X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogóle Ewcia jakie Ty masz gady?

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczęta: )
    My dziewczynce mamy już wybrane: Amelia lub Marcelina. Dla chłopaka mąż chciałby Wiktor a ja nie jestem przekonana.

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia, śliczne imię <3 Niestety u mojego mężczyzny w rodzinie jest już jedna Amelia i byłyby dwie o tym samym nazwisku :P

    m85awv1.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jaa. Spora gromadka. Ekstra! ) widać, że lubicie zwierzaki :)

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Dwie agamy brodate (parka). Ten osobnik z miniaturki to Czerep a za nim leży Gackowa, która miała być Gackiem :D. I dwa żółwie wodno-lądowe (Marian i Edek) :D <3
    Poza tym mam kota Guliwera i miałam też psa - Rudego, którego ktoś nam nie dawno otruł :( Wrr...
    A najważniejszy i najbardziej wymagający zwierzak to mój Mąż :D <3

    Ojej to Ty masz w domu niczym zoo z mężem na czele :D Współczuję pieska :( Ludzie są okrutni. Uważam że zwierzęta też czują a ludzie traktują je jak śmieci, okropne :( Akurat 2-3 dni temu wpłaciliśmy na fundację dla zwierząt, a w sobotę lecimy tam żeby pomóc wyprowadzać na smyczy, sprzątać itp., taki wolontariat jednorazowy :)
    My ze zwierząt też mamy niezłą paczkę, jednak bardziej.. powszechne gatunki :D Mamy 3 koty: Bora, Kiki i Bogdan, psa Hugo i chomika Syzyfa :D

    smeg lubi tę wiadomość

    m85awv1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Ojej to Ty masz w domu niczym zoo z mężem na czele :D Współczuję pieska :( Ludzie są okrutni. Uważam że zwierzęta też czują a ludzie traktują je jak śmieci, okropne :( Akurat 2-3 dni temu wpłaciliśmy na fundację dla zwierząt, a w sobotę lecimy tam żeby pomóc wyprowadzać na smyczy, sprzątać itp., taki wolontariat jednorazowy :)
    My ze zwierząt też mamy niezłą paczkę, jednak bardziej.. powszechne gatunki :D Mamy 3 koty: Bora, Kiki i Bogdan, psa Hugo i chomika Syzyfa :D
    Wspaniały gest z Waszej strony! Szacun mega dla Was! :)
    Mój ma uczulenie na sierść dlatego gustujemy w zwierzakach, które nie uczulają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 18:24

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Wspaniały gest z Waszej strony! Szacun mega dla Was! :)
    Mój F16 ma uczulenie na sierść dlatego gustujemy w zwierzakach, które nie uczulają.

    Powiem Wam co zrobił mój teść z chomikiem. Chomik jak to chomik lubił karuzelę. I na tej karuzeli stracił życie, bo kochany tatuś (ale nie mój!) przystawiał do klatki odkurzacz, chomik zapierdzielał w karuzeli i serce mu stanęło.... Wrrr..! Wytłumaczcie mi jak można?

    Boże to straszne! :( Biedny chomiczek. Nie rozumiem takiego zachowania. To są małe stworzenia które nikomu nie zawadzają i też chcą i mają prawo żyć :(

    m85awv1.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Amelia, śliczne imię <3 Niestety u mojego mężczyzny w rodzinie jest już jedna Amelia i byłyby dwie o tym samym nazwisku :P

    Mi Amelia źle się kojarzy z medycznego punktu widzenia

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Mi Amelia źle się kojarzy z medycznego punktu widzenia

    No rzeczywiście, jakby na to tak patrzeć nie jest to zbyt pozytywne :(

    m85awv1.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc mimo że ładnie brzmi jakoś nie pasuje mi to na imię

  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia też mi się podoba, ale teraz co druga dziewczynka w przedszkolu to Amelka ;) Sama chciałabym nazwać synka Józef, po obu pradziadkach, a chłop dla córki wymyślił Matylda :)

    Też uwielbiam zwierzaki :) Aktualnie mam 2 szczury, ale kiedyś miałam całe stado (max 14 na raz) :) Niestety, bardzo krótko żyją, ok. 3 lata, więc po ponad 8 latach hodowli nie przygarniam już kolejnych, nie mam siły na ich chorowanie i umieranie. Obecne to też już staruszki, w maju skończą 3 lata, ale odpukać, jakoś się trzymają ;)

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)

    Mam remont w domu i dlatego rzadziej piszę ale wszystko czytam :) Bardzo się cieszę, że mamy nowe fasolki :)

    Mówiłyście o wieku, ja w tym roku mam ostatnie 20ścia :) Rocznik 87. Ola i Monijaa o ile dobrze pamiętam Wy też, Ja dodkładnie 17.07.87 Mam nadzieję, że 7 przyniesie mi szczęście w tym roku i załapię się że na 30stkę zostanę mamusią :)

    Byłam na monitoringu i wszystko dobrze jajeczko pękło, więc się cieszę.
    Moja gin dała mi kolejne badanie: NK komórki. Miała któraś z Was na to pobieranie krew? To jest sprawdzenie czy organizm odrzuca zarodek (2 poronienia) Badanie dosyć drogie bo 212zł i muszę czekać 10 dni. Mam coś przeczucie że chyba to będzie to i w końcu będzemy wiedzieć czemu nie mogę donosić ciąży. Jeżeli wynik będzie pozytywny to jest ratunek i dostanę coś na to aby wyregulować te komórki. Także odliczam dzień do wyroku.

    Jak najszybciej od owulacji robicie test? Jutro mam tydzień od owulki i mnie korci aby już zrobić ale pewnie za szybko...

    Mi podoba się imię Adaś lub Alan dla chłopca, a dziewczynka Carmen, Oliwia, Rozalia, Anastazja, Liliana :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 00:14

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AneTka87 wrote:
    Hej dziewczyny:)

    Mam remont w domu i dlatego rzadziej piszę ale wszystko czytam :) Bardzo się cieszę, że mamy nowe fasolki :)

    Mówiłyście o wieku, ja w tym roku mam ostatnie 20ścia :) Rocznik 87. Ola i Monijaa o ile dobrze pamiętam Wy też, Ja dodkładnie 17.07.87 Mam nadzieję, że 7 przyniesie mi szczęście w tym roku i załapię się że na 30stkę zostanę mamusią :)

    Byłam na monitoringu i wszystko dobrze jajeczko pękło, więc się cieszę.
    Moja gin dała mi kolejne badanie: NK komórki. Miała któraś z Was na to pobieranie krew? To jest sprawdzenie czy organizm odrzuca zarodek (2 poronienia) Badanie dosyć drogie bo 212zł i muszę czekać 10 dni. Mam coś przeczucie że chyba to będzie to i w końcu będzemy wiedzieć czemu nie mogę donosić ciąży. Jeżeli wynik będzie pozytywny to jest ratunek i dostanę coś na to aby wyregulować te komórki. Także odliczam dzień do wyroku.

    Jak najszybciej od owulacji robicie test? Jutro mam tydzień od owulki i mnie korci aby już zrobić ale pewnie za szybko...

    Mi podoba się imię Adaś lub Alan dla chłopca, a dziewczynka Carmen, Oliwia, Rozalia, Anastazja, Liliana :)

    Cześć kochana! :) To świetna wiadomość, trzymam kciuki za to, żeby wszystko się wyjaśniło i żebyście w końcu mieli soją kruszynkę :) Ja robię dopiero 14-15 dpo. Co prawda niektóre testy mają taką czułość że po tygodniu już wykryją ciążunie ale też mogą Nas niepotrzebnie zasmucić że jej nie ma, a w rzeczywistości jest :) Także uważam że lepiej poczekać, wiem że się niecierpliwisz bo ja też już chciałabym wiedzieć, ale warto :)

    m85awv1.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I hej wszystkim! Jak nocka? :D
    Mi temperatura dziś lekko skoczyła, także jest ok :)

    m85awv1.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Mi Amelia źle się kojarzy z medycznego punktu widzenia
    z medycznego tzn? :>
    Aika trzymam kciuki za fasolkę, oby się udało :)
    Anetka jesteś 6 dni młodsza :P

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    U mnie temperatura spadła dziś. Nic nie rozumiem z tego mojego wykresu.

  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe jak wy o Sobie to i ja też mój zwierzyniec mieszka na 4 piętrze 1 haski 1 mieszaniec 1 szynszyla stan na dziś. I niestety musze dodać też teściów hahah

    55990b83d2.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monija dziekuje, oby :)
    No amelia to jest taka wada wrodzona która polega na tym że osoba w ogóle nie ma jednej lub obu kończyn :(

    Doma nie martw się, może jeszcze skoczy :) Na razie postaraj się obserwować temperaturę i ogólnie swoje ciało :)

    Klaudyssa haha dobre z tymi teściami :P

    m85awv1.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Melduję spadek temperatury

  • Iw-onka Ekspertka
    Postów: 209 110

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelek jest pełno w szkole i dodatkowo jakoś dziewczynki, które nowszą to imię nie są zbyt rozgarnięte. Może tak jest akurat w szkole, w której uczę, zatem nie bierzcie tego, ze chcę komuś zrobić przykrość <3

    ug37df9ht2pr627q.png
    Inusia
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ