X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne niepoKhalane poczęcie
Odpowiedz

niepoKhalane poczęcie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie.... Znow lekko plamie i nic poza tym. Ale termin ma dzis to w ciagu dnia moze sie cos zmienic. Gorzej ze nic mnie ni boli poza cyckami i nic na nia nie wskazuje....

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 20 maja 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri jak długo byłaś na antykach? Rozkręci się, ja ma bóle miesiączkowe do @ a później już bezobjawowo mnie jucha zalewa

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezłe masz przeboje z tym plamieniem. Takie niejasne sytuacje są najgorsze. Oby się szybko wyjaśniło.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba z 5 lat.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 20 maja 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po takiej przerwie w naturalnym miesiączkowaniu oduczyłaś się miesiączkowych objawów :) ale mam nadzieję, że nie będziesz musiała się na nowo "uczyć" PMS'owego alfabetu :) Szybko zajdziesz :)

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz mialam takie przez 3 miesice pmsy ze myslalam ze moj G mnie zostawi to byl najgorsze 3 cykle w moim zyciu czulam sie jakbym byla znow w gimnazjum....

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 20 maja 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) na pocieszenie dodam, że hormony regulują się po antykach średnio około 6 miesięcy :) choć jak zawsze - to sprawa indywidualna. A PMS taki o którym powinno się informować w wiadomościach jako zagrożenie klęską żywiołową mam dopiero od momentu starania się o dziecko. Obawiam się, że ciśnienie ciążowe korzysta z PMS'owego wentylka :) jak kocha to przeżyje :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 08:48

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja to mam ten moesiac pierwszy wolny od pmsu. Wczesniej to byl ryk smiech tluczenie i obraza stanu na tas i tak przez minimum 5 dni przed okresem i pierwszego dniw okresu. Ten miesiac jest spokojny jedyny bez tego. Wiec moj juz podejrzewa ciaze bo stwierdzil ostatnio ze jak tego nie bedzie przed okresem to znaczy ze cos jest nie tak ;p

    A wczoraj mnie wkurzyl bo on dostal swojego pmsu i zaczal mi tu o ciazy pieprzyc wiec dostal opierdol ze najpierw niech sie powaznie postara o to dziecko a potem niech marudzi ze go nie ma...

    ołowiana wrona, werni lubią tę wiadomość

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze mu powiedziałaś, to nie fabryka, nie ma określonego terminu dostawy. Poza tym to proces w który muszą się zaangażować obie strony. Chociaż...jak widzę te wszystkie chodzące postPatologiczne wpadki, przelotneMiłostki, dyskotekoweUniesienia i oJedenKieliszekZaDużo...to czuję się jakby mnie prąd jebnął, a piorun poprawił...

    littleladybird, werni lubią tę wiadomość

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie. On mysli ze jak jego koledze sie od razu udalo a potem wykryli u niego ze on ma niedobor wszystkich pierwiastkow i teoretycznie nie powinien miec dzieci to jemu tez tak po jednym razie sie uda... Kurde to nie tak dziala. Oni mieli szczescie. Chcieli czas ich gonil i udalo sie. 4 miesiace przed godzina zero. A nam wcele nie musi sie udac...

    Najgorsze jest to ze on teraz pogada pogada a potem jak trzeba bedzie sie wziac do roboty to znajac go znow odpusci... A potem znow bedzie jeczal.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ołowiana wrona wrote:
    Dobrze mu powiedziałaś, to nie fabryka, nie ma określonego terminu dostawy. Poza tym to proces w który muszą się zaangażować obie strony. Chociaż...jak widzę te wszystkie chodzące postPatologiczne wpadki, przelotneMiłostki, dyskotekoweUniesienia i oJedenKieliszekZaDużo...to czuję się jakby mnie prąd jebnął, a piorun poprawił...
    Dobrze powiedziane, a raczej napisane :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zacznij go rozliczać z obietnic "przedowulacyjnych". Poinformuj, że oto NADSZEDŁ TEN CZAS, że musi pokazać jakim jest FACETEM... Z góry mówię, że mój dostałby po takim tekście bieg wsteczny ale może Twój potrzebuje mobilizacyjnego kopniaka.

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez dostanie wsteczny. Juz to przerabialam. Miesiac temu bylo to samo jak okres sie spoznial a kolejny test negatywny. Marudzol marudzil. A jak wreszcie byla owulacja po wyczekanych 3 tydniach to co zrobic? Wieczorem odwrocil sie do mnie dupa dopiero rano go do czegos namowilam ale to i tak proste nie bylo.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZATŁUKŁABYM BAMBOSZEM !! Kup coś na erekcję i mu daj /"gdy konar nie płonie..." itp/ to już nie kwestia podniesienia libido, on ma działać w określonych ramach czasowych. Ja bym się już nie cackała, tym bardziej, że jeszcze dowala gdy test jest negatywny...

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze jemu staje bez problemu. I wtedy tez bylam wsciekla bo jak ja mialam owulacje to jemu stal bez mojej pomocy wieczorem. Ale on stwierdzil ze nie ma ochoty i odwrocil sie dupa...1

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko dwa razy mialam z jim problem z tym ze mu nie stawal. Raz jak chcialam go na spiocha wziac i jakos nie reagowa na nic a za drugim razem to jakos zaniemogl ale to raz mu sie zdarzylo tylko. Stawal mu ale na bardzo krotko... A tak to on z tym nie ma problemu. Wiec wkurza mnie jego postawa.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślałam, że od tego ochota tez się wzmaga...

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh no nic... podzielę się moją dzienną porcją nietuczących słodkości

    twjh.gif

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrrrr...dlatego ja stawiam ze u niego to kwestia psychiki bo stac to mu stoi czesto i ja go czesto zaczepiam i ogolnie z tym problemu nie ma. Ale nie moge sie od niego doprosic nawet pieszczac tak naprawde to za kazdym razem ja sie nim zajmuje a on mna w ogole. Strasznie mi tego brakuje.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Mrrrr...dlatego ja stawiam ze u niego to kwestia psychiki bo stac to mu stoi czesto i ja go czesto zaczepiam i ogolnie z tym problemu nie ma. Ale nie moge sie od niego doprosic nawet pieszczac tak naprawde to za kazdym razem ja sie nim zajmuje a on mna w ogole. Strasznie mi tego brakuje.

    Wiem, ja też mojemu wyliczam,że mineta ostatnio była 'na gwiazdkę', prawda jest taka, że to ja odwalam większość gry wstępnej. Niektóre typy tak mają...

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ