X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to szybko zleci, teraz święta więc każdy ma mały kocioł, potem do pracy się wraca w zasadzie 7 stycznia i nim się obejrzysz będzie połowa stycznia.

    A jak tam przygotowania do świąt?

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ;) w sobote upiekę ciasteczka i pierniczki. Mam duzo pracy, każdy na święta chce paznokietki mieć zrobione :)

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 22 grudnia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zrobiłam domowa masę makowa do serniczkow z makiem i dopiero jutro zacznę gotowanie na poważnie.

    Jedno ciasto już się chłodzi, pierniki są w dekoracji, choinka ubrana :)

    Patt1002 lubi tę wiadomość

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Jak tam po świętach?

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica leniuszkowo :)
    Bylo duzo jedzonla, odpoczynek i teraz człowiekowi sie nie chce ogarnąć :D
    Mam nadzieje, ze za chwilkę bedzie szkolenie ;) a Co u Ciebie? :*

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe to tak jak u nas, najpierw święta u nas, potem pojechaliśmy do teściów na 4 dni i tak zleciało że szok. A dzisiaj był problem żeby wstać rano 😂

    Za to w pracy od razu zostałam postawiona do pionu, klienci wrócili i już jestem zasypana mailami.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica a jak tam droga do rodzicielstwa? Na jakim etapie jesteście?
    U nas w rodzinie wiadomość o ciąży, bardzo sie cieszymy, bo sa nam bliscy mocno, ale tez jakoś tak wewnętrznie cos we mnie zaplakalo... Wcale długo sie nie starali, i pach jest, bardzo sie cieszę zeby nie bylo, wręcz chciałabym jak najczęściej ich widzieć zeby obserwować jak te dzieciatko sie rozwija, ale gdzieś w środku mam taki skutecznej, ze ja tego najprawdopodobniej nie doświadcze. Wiem, ze mam inna drogę i na ten moment taka decyzje podjęliśmy i bardzo pragniemy tej adopcji, jakby to sie nie wyklucza, ale mimo to gdzieś tam mala igielka kluje, ze tyle czasu sie staramy a tu nic... Pamiętam jak odliczalam do wesela tych dwoje, najpierw jak zajde teraz to dzieciatko na ich weselu bedzie miało tyle i tyle, aż zeszło do momentu, ze nawet nie zdążyło sie począć. Teraz oni juz maja w drodze a my walczymy o bycie rodzicami inna całkiem droga. Zycie jest przewrotne... Ale cieszę sie z miejsca w którym jestem, mimo wszystko...

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my jesteśmy na takim etapie, że podchodzimy do kolejnego transferu. Mamy jeszcze 3 zarodki, zobaczymy jak się to potoczy.

    Na innym wątku pisałam że
    09.01.2019 był ostatnim dniem mojej ciąży...

    13.01.2020 mam nadzieję że będzie pierwszym dniem mojej ciąży...

    A życie zweryfikuje...

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, wierze ze Ci sie uda :*

    My zaczynamy szkolenie 23 stycznia ;)

    Patt1002
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaglądacie tu jeszcze? Ostatnio tak myślałam, kiedy ja mam mieć ta @ i zerkam patrzę o właściwie zaraz... Tym bardziej, ze w ostatnim cyklu bylo tylko 26 dni a mam zwykle 29 (ale wróciłam wtedy do bromergonu, wiec pomyslalam, ze to to) dziś mam 32 dzień cyklu i @ brak. Czekam i czekam, brzuch mnie poboluje, na przemiennie kłucie jajnika z przewagą na lewy, wnerwia mnie wszystko, czuje sie jakby ktoś mi kran zatkal i czekam aż wysadzi... Pojechałam dzisiaj specjalnie po testy ciążowe, ale wątpię... Ciągle myślę, ze za chwilkę dosrane @ a ten okres to chyba z prolaktyna zwiazany. Wiecie jestem trochę w szoku bo juz totalnie nie w głowie mi takie starania starania... Za tydzień zaczynamy szkolenie na rodziców adopcyjnych i totalnie jakby odcielam sie od myśli o ciąży... Jestem jakąś rozbita...mam nadzieję ze ten okres jak ma nadejść to nadejdzie juz... Nie chce od nowa wzbudzać sobie żadnych nadziei.... :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2020, 13:12

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patt a robiłaś ten test?

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie zrobiłam... Zastanawiam sie czy zrobic jeszcze dzisiaj czy poczekać do rana albo nawet do niedzieli....

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jeśli masz cykle 29dni a dzisiaj jest 32 to nawet i z po południowego moczu by coś wyszło....

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam... Ale jest negatywny. Poczekam do przyszłego tygodnia, mam nadzieje, ze dostane. I tak mialam sie zapisać do ginekologa wiec spoko... Trochę przykro... Zawsze jak sięga sie po ten test to gdzieś jest jakąś nadzieja i nie ma sie ochoty oglądać jednej kreski...

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi, też nie jeden taki test zrobiłam... No ale cóż, inaczej nie zweryfikujesz. Mam nadzieję że szybko @ nadejdzie! No i trzymaj się tej myśli że zaraz Was czeka masa ciekawych spotkań która przybliża do realizacji celu!

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica pewnie, ze tak ;)
    dziekuje ze tu jesteś :*

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 16 stycznia 2020, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do usług :)

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres przyszedł jeszcze w dzień testowania choć w sumie nie, w następny bo po 12 w nocy. ;) od razu człowiek sie lepiej czuje...

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No przynajmniej się nie nakręca....

    U mnie wczoraj wieczorem wszystkie objawy ustąpiły... Taki emocjonalny rollercoaster...

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica wiem co czujesz... Ta fala różnych myśli i powiązań jest straszna... Ale jak to mawiała byoptimistic prędzej czy prędzej każdej z nas sie uda. I czekam tutaj na informacje od Ciebie z II :*
    Będzie dobrze :*

    Patt1002
‹‹ 1666 1667 1668 1669 1670 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ