X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dineh wrote:
    Napisz koniecznie jutro jak Ci poszlo! Trzymam kciuki.
    Nas z pcos jest tu troszke. Ustrojstwo sie przyczepilo
    A no niestety się przyczepiło. I nie łatwo się tego "pozbyć" :)
    Jasne, dam znać :)

    A teraz uciekam, bo rano pobudka i trzeba do Warszawki się dostarczyć ;)

    Dobranoc :*

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co Wam powiem? Moi staruszkowie obchodzą dzisiaj 47-ą rocznicę ślubu. Strasznie chciałabym dożyć takiej rocznicy. :)
    Mój tatko mówi, że kot przy jednej dziurze nie wytrzymałby tyle lat :D ha ha ha ha ha :D

    agu92 lubi tę wiadomość

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana witaj kochana i od razu dobranoc :D :* Powodzenia jutro i trzymał kciukasy <3

    Uff ja już w domku, sytuacja w miarę opanowana ale smierdzi niemiłosiernie.. :/ No o strasznie to wygląda

    m85awv1.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Wiecie co Wam powiem? Moi staruszkowie obchodzą dzisiaj 47-ą rocznicę ślubu. Strasznie chciałabym dożyć takiej rocznicy. :)
    Mój tatko mówi, że kot przy jednej dziurze nie wytrzymałby tyle lat :D ha ha ha ha ha :D

    Ojej <3 mi tez się marzy taki długi, szczęśliwy związek. Jak widzę takie pary starszych osób, którzy ida po ulicy i trzymają się za ręce to aż łezka się w oku kręci :)

    m85awv1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika, ja podziwiam ogromnie takich staruszków! A zarazem zazdroszczę. Tylko tak jak to mówią "dawniej się wszystko naprawiało a nie od razu wyrzucało" :D

  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć tym wszystkim ktore jeszcze pozostały :-)
    Rzeczywiście dzis jest jakus czarny wtorek. Ja sie urobiłam okrutnie. Mialam dziś w jednym saloniku inwentaryzację całościową tragedia. A poza tym musiałam zwolnić całą, calkiem fajną załogę bo dyrekcji zmieniła się wizja w jakiej formule ma być to prowadzone. Ehhh....
    Mało mam już cierpliwosci.

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jejku Plinka przykro mi, ale Ty nie powinnaś się teraz stresować, więc szybko uciekaj w ramiona mężusia i od razu będzie Ci lepiej :)

    Aika masakra! Ale i współczuję tych strasznych przeżyć! trzymaj się kochana, jedno szczęście że nikomu nic się nie stało :*

    Ewcia, też zazdroszczę tym dziadkom których widzę na ulicy za rączkę, ahhh takie to wzruszające i jaką historię mają za sobą o której tak na prawdę wiedzą tylko oni dwoje :) Gratulacje dla Twoich rodziców, równie piękny jubileusz!

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam was dziewczyny ze ogarniacie wszystko kto co i jak ja zanim nadrobie wszystkie strony to już nie pamiętamkto co ppisał eh może to już ten wiek;)
    Aika dobrze ze jesteście cali i zdrowi

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Plinka :*. Takie zwolnienia to powinni przeprowadzać ci, którzy o tym decydują.. Na pewno nie było Ci miło przekazywać ludziom tak wstrętne wiadomości, tym bardziej, że byli fajną załogą.

    Ja również dzisiaj już uciekam. Idę spać. Dobranoc :*

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez lece kochane :) Jutro może wielki dzień :D Zobacze jak temperatura sie zachowa iiii może testuje także trzymajcie kciuki :*

    m85awv1.png
  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie było miło.
    Odliczam już tylko dni do mojego "odpoczynku". Jeszcze 27.

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :-*
    Też idę. W kimę bo jutro czeka mnie maraton w pracy.

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Tez lece kochane :) Jutro może wielki dzień :D Zobacze jak temperatura sie zachowa iiii może testuje także trzymajcie kciuki :*[/QUO

    Aika trzymam kciuki za II tluste krechy.

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • Katie123 Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dineh wrote:
    najpierw była gadka że nie ma co leczyć bo nie starałam się i w sumie nie wiadomo czy nie mogę
    później była nadzieja na zaskoczenie samoistne bo ślub i cała ta otoczka miała sprawić że magicznie bedzie pyk
    teraz wiem że nie moge i nie dało się samoistnie
    kompletuje badania i idę do innego lekarza ;)
    niestety w międzyczasie przeprowadziłam się do innego województwa i musiałam szukać od nowa lekarza
    ale teraz juz mam ogarnięte
    czekamy tylko na wynik nasienia męża ;) będzie czarno na białym że PCOS stanowi u mnie problem
    a poza tym zaczęłam pić inofem ...czytałam pozytywne opinie wiec czemu nie spróbować
    To trzymam kciuki, żeby powiodło się jak najszybciej!
    Nie wiem czemu to się wcześniej nie dodało :/

    dineh lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 1 lutego 2017, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mam chwilę to wszystkie uciekają :)

    @ się skończyła więc zegar ruszył ! :) oficjalnie urodzinowe starania rozpoczęte:) w tym miesiącu zschodze w ciążę :)

    Jaspis, anciaa, agu92 lubią tę wiadomość

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 1 lutego 2017, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Tez lece kochane :) Jutro może wielki dzień :D Zobacze jak temperatura sie zachowa iiii może testuje także trzymajcie kciuki :*

    Trzymam kciuki a ,że jutro mam wolne leżę w towarzystwie grypy to nawet i nozne kciuki będę trzymać; ) gdyby mnie teraz siorka czytała przyszła Pani doktor to by się za głowę chwyciła z tymi nożnymi kciukami a co tam u nas na forum można trzymać wszystko i za wszystko byle były efekty i wielokropki; )

    marciaa za Ciebie również trzymam powodzenia :*

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 1 lutego 2017, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia wzorowe podejscie do tematu :-)
    Ja już na nogach i zaraz wychodzę, to bedzie baaaardzo dlugi dzień.

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 1 lutego 2017, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, negatyw :(

    m85awv1.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 1 lutego 2017, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo sobie wmawiam albo widać dosłowny cień cienia.. Najwyżej jutro powtórze jak @ nie przyjdzie tylko kupie inny test

    m85awv1.png
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 1 lutego 2017, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dostałam okres. Aika jak jest cień to chyba jest szansa? Ja nie wiem, za dużo testów w życiu nie robiłam... Będzie dobrze!!!!

‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ