Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Dobra, w sumie Klekotko i Jaspis Was mam po drodzę. ;D albo już u samego celu w Warszawie. :D
    ja moge do Warszawy podjechać, jak wsiądę w pośpiech to w pół godziny będę na centralnym :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i sprawa załatwiona :D
    Dawaj znaka jak będziesz miała przyjechać :P a mi może do tego czasu pazur porządnie urośnie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotowa wrote:
    No i sprawa załatwiona :D
    Dawaj znaka jak będziesz miała przyjechać :P a mi może do tego czasu pazur porządnie urośnie :P
    u mnie jeszcze z tydzień i będą akurat :)

    Wróbelku, kiedy masz w planach teściową znowu odwiedzić? :P

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno będziecie wiedziały. :D Ja tu Wam więcej czasami mówię niż Wróblowi. ;D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Anna6 Ekspertka
    Postów: 401 86

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis mnie można wpisac na 04,03 na testowanie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckaiyx8dx01ivmam.png
    Starania od listopada 2015
    aniołek listopad 2017
    niedoczynność tarczycy, insuliooporność (Glucophage XR + Miovarian)

    słabe nasienie 3%
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mnie teściowa zaprosi hahahaha :D po wypłacie to koło połowy marca. :<

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Frosch Przyjaciółka
    Postów: 97 84

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    ciężko Was nadrobić
    Ewcia rosnijcie zdrowo :)
    Gigi malutkie gratulacje większe beda po becie :)
    Za mną intensywny weekend i początek tygodnia.
    W piatek mam wstępnie umowiona wizytę u gin ale ma to jeszcze dzis wieczorem potwierdzić. U mnie pogoda kiepska pada deszcz. Ja na noc idę do pracy :/
    Trzymajcie się cieplutko :*

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lorien lubią tę wiadomość

    Frosch :)
    nzjdhsv2z1ku2dw4.png
    200409041138.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi, trzymamy kciuki za betę

    Anciaa, Ineczka, powodzenia na wizytach

    Porządki na liście - jeśli kogoś usunęłam, a ma ochotę jednak z nami być, to proszę pisać :P

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a3db9e35b5c6.png
    <3 <3 <3 Staraczki <3 <3 <3
    OLAM86
    Karolyna
    AneTka87
    Karola27
    Ryjek
    justysia8512

    MilliSBB
    dineh
    Ro
    Felinka
    cziktaaa
    Necia124
    Joannanml
    Wróblowa
    Ewi28
    Elwira.eli
    Blueyes
    lula1985
    Iw-onka
    Dżoana89
    Jedna_z_Wielu
    Rodzynka
    <3 Wizytujące
    22.02. Ineczka, anciaa
    28.02 Jaspis

    <3 Czekamy na Was
    MalPog

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5350b15cdb82.jpg
    <3 Lutowe testowanie
    22.02. Gigi :)
    26.02. Klekotowa, marciaa, kmala, Sabinkak
    27.02. annde
    28.02. Pola84
    <3 Marcowe testowanie
    01.03. amica
    03.03. mili_moli, karollka 29
    04.03. JaKa, agu92, Anna6
    05.03. monijaaa, Hilary
    06.03. Aika, Jaspis
    08.03. floreczka, anciaa
    11.03. Sun81
    12.03. lollita
    14.03. MeGi_90
    15.03. Doma90, Sarrrra
    17.03. Indygo, Lorien
    <3 NIE MA @ JEST NADZIEJA <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/69742506db4e.jpg
    ZAFASOLKOWAŁY
    <3 W STYCZNIU MAMY 8 MAŁYCH CUDÓW
    03.01. Niesia86 – pozytywny 14.09.17 <3
    06.01. Zorganizowana – pozytywny 17.09.17 <3
    11.01. plinka – pozytywny 25.09.17 <3
    13.01. Kesjaa - pozytywny 26.09.17 <3 <3
    14.01. Lunka - pozytywny 25.09.17 <3
    18.01. Kimmy - pozytywny 30.09.17 <3 <3 <3
    20.01. smeg - pozytywny 02.10.17 <3
    24.01. Kika82 - pozytywny
    <3 MAMY JUŻ 6 FASOLEK W LUTYM
    01.02. elpiss87 - pozytywny 10.10.17 <3
    02.02. Bella_Bella - pozytywny 17.10.17 <3
    02.02. wercia2601 - pozytywny 07.10.17 <3
    04.02. Ewcia_92 - pozytywny 13.10.17 <3
    13.02. Frosch – pozytywny
    17.02. Mela89 - pozytywny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 14:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frosch wrote:
    Hej,
    ciężko Was nadrobić
    Ewcia rosnijcie zdrowo :)
    Gigi malutkie gratulacje większe beda po becie :)
    Za mną intensywny weekend i początek tygodnia.
    W piatek mam wstępnie umowiona wizytę u gin ale ma to jeszcze dzis wieczorem potwierdzić. U mnie pogoda kiepska pada deszcz. Ja na noc idę do pracy :/
    Trzymajcie się cieplutko :*
    A jak się czujesz? Dolegliwości już jakieś się zaczęły?

  • Anna6 Ekspertka
    Postów: 401 86

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    floreczka wrote:
    Hej dziewczyny,
    Te lakiery termiczne to może Neonail? Akurat mam tej firmy. :P
    Odebrałam wczoraj wyniki i według internetu nie wygląda to źle, ale zobaczymy co powie dzisiaj gin.
    Miłego dnia i trzymam kciuki za bete.:*
    ja mam z neonail

    ckaiyx8dx01ivmam.png
    Starania od listopada 2015
    aniołek listopad 2017
    niedoczynność tarczycy, insuliooporność (Glucophage XR + Miovarian)

    słabe nasienie 3%
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym usunęła Aike. Nie odzywa się od9.02 jak wróci to ja dodamy.

  • Anna6 Ekspertka
    Postów: 401 86

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotowa wrote:
    Ej dziewczyny :D
    JUTRO TŁUSTY CZWARTEK <3
    a ja akurat na diecie :(

    ckaiyx8dx01ivmam.png
    Starania od listopada 2015
    aniołek listopad 2017
    niedoczynność tarczycy, insuliooporność (Glucophage XR + Miovarian)

    słabe nasienie 3%
  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaaa Wróblowa. Ale też kiedyś dojdę do takiego poziomu ! Będę Twoją filią na południu :D

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej no właśnie, ciekawe co się z Aiką dzieje. Szkoda że nie mamy jakiegoś innego kontaktu do niej. :<

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyna, otworzymy biznes. :D z resztą jaki ja mam poziom, wszystkiego uczyłam się sama, i wiedzę też sama pozyskiwałam. :P

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Ej no właśnie, ciekawe co się z Aiką dzieje. Szkoda że nie mamy jakiegoś innego kontaktu do niej. :<
    dlatego jeszcze jej nie usuwałam mimo iż dawno jej nie było, tak samo JaKa się nie odzywa, ale kiedyś dziewczyny intensywnie pisały więc dam im jeszcze szansę.

    Dziś pisałam do Rodzynki, bo też jej dawno nie było :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frosch wrote:
    Hej,
    ciężko Was nadrobić
    Ewcia rosnijcie zdrowo :)
    Gigi malutkie gratulacje większe beda po becie :)
    Za mną intensywny weekend i początek tygodnia.
    W piatek mam wstępnie umowiona wizytę u gin ale ma to jeszcze dzis wieczorem potwierdzić. U mnie pogoda kiepska pada deszcz. Ja na noc idę do pracy :/
    Trzymajcie się cieplutko :*
    Kurcze.... na nocki pracować to mało fajnie w ciąży :( i właśnie... jak Ty się czujesz? :)

  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika rozpoczęła cyk dokładnie jak ja. Tak się cieszyłam, że mam takiego ,,klona" swojego i będziemy się razem motywować i wspierać w tych staraniach. A ona znikła :((

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No... współczuję Frosch, kobitka w ciąży powinna się oszczędzać... :) no ale ja wiem, że roboty nie można zmienić o tak, dżast lajk ded. :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Anna6 Ekspertka
    Postów: 401 86

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    http://www.imgrum.net/user/makemymani/4300692175 macie całą stronkę. Miłego oglądania. ;)
    sliczne :)

    ckaiyx8dx01ivmam.png
    Starania od listopada 2015
    aniołek listopad 2017
    niedoczynność tarczycy, insuliooporność (Glucophage XR + Miovarian)

    słabe nasienie 3%
‹‹ 449 450 451 452 453 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ