X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejaa dziewczyny, melduję się i ja. :P U mnie dziś skok, chyba już będzie się pięła do góry. Oby!
    Odnośnie wcześniejszego tematu, ja mam dwa koty, kocicę Fifkę i kota Mańka <3 W zasadzie Maniek to nasze pierwsze dziecko z Wróblem bo wzięliśmy go zaraz po ślubie ze wsi (miał jakieś 3 miesiące) bo nam się go żal zrobiło, nie dawali mu jeść, nie wpuszczali do domu, a żeby coś zjadł musiał sobie sam upolować. :(

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Kika82 Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja odebrałam dzisiaj wyniki. Beta 1306 gorzej z tsh bo miesiąc temu miałam 1,15 a dzisiejszy wynik to 3,53.

    2nn3yx8dat6jxlhf.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika82 wrote:
    Hej dziewczyny. Ja odebrałam dzisiaj wyniki. Beta 1306 gorzej z tsh bo miesiąc temu miałam 1,15 a dzisiejszy wynik to 3,53.
    Ouu, to czeka Cię kuracja tarczycowa... :( ale Kochana nie martw się, lekarz na pewno wie co ma robić, żebyś była z maleństwem bezpieczna. :)

    marciaa lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Fragola Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim! ;)

    Jak ja się cieszę, że trafiłam na tak świetną stronkę, jak ta - przeglądając Wasze wpisy widzę, że są tu pełne profesjonalistki w wielu kwestiach :) Co mnie ogromnie cieszy, bo jako "amatorka" w dziedzinie starań jestem jeszcze świeżutka (zaczynamy z mężem trzeci cykl), więc liczę na to, że dzięki Wam uda mi się dużo łatwiej przeboleć ewentualne niepowodzenia i będzie mi bardzo miło móc cieszyć się z Waszych sukcesów, czego każdej z osobna życzę i wysyłam Wam moc pozytywnej energii! Dodam, że kończę w tym roku 30 lat i dzidzia byłaby dla mnie cudownym spełnieniem marzeń... Jeśli pozwolicie, będę prosić Was o wsparcie a ja również podzielę się z Wami swoimi przemyśleniami na Wasze słowa...

    Dzisiaj śniło mi się, że zrobiłam trzy różne testy i wszystkie wyszły pozytywnie - oby to był dobry znak na koniec cyklu (31-32 dni) bo wczoraj przebyłam "żałobę" po straconym cyklu - pojawiła się @

    Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień przyniesie wielu z Was wspaniałe wieści :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki - świeża porcja wirusów ciążowych. Łapać i zarażać się <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cc07458de7af.jpg

    jak dzisiejszy dzionek? u mnie -15 stopni więc nie wyściubiam nosa spod kołderki :D

    monijaaa, anciaa lubią tę wiadomość

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Fragola! :) Rozgość się. :)
    Mnie jak się śnił pozytywny test, to działo się na odwrót niestety, ale trzymam kciuki żeby to był dla Ciebie dobry znak. :)

    Fragola lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi zbieram Wasze wiruski ciążowe jak gimbus pokemony. :) Oby mnie solidnie zaraziły i szybko. :P
    Masz rację nie wychodź spod kołderki, grzej tam swoją fasolkę <3 Poza tym kto brzuchatce zabroni! :D

    gabi544 lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie przyjmę wirusy żeby temperatura jednak skoczyla

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika masz rację, chyba jeszcze poczekam z dwa dni ;)
    Dziekuję Ci kochana i trzymam kciuki aby pięknie temperatura Ci rosła.

    monijaa ooooo :D ale super, że tylko kilka dni nas dzieli hihi my dwa raczki ;)

    Kika najważniejsze że beta pięknie rośnie! A tsh napewno lekarz Ci wyreguluje.

    Cześć Fragola, trzymam za Ciebie kciuki aby sen jak najszybciej się spełnił :)

    Gabi chwytamy wiruski :)

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Monija dziekuje, oby :)
    No amelia to jest taka wada wrodzona która polega na tym że osoba w ogóle nie ma jednej lub obu kończyn :(

    Doma nie martw się, może jeszcze skoczy :) Na razie postaraj się obserwować temperaturę i ogólnie swoje ciało :)

    Klaudyssa haha dobre z tymi teściami :P
    Trochę już późno na skoki. Za tydzień mam termin @

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma, może Ci sie cykl wydłuży? :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia może to implantacyjny :* Życzę Ci tego z całego serca :*

    Fragola witaj, przykro mi że nie udało się w zeszłym cyklu, ale nowy cykl , nowe możliwości :P Trzymam za Ciebie kciuki

    Gabi łapię garściami! :D Przydadzą mi się, coraz bliżej do wielkiego testowania

    AneTka dziękuję :) Ja za Ciebie też :*

    Wiecie co, im bliżej testu tym bardziej się stresuję :P

    m85awv1.png
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika a kiedy masz mieć @ a kiedy test robisz?

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika nie stresuj się, to nie służy fasolce... a nie przepraszam, Zygosi. <3 :D
    A jak się w ogóle dziś czujesz?

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola termin według OF mam mieć 1.02 a testuję 2.02 :)

    Wróblowa haha dobrze, koniec stresu :D Dzisiaj czuję się już lepiej, pewnie zmęczenie weźmie mnie później, chociaż i tak nadal leżę pod kołdrą :D Piersi dalej tak samo a tak to chyba bez zmian :)
    A Ty?

    m85awv1.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, dobrze, póki nie musisz iść do pracy to korzystaj z wyrka. :D
    U mnie ból trochę ustał (w sensie jajek,od czasu do czasu prawy poczuję, podbrzusze już wcale, uff) No i nie wiem co z tą owulką, niby tempka rośnie, ale nie mogę rozkminić czy jestem juz po, czy jeszcze przed. :P

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Dobrze, dobrze, póki nie musisz iść do pracy to korzystaj z wyrka. :D
    U mnie ból trochę ustał (w sensie jajek,od czasu do czasu prawy poczuję, podbrzusze już wcale, uff) No i nie wiem co z tą owulką, niby tempka rośnie, ale nie mogę rozkminić czy jestem juz po, czy jeszcze przed. :P

    Nie wiem czy jestem przewrażliwiona ale czuję taki dziwny ból w dole brzucha, napięcie takie i boję się że jak na @ :(

    Mierz dalej temperaturkę i działajcie z Wróblem :D Myślę że nie masz co się martwić, serduszka ładnie wyglądają, temperatura rośnie więc powinno być ok ;)

    m85awv1.png
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam długi czas po ciąży cykle 28 dniowe, ale dwa ostatnie 32 i 34 i jakaś dziwota w ogole. Także jeśli wróciłoby do normy to miałabym mieć okres 1 lutego też ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa - szkoda, wczoraj zaglądałam do Ciebie i tak pięknie wyglądało. Ale może jeszcze podskoczy :) który to wasz cykl starań?
    Kika - ładna betka, a tsh się nie przejmuj - mi też skoczyło zaraz po teście do 2,04 (gdzie 4 tygodnie wcześniej miałam 0,66) - po prostu szybcikiem do lekarza, pewnie dostaniesz większą dawkę leków i będzie dobrze :)
    Aika - to za tydzień testowanko :D jak na razie ładnie to wygląda :) oby tendencja wzrostowa się utrzymała <3
    Wróblowa - działajcie z Wróblem i zobaczymy jak zachowa się temperaturka :D bo na razie na wykresie owulki nie widzę ;) ale aż miło się patrzy na te czerwone serducha u Ciebie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 11:31

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Doma, może Ci sie cykl wydłuży? :)
    No nie wiem. Może tak. Choć już śluz kremowy i już mnie jajniki nie bolą więc chyba po sprawie.

    Marcia kciuki trzymam by się udało.
    Aika za Ciebie też!

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ