X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niępękający pęcherzyk
Odpowiedz

Niępękający pęcherzyk

Oceń ten wątek:
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 22 października 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz! Cieszę się, że jest jakieś światełko! Nie możesz się poddawać!!! Trzeba walczyć! Aż w końcu spełnią się marzenia :* ja byłam się odstresować na zakupach :) kupiłam sobie kilka ciuszków i od razu lepiej :) a pogoda też kiepska...zimno i pada :(

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 22 października 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    A raz myślę ze trzeba sie zebrac w garść zacisnąć zęby i isc do przodu, a za chwile ze to nie ma sensu. Ale są postępy bo wczoraj mialam tylko same czarne myśli, ale tak czarne ze nawet nie będę o nich pisać. Przeplakalam pól nocy i jakoś tak mi lżej. A poza tym szaro za oknem ,pogoda typowo jesienna leje jak cholera. Pfzegladalam opis z usg z 14dni do tylu i z wczoraj to ta torbiel zmniejszyła sie po @ o 1,5cm wiem ze to Malo ale jakieś swiatelko jest ze moze te Visanne zadzialaja.tylko niedoczytalam do końca ulotki bo zaraz u siebie będę miala wszystkie skutki uboczne.

    1,5 cm to wcale nie mało, idzie ku lepszemu :)
    a brałaś dupka na torbiele? Ja miałam torbiele z ciałka żółtego, ale odkąd biorę dupka, jest czysto

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 6 marca 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, mój pęcherzyk w tym cyklu pękł sam ale dopiero jak miał 40mm :( Moj lekarzv niby powiedział tylko że dobrze że pękł i że trzeba teraz działać :) ale nie powiedział nic o tym czy taka komórka jajowa z tak dużego pęcherzyka jest w ogole zdolna do zapłodnienia i pełnowartościowa... macie moze jakies rozeznanie z takimi pęcherzykami? nie wiem czy w ogole robic sobie jakeis nadzieje w tym cyklu czy raczej na straty :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Anusi_a Koleżanka
    Postów: 39 9

    Wysłany: 7 marca 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przy pierwszy cyklu z CLo miałam pęcherzyk 70x66 mm. Musiałam dostać zastrzyk na jego pęknięcie i starania były jak najbardziej zalecane. A tak poza tym to wydaje mi się, że właśnie w tym cyklu coś zaskoczyło tylko nie utrzymało się...

    Więc Aleksia do roboty i powodzenia :)

    .
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusi_a - jesteś pewna, że nic nie pomyliłaś? tak duży pęcherzyk byłby dwa razy większy od średniej wielkości jajnika...

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ