Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotowa, Twój Ciapek jest najlepszy :D uwielbiam takie leniwce kanapowe

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis wrote:
    Klekotowa, Twój Ciapek jest najlepszy :D uwielbiam takie leniwce kanapowe
    :D dzięki :) tak, on jest uroczy :P ale też wredny potrafi być (po mamie :P ) lubi np. wpaść i zabrać Ci coś co akurat jest najbardziej potrzebne... :P i uciekać z tym przez całe mieszkanie :P

    kmala, nick nieaktualny, Gigi lubią tę wiadomość

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to moje poranne straszydlo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 17:06

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lorien, Dżoana89, Anna6 lubią tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi, a ona też ma takie wodniste oczy? :D (też, bo balijka moja miała... jak się na nią patrzyło w oczka jej to one się jakby ruszaly, jak na bajkach jak ktoś ma się za chwilkę rozpłakać.... :P wykorzystywała to perfidnie :P )

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotowa wrote:
    Gigi, a ona też ma takie wodniste oczy? :D (też, bo balijka moja miała... jak się na nią patrzyło w oczka jej to one się jakby ruszaly, jak na bajkach jak ktoś ma się za chwilkę rozpłakać.... :P wykorzystywała to perfidnie :P )
    Oj taak :D na początku taka niesmiala a teraz to taka mala cwaniara :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotowa wrote:
    :D dzięki :) tak, on jest uroczy :P ale też wredny potrafi być (po mamie :P ) lubi np. wpaść i zabrać Ci coś co akurat jest najbardziej potrzebne... :P i uciekać z tym przez całe mieszkanie :P
    Sport to zdrowie, Ciapek zapewnia Ci porcję ruchu - ja uciekam, a ty mnie goń :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetne macie te kiciołapy :)

    Idę pod prysznic i idę spać. Dobrej nocy dziewczynki! <3 :)

  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jesteście, że chcecie mnie zabrać ze sobą :) Słodkie te Wasze kociaki a ja u kogoś jak najbardziej mogę pomiziać i przytulać wszystkie. Tylko w domu nie chciałabym mieć chociaż jak tak Was słucham to może bym się dała przekonać... ;) A może i na tym "kocim" zlocie bym się poczuła dobrze ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia dobranoc :)

  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 21 lutego 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też idę spać, dobranoc dziewczyny :)

    Ciekawe ile jutro natrzepiecie stron zanim wrócę z pracy. Będę Was podczytywać! PA! :)

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranocka :)

    JA też się zawijam :) do jutra i słodkich snów :)

  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 21 lutego 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy :)

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 21 lutego 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc ;-)

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 21 lutego 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancia, też nie lubię kotów :D

    anciaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;)

    Gigi, trzymam kciuki za Zielonego Kropka ;)

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 22 lutego 2017, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi czekam na wieści:-)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 22 lutego 2017, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    Ja czuję, że @ zbliża się wielkimi krokami.

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • agu92 Autorytet
    Postów: 547 164

    Wysłany: 22 lutego 2017, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)

    Annde tulę mocno i trzymam kciuki żeby @ jednak nie przyszła :)

    Gigi czekamy na wieści! Ale niestety przeczytam dopiero wieczorem bo teraz lecę do pracy.

    Miłego dnia! :*

    12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

    59d632af979ad.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 22 lutego 2017, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Znów anulowalo mi owulacje. Ale cyrk ha ha.
    Miłego dnia!

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 22 lutego 2017, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest druga kreseczka :) nie taka mocna jak testowa ale jest :D

    plinka, kmala, anciaa, Lorien, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Sabinkak, Ro, nick nieaktualny, Anna6, agu92 lubią tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
‹‹ 439 440 441 442 443 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ