Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • agu92 Autorytet
    Postów: 547 164

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namówiłyście mnie - też zrobię jutro sernik :D

    A teraz uciekam, bo już nie dam rady siedzieć, jajniory bolą i spać się chce...

    Dobrej nocy i udanego weekendu! :)

    12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

    59d632af979ad.png
  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoana, peka Ci ? Moj mnie nawet rozsmieszyl dzisiaj. Mam sernik w serniku, bo pekl caly naokolo w srodku. Chyba czas sie pozbyc piekarnika

  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zbieram z kompa. Jutro ważny dzień :) Buziaki :*

  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi zawsze z góry lekko pęka, dla mnie to oznaka, że jest dobrze wypieczony. Może za ostro piekłas?

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyna wrote:
    Dzoana, peka Ci ? Moj mnie nawet rozsmieszyl dzisiaj. Mam sernik w serniku, bo pekl caly naokolo w srodku. Chyba czas sie pozbyc piekarnika
    A na moje oko to za wysoką masz temperaturę w piekarniku :) albo za suchy jest sernik jak go wylewasz do formy :)

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki pracowałam kiedyś w sernikowym raju. Szefowa piekła serniki (podobno najlepsze w miescie) i jej też pekaly. Więc chyba to nic złego. :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 21:00

  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ea, podobno pachwiny moga ciagnac jak sie macica rozszerza :) Dziewczyny, sernik kaput, przypalony i caly opadl. Masa nie za sucha, bo ba kilo sera daje 6 jajek i 5 zoltek. To jest moj popisowy numer. Piekarnik kaput.

  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica i Ea przykro mi :( tulę :*


    Powiem Wam wszystkim szczerze, że przez cały okres starań tylko JEDEN RAZ testowałam w dniu spodziewanej miesiączki - wtedy kiedy zaszłam w ciąże, bo miałam przeczucie. Założenie mam takie, ze testować będę kilka dni po terminie i u mnie się to sprawdza. A bety nigdy nie robiłam. Wiem, że człowieka kusi, ale wydaje mi się, ze to troszkę mniejsze rozczarowanie. Oczywiści inna kwestia jak lekarz każe, w którymś tam dniu bętę zrobić, bo lekarza trzeba słuchać.

    Mi w szpitalu lekarz powiedział, że on przed 7 tyg. ciąży w ogóle jej nie potwierdza, bo wychodzi z założenia, że do 7 tyg. wszytko się może zdarzyć. W 7 już widać serduszko i to już poważniejsza sprawa. Oczywiście inaczej jest jak są plamienia, wtedy robi badania. A jak nie, to powiedział tak: "jeżeli test wyszedł pozytywny to proszę traktować się, jakby była Pani w ciąży. Do mnie na badanie dopiero ok. 7 tyg.". Podkreślam to nie mój gin., tylko gin w szpitalu.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie słyszałam żeby bolały pachwiny jak beta spada albo że przy bólu pachwin spada beta... nie wszystko wynika jedno z drugiego... :(

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 21:01

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 21:01

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 21:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blueyes... niestety to może się wydawać brutalne podejście ale w większości przypadków takie niestety jest :( nie wynika to wcale z bezduszności lekarzy tylko z ich racjonalnego podejścia...

  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, dlatego jeżeli ze względów mojej historii chorobowej nie będę musiała iść na usg wcześniej, to odczekam do 6 tyg. Życie jest brutalne, a my starające się zderzamy się nagle ze ścianą. Ludziom się wydaje, że zajście w ciąże jest super łatwe, a jak jest test pozytywny to oznacza, że za 9 mies. będzie dzidzi. Niestety to nie jest takie proste.... :(

    ach ten tydzień taki smutny jest :(

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EA wrote:
    czytałam że przy ciąży pozamacicznej niektóre dziewczyny tak miały, gdy im jajowód pękł... :(
    EA, nie ma co myśleć o najgorszym, najlepiej przejdź się do lekarza, zbada Cię i wszystko wyjaśni. My tu diagnozy nie postawimy. Możemy tylko Cię wirtualnie utulić i dodać sił na dalsze starania ;)

    nick nieaktualny, dineh lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widział ktoś dziś Ewcię?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EA wrote:
    czytałam że przy ciąży pozamacicznej niektóre dziewczyny tak miały, gdy im jajowód pękł... :(
    EA, do czasu wizyty u gina powinni Ci internet odciąć... nie czytaj głupot tylko idź do lekarza bo ani my tu nic nie wymędrkujemy ani tym bardziej Ty nic mądrego w internecie nie znajdziesz... :( a tylko się będziesz dołować bez potrzeby coraz to gorszymi schorzeniami :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis wrote:
    A widział ktoś dziś Ewcię?
    Ja :) na pazurkach była rano a potem coś jej żołądek świrował :) ale jest git <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 21:02

‹‹ 500 501 502 503 504 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ