Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔
Odpowiedz

Niedobitki - nasze testy to żart statystyki 💩⛔

Oceń ten wątek:
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 25 września 2025, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskiereczka00 wrote:
    Cudowne wieści i bardzo piękny wynik 😍❤️ Gratulacje Cukrzyku 💪🏼🥳

    a ja trzymam za Ciebie !!!! Bardzo mocno <3 <3 <3

    Iskiereczka00 lubi tę wiadomość

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • Frajda Autorytet
    Postów: 765 1683

    Wysłany: 25 września 2025, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukrzyk, mega!! 😁 oby pozostałe smoki też zostały tak pięknie pokonane ✊🏻
    Ja mam jeszcze 1,5 słoja q10 i też mi się marzy odsprzedaż 😁😁

    cukrzyk1991, siesiepy, Iskiereczka00 lubią tę wiadomość

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3456

    Wysłany: 25 września 2025, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukrzyk, świetna informacja!

    Ja mam jeszcze ponad 4 opakowania tego ubincholu w tej cenie 😂 Biorę 4 dziennie, to mam zapas na prawie rok. Mam nadzieję, że niedługo będę mogła odsprzedać

    cukrzyk1991, siesiepy, Iskiereczka00 lubią tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 25 września 2025, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Anka96 tutaj przebywa prawda ? Jeśli tak to proszę spojrzyj, wysłałam Ci zapke bo mam pare pytań do Ciebie 😁🙌

    Anka96 lubi tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4407

    Wysłany: 25 września 2025, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Cukrzyk, świetna informacja!

    Ja mam jeszcze ponad 4 opakowania tego ubincholu w tej cenie 😂 Biorę 4 dziennie, to mam zapas na prawie rok. Mam nadzieję, że niedługo będę mogła odsprzedać

    Lora a teraz przed transferem tez bierzesz? Wiem, że nie jest zalecany bo wzmaga komórki NK.

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Frajda Autorytet
    Postów: 765 1683

    Wysłany: 25 września 2025, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie lekarka odstawiła na czas stymulacji q10, może myśli o świeżym transferze jeśli się uda? 🤔 Myślałam, że zwiększy teraz dawkę, a tu kazała wcale nie brać. Miał też tak ktoś?

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3456

    Wysłany: 25 września 2025, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Lora a teraz przed transferem tez bierzesz? Wiem, że nie jest zalecany bo wzmaga komórki NK.
    Ja jeszcze się nie szykuję do transferu tylko do 3 stymualcji jeśli MZ się zgodzi.

    P.S. A ile przed transferem odstawiacie Q10?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2025, 10:52

    Sikoreczkaaa, Iskiereczka00 lubią tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 25 września 2025, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cukrzyk super wieści!! 🥳 Jeszcze Trzymamy kciuki za ostatni zarodek! ✊️✊️

    Ja biorę dalej ubichinol w dawce 400mg na wypadek konieczności drugiej stymulacji... Wolę dmuchać na zimne i odstawie przed samym transferem dopiero. Tyle, że u mnie były NK jakoś w środku normy, więc się tym bardzo nie przejmuje.
    Też mam spory zapas. Mam nadzieję, że będę mogła się podzielić...

    Carrie12, cukrzyk1991, Iskiereczka00 lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Carrie12 Autorytet
    Postów: 364 642

    Wysłany: 25 września 2025, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! U mnie 2dc i jestem po konsultacji z lekarzem. Dostałam lamettę i to mój pierwszy cykl wspomagany. Szykujemy się do inseminacji na początku października :)

    aszin, Frajda, Motylek93, cukrzyk1991, Julia24, Iskiereczka00 lubią tę wiadomość

    31 👩‍🦰

    Endometrioza + Trombofilia
    12.2023 - początek starań

    23.06 - 1 IUI ❌
    1.12 - 2 IUI (na pękniętym pęcherzyku)
    Beta 11 dpo - 33,8 mIU/ml Beta-hCG
    Beta 14 dpo - 152 mIU/ml Beta-hCG
    Beta 21 dpo - 2827,1 mIU/ml Beta-hCG
    dziewczynka 🩷

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7427 16442

    Wysłany: 25 września 2025, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dobrałyście sobie dawki q10? Lekarze Wam zalecili? Bo ja w sumie biorę tylko 200mg dziennie, choć bez endometriozy i z AMH w normie to powinno wystarczyć 🤔

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • aszin Autorytet
    Postów: 7427 16442

    Wysłany: 25 września 2025, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Ja jeszcze się nie szykuję do transferu tylko do 3 stymualcji jeśli MZ się zgodzi.

    P.S. A ile przed transferem odstawiacie Q10?
    A ja długo będziesz czekała na decyzję z MZ?

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Frajda Autorytet
    Postów: 765 1683

    Wysłany: 25 września 2025, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin ja miałam zlecone 200 i tak brałam 😉 Też nie mam endometriozy i AMH ok.

    aszin lubi tę wiadomość

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3456

    Wysłany: 25 września 2025, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    A ja długo będziesz czekała na decyzję z MZ?
    Nie mam pojęcia

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 25 września 2025, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann, chyba szybciej ją znajdziesz pod wykresem, bo nie wiem jak często zagląda na forum. A tam dostanie chociaż powiadomienie jakieś prawdopodobnie.

    Ann35 lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4407

    Wysłany: 25 września 2025, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa aaaa ok. To koksuj sie. 😀

    Ja też brałam 200 bez endo (przynajmniej nie stwierdzono) i z AMH 3,5. Ja miałam przesunięty transfer więc po punkcji przestałam brac Q10. Lżej na portfelu. 😆

    Carrie12 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 795 1602

    Wysłany: 25 września 2025, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @cukezyk gratulacje poękne zarodeczki czekają na ciebie 🥰
    Jakby któras chciała hurtowo kupic q10 zeby bylo taniej to chętnie mogę dołączyć 🙂

    Carrie12, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 25 września 2025, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    A ja dobrałyście sobie dawki q10? Lekarze Wam zalecili? Bo ja w sumie biorę tylko 200mg dziennie, choć bez endometriozy i z AMH w normie to powinno wystarczyć 🤔

    Ja z endo i niskim AMH brałam 400 dziennie (ale zdarzały się dni, że i 200) wiec u Ciebie 200 tym bardziej ok mi się wydaje. Tylko zwróć uwagę na końcówkę - czy masz ubichinOL czy ubichinON :)

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 25 września 2025, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to brałam też masę innych supli i wydaje mi się, że może pomogły trochę na jakość komórek ? Nie wiem (tego się pewnie nie dowiem nigdy czy suple coś dały czy po prostu genetyka) ale jak coś to może zostawię rozpiskę co brałam :

    1) wszystkie p-utleniacze (wydaje mi się, że są jednak ważne biorąc pod uwagę ile wolnych rodników teraz powstaje w organizmie) : ubichinOL, kwas alfa-liponowy, resweratrol,

    2) brałam Biosteron (DHEA) aby rozruszać jajniki

    3) witaminki i minerały : E (ponoć witamina płodności), D3 (mega ważna), B6 (polepsza wchłanianie magnezu), selen (na obniżenie aTPO tarczycowych i to na serio działa - sprawdzałam), wit. C (ponoć też antyoksydant), magnez, floradix (żelazo)

    4) gin kazała brać NAC w dużej dawce (1800 dziennie, cały cykl). Też niby działa dobrze na komórki

    5) inozytol brałam - żeby komórki były bardziej wrażliwe na insulinę

    6) pqq - coś o czym nie mówi się w PL - zaobserwowałam profil jakiejś kliniki w Stanach i tam embriolog o tym suplemencie mówiła. Wzmacnia energię mitochondrialną komórek czy cuś .... Dość mocno w niego wierzyłam, bo ona go mocno podkreślała.

    7) kwas omega 3 (w formie płynnej, trzymany w lodówce o niskim TOTOX) + kurkumina z piperyną - na wyciszenie stanu zapalnego endo i też pewnie pośrednio na jakość komórek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2025, 11:48

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3456

    Wysłany: 25 września 2025, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Ogólnie to brałam też masę innych supli i wydaje mi się, że może pomogły trochę na jakość komórek ? Nie wiem (tego się pewnie nie dowiem nigdy czy suple coś dały czy po prostu genetyka) ale jak coś to może zostawię rozpiskę co brałam :

    1) wszystkie p-utleniacze (wydaje mi się, że są jednak ważne biorąc pod uwagę ile wolnych rodników teraz powstaje w organizmie) : ubichinOL, kwas alfa-liponowy, resweratrol,

    2) brałam Biosteron (DHEA) aby rozruszać jajniki

    3) witaminki i minerały : E (ponoć witamina płodności), D3 (mega ważna), B6 (polepsza wchłanianie magnezu), selen (na obniżenie aTPO tarczycowych i to na serio działa - sprawdzałam), wit. C (ponoć też antyoksydant), magnez, floradix (żelazo)

    4) gin kazała brać NAC w dużej dawce (1800 dziennie, cały cykl). Też niby działa dobrze na komórki

    5) inozytol brałam - żeby komórki były bardziej wrażliwe na insulinę

    6) pqq - coś o czym nie mówi się w PL - zaobserwowałam profil jakiejś kliniki w Stanach i tam embriolog o tym suplemencie mówiła. Wzmacnia energię mitochondrialną komórek czy cuś .... Dość mocno w niego wierzyłam, bo ona go mocno podkreślała.

    7) kwas omega 3 (w formie płynnej, trzymany w lodówce o niskim TOTOX) + kurkumina z piperyną - na wyciszenie stanu zapalnego endo i też pewnie pośrednio na jakość komórek
    Ja podobnie, też dołożyłam PQQ przed drugą stymualacją. Nie brałam Biosteronu, bo dietetyk i lekarka stwierdzili, że nie potrzebuję.

    Z racji, tego, że mam zapasy Q10 to na ten moment nie odczuwam tego w portfelu 😂 Ale na same suple przez ten czas poszło już kilka tys.

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 25 września 2025, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj oddałam próbki na badanie i posiew moczu. Objawy nie wróciły, ale wolę sprawdzić. Podniosłam dawki probiotyków i oby nie było więcej takich niespodzianek! 🤞

    @Carrie12 trzymam mocno kciuki!!!! ✊️✊️ Koleżanka mojej przyjaciółki ma małe bobo z IUI ☺️
    Loraa wrote:
    P.S. A ile przed transferem odstawiacie Q10?

    Różne są praktyki. Ja analizując swoje położenie doszłam do wniosku, że odstawie tydzień przed. W przypadku cyklu naturalnego 10dc.
    Niby najpóźniej dzień przed można, ale ja wolę trochę wcześniej. Kurkuminę w tym samym czasie będę odstawiać, co Q10.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2025, 12:29

    Carrie12 lubi tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ