X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne niepoKhalane poczęcie
Odpowiedz

niepoKhalane poczęcie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie ze tak. Ja nie mam potrzeby codziennie i co drugi dzien tez dla mnie to duzo ale wiadomo jak chce sie dziecko to chociaz ze 2-3 cykle trzeba sie tak postarac. A caly tamten miesiac byl z mojej inicjatywy ja po owulacji odpuscilam bo stwierdzilam ze jak to ma byc dla niego przymus to lepiej nie. Teraz mu powiedzialam ze to od niego zalezy bo ja nie chce sluchac ze mu przykro ze sie nie udalo jak on nic nie robil w tym wzgledzie. Wiec teraz on niech cos z tym zrobi i wczoraj dla seksiku mnie obudzil ;D

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) i świat jakby piękniejszy co ? :p

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie ;) seks nie jest najwazniejszy i jesli mialby on z nim problem pezezylabym bez niego ale nie da sie ukryc ze umila nam zycie ;p

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam jakiejś fajnej spódnicy do kolan, widziałaś cos ciekawego w necie ? allegro itp ?

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki kroj?

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo dopasowana, albo z koła

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozm 36-38

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To z takim rozmiarem bym szukala na vinted ;p ja po sklepach nie chadzam ale mam sklep internetowy (to z domu Ci linka wysle bo teraz sobie nie moge przypomniec nazwy) gdzie fajne ciuszki sa ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa sluchajcie nie wiem co zrobic. Jeszcze dzis bede z moim o tym gadac. Ale zaczynajac od poczatku.
    Moj G od jakiegos czasu mi mowil ze jego malym marzeniem jest otworzyc wlasne schronisko w gorach noo i co dzis mi wyslal ze do schroniskach w gorach sowich jest potrzebny opiekun albo para. Przeprowadzka od 1 wrzesnia. I z jednej strony bardzo bym chciala z drugiej mega sie boje. Niby wyslanie CV do niczeg nie zobowiazuje ale z drugiej strony jak nam sie uda?

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czego tu się bać? W tej chwili nie masz dobrego zatrudnienia, będziecie razem, może on też potrzebuje takiej ZMIANY, samorealizacji...wtedy poprawi się to co powinno się polepszyć ( <3 ) Wiem, że to duże zmiany, ale przynajmniej wyślijcie CV

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo bede z nim na ten temat gadac. Bardziej sie boje ze moge np roku nie wytrzymac bez ludzi. Z drugiej strony ludzie mnie wkurzaja i tak troche nie wiem. Musze jeszcze na pewno o kota zapytac ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bylo takie jego male marzenie. Choc ja mam slabe zatrudnienie on dobrze zarabia. Wiec jestem ciekawa jak sie odnajdzie w takim innym swiecie. Czy sobie np uswiadomi tak to to albo ze to nie dla niego.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przynajmniej sprobuje, mamy jedno zycie :) ostatnio zastanawiqm sie nad haftowaniem krzyzykowym. Bym chciala mojemu wyszyc jego ulubione auto chrysler 300c. I moze bratu na slub hm wlasnie szukam wzoru.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri do odważnych świat nalezy!!! Ciri - zobowiązuje! :D

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha ;D zobaczymy ;p wlasnie w sumie jak nie teraz to kiedy? Nikt mi nie da kredytu tu raczej zycia sobie nie uloze a nawet myslelismy z G ze trzeba jakis interes wymyslic na odleglosc ktory pozwoli nam prowadzic scbronisko i zarobic na zycie. Wiec moze to jest ta szansa.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkurza mnie to ovu, przez przypadek kliknelam na nie lubie to u olowianej i nie moge tego odkrecic :/ mogliby by dac opcje cofniecia

    ołowiana wrona lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie cos pozmieniali. Bez sensu ja tez kliknelam nie lubie ;p

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dzięki!!! Zjebałyście moje statystyki!! heheheh

    werni lubi tę wiadomość

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, a ja myślę, że to nie przypadek a dar od losu, za duży zbieg okoliczności...Twoja niestabilna praca, jego marzenie i proszę okazja się trafia, i może to być para... A nawet to, że jeszcze nie jesteś w ciaży może być na plus...kto wie :) CV wyślij, szkoda by było pluć sobie w brodę. Napisz jakiś świetny list motywacyjny /siostra poetka - więc w genach to masz :p / i do dzieła!!!

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobacze co dzis G powie jak wroci z pracy. Kazal mi przemyslec sprawe i pogadamy wieczorem. No jesli sie zdecydujemy to wakacje spedze na badaniach bo tam bedzie juz ciezko

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ