X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niepokalanek mnisi
Odpowiedz

Niepokalanek mnisi

Oceń ten wątek:
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 20 listopada 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby prolaktynę można badać w dowolnym dniu cyklu, chociaż w okolicach owu i podczas @ może być trochę niewiarygodny wynik.
    Mam progesteron- 6,6 :(
    Najgorsze, że moja ginekolog, która jest podobno świetnym specjalistą uważa, że wszystko jest ok

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 20 listopada 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co Ty wszystko ok z takimi wynikami ? Ehhhh a bierzesz cos na tego proga ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 20 listopada 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nic, bo właśnie "wszystko jest ok" a z nieba leków nie wezmę :/ ech Ci lekarze, a specjalnie wybrałam lekarkę, która ma same dobre opinie, super sprzęt itp

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 20 listopada 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kolezanka zalatwila luteine. Tu czasem na forum widzialam,ze dziewczyny chcą sprzedać

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 20 listopada 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak ginekolog mnie spławi tym razem, to chyba poszukam dawek i leków na własną rękę

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 20 listopada 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz wlasnie tak zaczynam robic. Moj olal,ze mam plemienia przed @ których nie miałam nigdy. Dopiero jak zaczęliśmy sie starać to sie zaczely.. Nie kazał badać ani prolaktyny anie proga. Dal tylko na 3 hormony z czego fsh bez lh.. Nie pomyślałam wtedy zeby sobie dodatkowo zbadać lh. Wiec jak mam możliwość to sprobuje z lutka na własną rękę. Zaszkodzić nie zaszkodzi a może pomoże

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 20 listopada 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą żałosne jest to, że lekarze sami doprowadzają nas do takich decyzji. Gdyby okazali jakiekolwiek zainteresowanie to byłoby inaczej a oni traktują pacjentki jak kolejną statystyczna osobę i potem jak już jest tragicznie to coś robią. Ja zawsze się śmieje z kampanii które nawołują do regularnych badań i wizyt u lekarza a jak człowiek pójdzie to lekarz go traktuje jak hipochondryka i odsyla do domu, ewentualnie z wielkiej łaski wyślę na badania ale tylko prywatnie, bo na nfz bez konkretnej przyczyny (tak profilaktycznie) nie dadzą skierowania. Masakra

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 21 listopada 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe a robilas przerwę w braniu niepokalanka? ja teraz 3 miesiac biore i nie wiem czy sie robi tak jak przy Castagnusie przerwe czy nie

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 listopada 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie niepokalanek i castagnus to to samo, więc można robić przerwę. Ja miałam ją w planach ale stwierdziłam, że przez pół roku będę łykać a potem sobie na jakiś czas odpuszczę, żeby nie jechać ciągle na ziółkach. W castagnusie są tak małe dawki, że wiele osób bierze je stale. Ja sobie tylko zrobiłam mini przerwę około 2 tygodni po owulce, bo zwyczajnie mi się tabletki skończyły i kupiłam dopiero jak byłam pewna, że ciąży nie będzie w owym cyklu i nie wyrzucę pieniędzy w błoto.

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 21 listopada 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie koncza to moze zamowie na nowy cykl. Choc najchetniej bym sprobowala jeszcze raz stymualcji na Aromku ale w wiekszej dawce bo taka jaka mialam na mnie nic nie dzialala. Tylko bym musiala gina odiwedzac na monitoringi wiec kasa znow :/

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 listopada 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dość, że kasa to jeszcze czas i kłopot z lataniem ciągłym. U mnie to nawet nie wchodzi w grę, bo jakbym miała jeździć co 2 dni czy codziennie to bym się chyba musiała przeprowadzić.
    Nie miałaś żadnych skutków ubocznych po tym aromku?

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 21 listopada 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic a nic. Bardzo dobrze się po nim czułam. Brałam 1tab na noc od 3-7dc. Szkoda tylko,że nic to nie dało... Ale raz dostałam Pregnyl na pęknięcie i to była najbardziej bolesna owu jaka miałam. Tak strasznie mnie jajnik bolał. Ogólnie często mam bolesne owu,że chodzić nie mogę ale wtedy to było przegięcie :P

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 listopada 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, nie zazdroszczę :O u mnie nigdy owulacja nie była odczuwalna. Jakieś tam bóle owulacyjne są w pierwszej fazie ale sam moment owulacji jest bezbolesny. Szkoda w sumie, bo dobrze wiedzieć kiedy to
    Może dlatego nie miałaś żadnych skutków ubocznych, bo właśnie za małą dawkę dostałaś.
    Ja próbuję się dostać do super ginekologa ale dodzwonić się nie mogę i chyba popołudniu podjadę osobiście. Niech coś działa. Ciekawe co powie na tą sporą prolaktynę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 11:47

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 21 listopada 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No grunt to miec dobrego lekarza niestety... U mnie jeden specjalista od nieplodnosci jest aż jeden.. Czytałam,ze jak na noc sie bierze to skutków ubocznych sie nie odczuwać. Poza tym letrozol jest pod tym względem lepszy od Clo

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 listopada 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę? Ja cały czas myślałam, że jest odwrotnie, że to letrozol właśnie jest gorszy z efektami ubocznymi. Tym bardziej, że nie jest to lek pierwotnie przeznaczony do stymulacji. Człowiek całe życie się uczy

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 21 listopada 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytałam na różnych postach. Clo podobno uposledza endometrium a letrozol na nie w ogole nie wpływa. Ale wiadomo każdy organizm inny. Ja mialam aż jeden monitoring podczas brania aromka bo gin stwierdził,ze nie trzeba dalej robic.. No i byl 1 pęcherzyk dominujący czyli tak jak bez stymulacji. Moje kolezanki miały po Aromku dwa pęcherzyki a nraly ta sama dawkę co ja. Jedna z nich urodziła bliźniaki :)

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 listopada 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może te koleżanki to chudziny, co? Bo to chyba też do wagi się dobiera, prawda?

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 21 listopada 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna chudsza ode mnie a druga grubsza wiec chyba nie do wagi...w sumie nie wiem od czego to zalezy

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 21 listopada 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i u mnie w tym cyklu juz pozamiatane.. Wlasnie zaczelam plamic..

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 listopada 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba faktycznie przez ten progesteron. W ogóle ostatnio czytałam gdzieś, że wartości progesteronu wahają się w ciągu dnia i ciężko ostatecznie stwierdzić jaki jest jego poziom. Tak w ogóle, to masz jakąś konkretną przyczynę swoich niepowodzeń wskazaną przez lekarza?

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ