, teleporade z moją lekarka mam dopiero na następną środę 😞 Były terminy na jutro, ale u tego lekarza drugiego, to już wolę zaczekać

    Loooraaaa!!! Ale wiadomość! 🥳✊️ trzymam kciuki mocno. ✊️✊️✊️


    Dziewczyny dziekuje za wsparcie. Naprawdę dużo to dla mnie znaczy. 💚

    Loraa, Carrie12, siesiepy lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1347 1775

    Wysłany: 10 września 2025, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa mocne kciuki 🍀✊ może to właśnie ten czas, że ma być łatwo i tej myśli się trzymaj. Że to Twoje przysłowiowe "z górki" 🙂

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1347 1775

    Wysłany: 10 września 2025, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 mi właśnie komfort życia poprawił się po usunięciu tych zrostów. Skończyły się bóle w toalecie i ogólne napięcie. Jak się obudziłam to pierwsza moja myśl, że chyba wszystko mi wycięli bo czuje pustkę w brzuchu. Jestem przed pierwszą 🐒 po laparo także czekam na wrażenia 😅 i czekam na zielone światło od lekarza, żeby sprawdzić jak to wygląda przy współżyciu ale też liczę na poprawę 🙂
    Także jestem team diagnostyka w kierunku endometriozy. Żałuję że wcześniej lekarz nie widział sensu a ja uparłam się tak późno

    Julia24, siesiepy lubią tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • aszin Autorytet
    Postów: 7432 16446

    Wysłany: 10 września 2025, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lora, oby ten tydzień szybko zleciał 🤞🏻

    Brilko, jeśli nas podczytujesz, daj znać co u Ciebie 🍀

    Loraa, Julia24 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 10 września 2025, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, Brilko, mam nadzieję, że czujesz się dobrze 🤞

    Julia24, Marz91 lubią tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Olisska Autorytet
    Postów: 368 1073

    Wysłany: 10 września 2025, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Julia24 myślałam o usg pod kątem endometriozy u dr Janowca, bo jestem z południa Polski,tylko terminy bardzo odległe. Ogólnie to miałam laparoskopię diagnostyczną 4 lata temu więc chyba by coś wyszło wtedy, gdyby była endomenda na pokładzie, tak mi się wydaje na chłopski rozum? Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.
    Zawsze miałam bolesne i obfite miesiączki ze skrzepami, ale może to faktycznie kwestia tej mojej wiecznej anemii? 🙄


    @sikoreczka, mocne kciuki, niech się tam kropek zadomawia na dobre 🫶🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2025, 19:03

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    2022 - 👶🏼 nasz mały cud po 30 cs (wcześniej jeden niedrożny jajowód, obniżone parametry nasienia i wysokie TSH)
    •niedoczynność tarczycy euthyrox 25
    09.24 - TSH 3,09
    11.24 - TSH 1,26
    03.25 - TSH 1,72
    09.25 - TSH 2,64 -> 50 mg

    🤷🏼‍♀️Ona
    09.24- HSG oba jajowody drożne
    Badania 4dc
    FSH 6,44
    LH 3,24
    Estradiol 35
    Testosteron 26,62
    SHBG 31,70
    Prolaktyna 19,23
    AMH 4,72
    Ferrytyna 7,5 ❌ - ascofer
    💁🏼‍♂️On
    Ilość plemników 224 mln
    Koncentracja 44 mln
    Ruch a 35%, ruch b 33%
    Morfologia 18% 🔥

    Aktualnie 22 cs o rodzeństwo 🥲
    1. Aromek + ovitrelle ❌
    2. Aromek + ovitrelle ❌
    3. Aromek + ovitrelle ❌
    Sierpień- przerwa (biopsja endometrium- Cd138 +, 28/10 🆘)
    4. Aromek + ovitrelle ❌
    5. Aromek ❌

    AKTUALNIE PRZERWA KILKA MIESIĘCY na przeleczenie stanu zapalnego endo i ratowanie psychiki 🥲
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3457

    Wysłany: 10 września 2025, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olisska wrote:
    @Julia24 myślałam o usg pod kątem endometriozy u dr Janowca, bo jestem z południa Polski,tylko terminy bardzo odległe. Ogólnie to miałam laparoskopię diagnostyczną 4 lata temu więc chyba by coś wyszło wtedy, gdyby była endomenda na pokładzie, tak mi się wydaje na chłopski rozum? Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.
    Zawsze miałam bolesne i obfite miesiączki ze skrzepami, ale może to faktycznie kwestia tej mojej wiecznej anemii? 🙄


    @sikoreczka, mocne kciuki, niech się tam kropek zadomawia na dobre 🫶🏻
    Ja robiłam USG diagnostyczne pod kątem endometriozy też w Barskiej, ale u Dr Zaczyka. Też spoko lekarz, a terminy raczej nie tak odległe.

    Olisska lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ