X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę teraz i powiem o prolaktynie, progesteronie, TSH, FSH i LH. To chyba jedne z najważniejszych.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Ja idę teraz i powiem o prolaktynie, progesteronie, TSH, FSH i LH. To chyba jedne z najważniejszych.
    Dzięki, to powiem o wszystkich prócz TSH, no bo to wiem akurat, że mam problem, bo choruję na Hashi i NT.

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Humor mi tak opadł, że to masakra... Przez te moje dzisiejsze akcje. Najchętniej to bym ubrała się i teraz poleciała do lekarza.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam spać, bo dopiero wróciłam z uczelni, a wcześniej byłam w pracy, a jutro egzamin.

    Dobranoc :)

  • wercia2601 Autorytet
    Postów: 275 141

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Zrobię, zrobię, ale albo te testy są do bani faktycznie albo nic nie ma na rzeczy, bo jak na razie wyraźnie jedna gruba krecha. Nie ma nawet żadnego cienia żeby myśleć że może się przygotowuje.
    W poniedziałek mam gina, poproszę by zajrzał na usg jak tam wygląda i będę coś więcej wiedzieć.
    Odnośnie gina. O jakie badania warto mi go prosić/ męczyć by dał. Jakie hormony: progesteron? Coś jeszcze?

    Ja robiłam wszystkie hormony: estradiol, LH, FSH, progesteron, ogólną morfologię, mocz, HIV, grupa krwi, test na przeciwciała różyczki, cytomegalii, toksoplazomozy, tarczycę :) Robiłam też usg jajników w 12 dc i miałam pęcherzyk dominujący w prawym jajniku, a zaznaczam, że na teściku owu nie wyszła mi druga kreska. Odpuszczam je sobie.

    03.02 (36dc)- beta hcg 347.1
    06.02 (39dc)- beta hcg 907.3
    09.02 (42dc)- beta hcg 2526
    f2w3rjjg30up0lds.png

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc, czym się. :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • mili_moli Autorytet
    Postów: 495 218

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kesjaa gratulacje!!!!! Duuużooo zdrówka dla Ciebie i maleństwa!!! :D

    Kesjaa lubi tę wiadomość

  • wercia2601 Autorytet
    Postów: 275 141

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no i prolaktynkę, zapomniałam o niej :) we wrześniu wyszła mi podwyższona, a w gruniu w normie, ale moja ginekolog powiedziała, ze jednak martwi się o moje LH, bo wczesniej prolaktynę miałam za wysoką. No i schiza oczywiście, bo na testach z moczu nie wychodzi druga kreska i histeria już. :D

    03.02 (36dc)- beta hcg 347.1
    06.02 (39dc)- beta hcg 907.3
    09.02 (42dc)- beta hcg 2526
    f2w3rjjg30up0lds.png

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuję prawdopodobnie 10 lutego :)

    m85awv1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tym cyklu wychodzi na to że podbrzusze mnie boli kiedy pęcherzyk zaczyna rosnąć. Kalkulatory pokazują na 19 dc jako owulacje
    Okazuje się że przy moich cyklach 38 dniowych, kalkulator pokazuje owulację na 19 dc, kiedy na monitoringu mój pęcherzyk w 23 dc miał dopiero 16 mm.. :)

  • kasia91 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i nie wiem gdzie napisać z takim pytaniem... Mam torbiel na jajniku. Już jest w sumie mały ale nadal mam plamienia od 15 dc do @ ... Tak już od prawie roku. Staramy się z mężem o dziecko czy jeżeli udałoby mi się zajść to plamienia powinny ustalić czy mogą pokazywać się nadal dopóki torbiel się całkiem nie wchłonie ?

    Kasia
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja chyba odpadam w tym cyklu... Rano mierząc temp na termometrze jasniutki róż..:( więc pewnie się rozkręci...

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia moim zdaniem ta torbiel trzeba wyleczyć. Co powiedział lekarz?

    Wercia dzięki. Cytomegalie, Toxo i różyczkę miałam badana.

  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem to torbiel hormonalnie czynną trzeba usunąć/wyleczyć przy staraniach.

    To i ja dopiszę się do listy;) 2 luty

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • agu92 Autorytet
    Postów: 547 164

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Dziewczyny ja chyba odpadam w tym cyklu... Rano mierząc temp na termometrze jasniutki róż..:( więc pewnie się rozkręci...

    Nie chcę Cię martwić, ale u mnie było tak samo w poprzednim cyklu i przyszła @ :( A może u Ciebie to tylko plamienie? Nie poddawaj się, jesteśmy z Tobą :*

    12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

    59d632af979ad.png
  • dada1415 Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wercia2601 wrote:
    Dada ja też biorę w kwietniu ślub:)! A dokładnie 22


    Ja też 22 ! :)

    styczeń - Martynka - czekamy <3 =*
  • dada1415 Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agu92 wrote:
    U mnie krócej, bo tylko pół roku starań, od ślubu właśnie. Ale mam obciążenia w rodzinie i ostatnio problemy z sercem, więc też nie jest łatwo :< Teoretycznie wszystko ok ale jakoś nie możemy zaskoczyć. Smutno, bo w rodzinie coraz więcej dzieci, ostatnio sporo tych nieplanowanych a my się staramy i nic z tego :(


    No u mnie z tymi dzieciaczkami w rodzinie tak samo, w rodzinie i wśród znajomych i jak pytam ile się starali każdy się uśmiecha, że się nie starali. A jak kto się nastroił to w rodzinie min 7 miesięcy.. Boję się jak to będzie u nas ale jestem dobrej myśli :)
    Za Was kochana też trzymam kciuki i życzę powodzenia! :) :*

    styczeń - Martynka - czekamy <3 =*
  • Sun81 Przyjaciółka
    Postów: 109 34

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Dziewczyny;

    dołączam do Was (chociaż chyba raz już pisałam). Teraz 2 cs po zgodzie lekarza ( jestem po lipcowym poronieniu w 16 tygodniu). Dodatkowo w przyszłym tygodniu odbieram wyniki badan genetycznych robione po poronieniu - więc stres ogromny ... trzymajcie kciuki proszę.
    A ja bede testowac w środę.

    Pozdrawiam Wszystkie i zycze szczescia; faktycznie styczen dla Wielu z nas zaczal sie pieknie :) sciskam

    Starania od listopada 2015; przerwa 4 msc związana z poronieniem w 16tc - :( - 36 lat
    http://ovufriend.pl/graph/7bc10e4b53759b8aadaf58384db68952
  • kasia91 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz powiedział już w sierpniu że daje nam zielone światło i możemy się starać... Ale dalej nic :( powiedział teraz w styczniu że najpierw wyleczymy ten torbiel a jeśli do tego czasu nie zajdę to wtedy zajmiemy się zajściem w ciąże. Już sama nie wiem... Narazie tłumacze sobie ze to przez ten torbiel ale sama nie wiem w lutym maz zrobi badania bo ja już mam syna z poprzedniego związku. Możliwe ze torbiel utrudnia zajście w ciąże ? Moj lekarz nic mi takiego nie mówił.... A rodzina ciągle naciska kiedy dziecko i jeszcze bardziej mnie dobijają... Trzymam za was kciuki dziewczyny :)

    Kasia
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agu92 wrote:
    Nie chcę Cię martwić, ale u mnie było tak samo w poprzednim cyklu i przyszła @ :( A może u Ciebie to tylko plamienie? Nie poddawaj się, jesteśmy z Tobą :*
    No ja wiem kochana że to sie @ zbliża. Narazie jest plamienie ale na spokojnie się rozkręci...szkoda bo myślałam że cos ruszy :( nawet z mężem się poplakalismy, bo sił nam brak :(

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ