X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 1 lutego 2017, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLAM86 wrote:
    Ja dziś dostałam okres. Aika jak jest cień to chyba jest szansa? Ja nie wiem, za dużo testów w życiu nie robiłam... Będzie dobrze!!!!

    Jutro powtórze.. Ola przykro mi, Tule mocno :( <3 Dziś znów chyba jakiś pechowy dzień

    m85awv1.png
  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 1 lutego 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika a ja trzymam kciuki za ten cien cienia.
    Ola tulę mocno

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 1 lutego 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika..tule mocno!
    P.s.nie chcesz zróbic bety?jaki jest ten cień?daj zdjęcie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2017, 07:33

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i Ja :)

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haj maj frends! :D
    U mnie tempka w górę, hip hip huraaa! :D

    Aika kochana nasza, tulaski przytulaski. :* daj zdjęcie, może coś wywróżymy (chyba ze wyrzuciłaś :() po jakim czasie ten cień cienia się pojawił?

    cziktaaa lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika może betę lepiej zrób? Będzie pewność :)

    Ola przykro mi :) Ale w nowym cyklu na pewno się uda!!

  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiedziałam, że się nie uda. Ale mąż obiecuje intensywny luty ;) Problemy rodzinne przyblokowały nasze baraszkowanie w styczniu. Ale.... witaj LUTY ;)

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, ważne że mąż pełen zapału, bo bez niego byś wiele nie ugrała. :D trzymam kciuki za Was. :) Luty to miesiąc zakochanych, więc może coś będzie na rzeczy. :P

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :)
    odebrałam mój progesteron na który musiałam czekać tydzień. Kurka miałam owulkę. 22,13 ng/ml !! ale się cieszę. przynajmniej widzę, że branie tych tabletek i zastrzyków ma sens :)
    od niedzieli czekam na okres ani widu ani słychu a już każdego dnia myślałam, że to już i nadal cisza. Jak dzisiaj nie dostanę to siknę z rana. a co mi tam :P
    od nowego cyklu zacznę mierzyć tempkę, może Wróblowa wywróży mi groszka :P

    witam wszystkie nowe staraczki:)
    Agu, co nas nie zabije to nas wzmocni :)

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monijaaa,ale sie cieszę!!!!Normalnie gęba mi się śmieje!To kiedy sikasz?
    Edit:teraz doczytalam,ze jutro rano:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2017, 08:44

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku wierzę, że wszystkie tutaj zaciążymy, bo ten 2017 rok musi być szczęśliwy!

    U mnie dziś 8dpo, najgorszy czas, bo człowiek wie, że już coraz bliżej do terminu @ i przebiera girkami żeby już wiedzieć na czym stoi. Ja to najbardziej nie lubie tej niepewności wiecie? Chciałabym już wiedzieć czy jedziemy z koksem dalej, czy mamy już o kogo dbać <3

    Ale zero jakichkolwiek objawów. Jeszcze 2-3 dni temu bolał mnie brzuch, jajniki itp. Teraz cisza zupełna.

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monija super! cieszę się razem z Tobą i życzę wysikania dwóch kreseczek! :)

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczynki :* Poczekał do końca tygodnia, jutro powtórze test jak nie dostane @ i tak do niedzieli a w poniedziałek jak by coś to pójdę na bete :l Teraz jestem w pracy ale wyśle jak wrócę :) Ale musialam oczy nieźle wyostrzyć :P No nic, czekamy..

    m85awv1.png
  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny !
    Mam pewien dylemat. Jesteśmy po 6 CS. Niby nie ma co brać się za badania, bo jeszcze wcześnie itp., ale nurtuje mnie pewna rzecz. Odkąd się staramy, mam cykle 23-25 dni z przewagą 23-24. Wcześniej 26-28. Piersi są normalne TYLKO podczas okresu i może jeden dzień przed spodziewaną owulką. Po okresie zaczynają już nabrzmiewać, przed owu troszkę wracają do normy a po owu dostaję szału - są dokładnie takie jak podczas pierwszych tygodni ciąży- okropnie nabrzmiałę, bolące, palące, sutki nie do dotknięcia. Ten stan trochę odpuszcza na 2 dni przed spodziewaną miesiączką. Testy ciążowe negatywne. Jak mówię o tym gince, to twierdzi, że no coż, byłąm długo na hormonach, poza tym, różne są cykle, na badania za wcześnie. Tylko, że ja naprawdę cierpię i to bez powodu :( Myślę o sprawdzeniu prolaktyny i progesteronu na własną rękę. Co do progesteronu nie mam wątpliwości co do terminu badania, jednak nie wiem, co z prolaktyną- 3-4 dzień cyklu czy druga połowa ?

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Monija jakie dobre wieści z rana nam przekazujesz. :D A tu jutro zdziwienie, dwie kreseczki. :D ale bym się zdziwiła, hahaha. :D tak czy siak, temperaturkę polecam. :P

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyna, nic mnie tak nie wkurza w tych niekórych pseudo-ginekologach jak tekst "oooo jeszcze za wcześnie na badania". Guzik za wcześnie. Badajmy się, nawet jak ginek nie zaleca! Wcześniej się dowiemy co jest nie tak, to wcześniej zaczniemy to leczyć, po co wydłużać czas oczekiwania na fasolinke? No, tyle z moich oburzeń. :D

    Ogólnie to hormony możesz robić w dowolnym dniu cyklu. Przy odebraniu wyników masz podane normy do odpowiedniej fazy cyklu, z tym że, Ty musisz wiedzieć w której fazie się znajdujesz.
    Ogólnie prolaktynę można badać 3-5dc. Progesteron żeby się dowiedzieć czy owulka była (w sensie czy pęcherzyk pękł) najlepiej robić 7-8dpo.

    monijaaa lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziołchy! Aleee się wyspałam! :).
    Aika, u Ciebie trzymam za tego bladziocha! A u Ciebie Monija, za jutrzjsze sikanie! <3 <3
    Tym z @ życzę powodzenia w lutym! My co prawda "waletynków" nie obchodzimy, ale może dla Was będzie to miesiąc mega zakochańców i pozytywnych sikańców! :) <3

    dineh lubi tę wiadomość

  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom, ona akurat jest baaardzo doświadczona i kompetentna, ale przez to jej doświadczenie jest nieskora do badań hormonalnych, bo w 99% ma rację. Tylko ja akurt wiem, że coś jest nie tak. Drugi dzień cyklu i piersi już zaczynają o sobie przypominać :( :( Jutro pędzę w takim razie na badania. Dzięki !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2017, 09:07

  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj wstałam rano, w nocy dostałam okres o czym dowiedziałam się rano i mówię do męża ,,powiedz synowi, że mama bierz dzień wolnego, urlop na żądanie, cokolwiek. Jestem gruba, brzydka, nie wstajęęęęęęęę. NIE WSTAJĘ" ;) Oczywiście wstałam po zaledwie 5 minutach wylegiwania i na śniadanie zjadłam TABLICZKĘ czekolady. Uroki bycia kobietą. Ale wychodzi mi, że w walentynki będę BARDZO płodna a może nawet i owulacja będzie 14tego lutego;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola haha :D co za tekst!? Nie ma brzydkich kobiet!! :)
    A czekolada Ci się należy jak najbardziej :). Niech na zdrówko wyjdzie!

‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ