X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niepokalanek mnisi
Odpowiedz

Niepokalanek mnisi

Oceń ten wątek:
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 11 listopada 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam taką samą sytuację jak MI.
    U mnie ginekolog powiedziała, że jak przez kolejne pół roku się nie uda to wtedy będziemy powtarzać badania i myśleć. Najlepsze jest to, że Pani doktor powiedziała mi, że takie wyniki mam ze stresu a moje życie jest nad wyraz spokojne. Nic nie dało tłumaczenie, że cykle są nieregularne i nigdy nie mogę być pewna jaki będzie aktualny cykl. Nic, że mówiłam o długich plamieniach przed @. Przyjść za pół roku bo po co się leczyć jak może się uda bez tego.
    Mam dodatkowo wlokniaki w piersi-kilka całkiem sporych guzów i oczywiście jestem zdrowa wg tej Pani. Rozumiem, że to nie jest groźna sprawa ale one okropnie utrudniają mi życie, w drugiej połowie cyklu nie jestem w stanie ruszać ręką bo boli. No cóż, póki co się słucham i czekam

    mi88 lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 11 listopada 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od zawsze mam straszne bole cycków odrazu po owu.. Ale to takie,ze nie moge sie przewrocic z boku na bok,musze je trzymać jak wstaje itp szukalam ciagle przyczyny bo juz miałam tego dosc.. Nie wiem czy to pms czy po prostu zasluga rosnącego proga.. Ale fakt,ze niepokalanek w pierwszych 2 cyklach brania pomogl. Ale znow bola.. No nic widocznie tak mam i tyle. W 1 ciąży tez bolały odrazu po owu

    Moj gin powiedzial,ze w ogole nie wie gdzie moze byc u mnie problem. Dziwi sie,ze przy takich parametrach moich i męża nie ma ciąży i jedyne co to proponuje mi jeszcze hsg i tyle..

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 11 listopada 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele mnie też zawsze nawalały, okropnie. Po niepokalanku nadal czasem bola ale nie aż tak. Też do tej pewnego czasu myślałam, że to przez duży progesteron a to właściwie przez jego brak. Dziwne w sumie
    Szczerze to dziwne, że przez dwa lata wam się nie udało a jesteście zdrowi. Ni może faktycznie jakieś "zatory" są.
    Badaliście może wrogość śluzu? Może endometrioza? - przepraszam jeśli Cię straszę ale próbuję dojść do przyczyny, chociaż... skoro lekarz nie wie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2017, 23:19

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 12 listopada 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe tak miałam badaną wrogość śluzu wszystko ok. Mąż ma dobre nasienia ja bardzo dużo śluzu zawsze. Przeszła mi przez myśl endometrioza ale nie mam żadnych jej objawów. Mogę zbadać sobie ewentualnie CA 125 jak już zabraknie mi pomysłów..Koleżanka ma endometrioze ale faktycznie jej objawy mogły na nią wskazywać no i marker wyszedł jej wysoki. Lekarz od razu mówi żeby w ciążę zachodziła bo ponoć ona najlepiej to leczy... ale z drugiej strony przez nią są problemy z zajściem i weź to zrozum... Może faktycznie mam niskiego proga muszę go zbadać w końcu. A Ty masz regularne miesiączki i owulacje?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 12 listopada 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle miałaś jakieś inne objawy niskiego proga prócz tych cycków?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 12 listopada 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endometrioza często nie daje żadnych objawów, dopiero w zaawansowanym stadium a już małe ogniska stwarzają problemy. Też slyszałam, że ciąża najlepiej to leczy..jaki paradoks

    Moje miesiączki nie są regularne, po niepokalanku trochę się unormowały ale zazwyczaj były 29-38 (czasem powyżej 40)dni.
    U mnie główne objawy niedoboru progesteronu to właśnie silny PMS i plamienia przed i po @

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 12 listopada 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam też często pms i plamienia tak 2 dni przed @ ale cykle mam 28-30 dni choć ost owu mi się przesunęła o tydzień pierwszy raz i cykl miał 34dni. No nic musze proga zbadać w końcu i tyle. Później zrobię marker na endometriozę. Tyle już kasy wydaliśmy na te starania,że ciężko ciągle chodzić i robić badania...

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 12 listopada 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze Cię rozumiem. Jak sobie pomyślę ile już kasy poszło a nadal nie wiem na czym stoimy, to mnie rozkłada.
    Jednak najlepiej zrobić konkretne badania, żeby nie wróżyć z fusów. Ja też w tym cyklu lecę zbadać progesteron tylko owulacja jakoś nie chce się ujawnić

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 12 listopada 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już po owulce cieszę się bo w tym cyklu w końcu była normalnie obstawiam w 14dc no i teraz czekanie...ale cudów się nie spodziewam

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 12 listopada 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele najgorsza jest ta bezsilność

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • gibonek Przyjaciółka
    Postów: 626 44

    Wysłany: 19 listopada 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na co jest niepokalanek?

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 19 listopada 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głównie na obniżenie prolaktyny,łagodzi pms i reguluję cykl

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 19 listopada 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby też pomaga w równowadze miedzy progesteronem a estrogenem

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 19 listopada 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://wiedzmanarowerze.wordpress.com/2015/03/05/niepokalanek-mnisi-przyjaciel-kobiet/

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • gibonek Przyjaciółka
    Postów: 626 44

    Wysłany: 19 listopada 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje poczytam

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 20 listopada 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe zbadalam proga 6/7dpo wynosi 14,59 ng/ml wiec u mnie bol cyckow nie jest wymikiem jego niedoboru. Moze za szybko mi spada dlatego plamie przed @...

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 20 listopada 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele wg niektórych to nadal jest niski progesteron ale ja się nie wypowiem, bo specem od jego poziomów nie mam. Co do bólu to może być tak, że inaczej na Ciebie działa konkretna dawka hormonów.

    U mnie z prolaktyną już tak pięknie było i w tym cyklu, nie mam pojęcia dlaczego, wszystko się pochrzaniło. Chyba przez nerwy

    Moni lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 20 listopada 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to badalas sobie teraz prolaktyne w tym cyklu ? To moze i tak zacznę brać Luteine od nast cyklu

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 20 listopada 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem, często lekarze już przy takich wynikach zapisują luteinę czy duphaston ale ja nigdy tego nie brałam, więc nie wiem jak to będzie.
    Dzisiaj mam 8 dpo i poszłam na prolaktynę i progesteron. Na proga jeszcze czekam a prolaktyna kosmiczna 67 ng/ml ale czułam od początku cyklu, że trądzik mam i że coś jest nie tak więc poszłam zbadać

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 20 listopada 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prl badalam w 3dc. To napisz jaki bedziesz miała prog. Ja sobie załatwię na kolejny cykl luteine albo dupka. Przekichane z tymi hormonami..

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ