Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 24 lutego 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi i Annde bardzo mi przykro. :* Trzymajcie się.

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 24 lutego 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam szczerze, że jak czytałam Wasze opisy dot. badań szyjki macicy to miałam dreszcze. Straszne to dla mnie :P nie wiem czy umiałabym sobie tam tak gmerać. Ale moze spróbuję, będę miała jaśniejszy obraz tego, co się ze mną dzieje.

    I dodam, że u mnie też wichura, spać się w nocy nie dało. Ja dodatkowo mieszkam na wzgórzu i na czwartym piętrze, więc napierdzielało po szybie wentylacyjnym. Śnieg też u nas trochę pada.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 16:40

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 24 lutego 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ten paskudnie (jeśli chodzi o pogodę) rozpoczęty weekend pewnie będę Was tylko nadrabiac bo uczelnia i później ostatkowe picie cydru się szykuje ;). Taaaaaak chodził za mną chodził i wychodził swoje w końcu :D. Także dziewczyny udanego weekendu Wam życzę i wszystkie jak jeden maz cycki do przodu i głowa do gory ;*.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 16:39

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od razu widać co komu w głowie... Karolka przeleciałam post Twój tylko wzrokiem i wyłapałam co najważniejsze :P "mąż" i "cycki" a że obok siebie to jakoś tak pomyślałam że coś życzysz żeby mąż cycki... a tu o :P :P :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Wyjrzałam przez okno :O śnieg pada....

  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 24 lutego 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Mam znajomych co mają winiarnie wiec czasami o takie po 600 zł butelka próbowałam ale też nie bardzo chyba za prosta jestem heh

    Mam to samo. Wino ą ę, a dla mnie tak naprawde jest kwasne i wali siara. Jak wiekszosc win :D Dobre do klopa :D

  • Lorien Ekspertka
    Postów: 299 84

    Wysłany: 24 lutego 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Beta 26..czyli spada. Dwa dni temu 32. Progesteron 1,5
    W taki razie poronienie chyba jeszcze przede mną :(
    A to krwawienie wczoraj to nie wiem co to było. Może to faktycznie jakiś krwiak był?
    Ciekawe co lekarz powie


    Kiedy masz lekarza?? Koniecznie daj znać co u Ciebie jak bedziesz po wizycie

    201105094670.png

    201306191570.png

    lph8g8ddykx4sqah.png
  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 24 lutego 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane sorki ze teraz ale miałam kocioł... Ukradli mi faz w sklepie... Wiec policja zeznania i taki tam... Masakra poprostu:-(

    4 cs:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollita... oj :( biedna :/

  • agu92 Autorytet
    Postów: 547 164

    Wysłany: 24 lutego 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi trzymaj się i daj znać jak po wizycie :*

    Widzę, że niektórych suszy przed weekendem :D

    12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

    59d632af979ad.png
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ukradli?

  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu dotarłam do Was od rana. Miałam mieć spokój a wyszło meblowanie biura i nawet do kompa nie podeszłam :/
    Ja w przeciwieństwie do większości Was lubię wino każde praktycznie ;) Mąż się śmieje, że butelka na wieczór to dla mnie norma hehe

    lollita współczuje ale nie mam pojęcia co to faz :/

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anciaa wrote:
    W końcu dotarłam do Was od rana. Miałam mieć spokój a wyszło meblowanie biura i nawet do kompa nie podeszłam :/
    Ja w przeciwieństwie do większości Was lubię wino każde praktycznie ;) Mąż się śmieje, że butelka na wieczór to dla mnie norma hehe

    lollita współczuje ale nie mam pojęcia co to faz :/
    Anciaa jak tam? Dzisiaj to chyba bez butli, co? :P

  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotowa dzisiaj ewentualnie pół kieliszka do kolacji jak Mąż pozwoli ;) Jak się dowiedział o pęcherzykach to się zachowuje jakbym już prawie była w ciąży hehe

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Anna6 lubią tę wiadomość

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLAM86 wrote:
    Co ukradli?
    Gaz. Przepraszam literówka

    4 cs:)
  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butle z gazem. Nie wiem jaki to ma sens krasc butle ale jednak komuś sie chciało

    4 cs:)
  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollita niby takie proste a się nie domyśliłam :p próbowałam kombinować ale za daleko szukałam :)

    Tak ogólnie to dzisiaj też boli jajnik i brzuch. Może jednak pęcherzyki nie pękły i robi się torbiel? Eh...

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez juz trzeci dzien pobolewają jajniki oba i czasami brzuch tak ,,ćmi" ... 24 dzien cyklu ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lollita :D myślałam że to jakiś skrót :P też trochę za daleko poszłam :D

    Anciaa, przywołuję Cię do porządku! A co jeśli brzuch pobolewa Cię bo tak reagujesz na nową dla organizmu substancję?

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancia bo Cie hukne! Nie czarnowidz mi tu. :) może Klekotka ma rację. Jesteś w czasie kuracji, a może to że boli to znaczy że dobrze :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
‹‹ 495 496 497 498 499 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ