Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis przepisz mnie proszę na testowanie 24.03.
    Przyszła @.

    I to tyle na dzisiaj :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 19:57

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • agu92 Autorytet
    Postów: 547 164

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLAM86 wrote:
    Agu a ty nastawiasz sie na okres? Czy masz nadzieje?

    Nastawiam się na @ :< Niestety u mnie plamienia to na @ raczej. Niby piersi jeszcze mnie nie bolą, ale do @ jeszcze tydzień, więc niedługo pewnie zaczną i wtedy już będę pewna, że wredota przyjdzie.

    12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

    59d632af979ad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica :( przytulas... :*

  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica tulę mocno :*

    Zajrzałam właśnie z nadzieją, że gigi napisała. Nic tylko czekać i zaciskać kciuki

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica tulimy! :*

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pożegnalam się juz ale cały czas i mi sprawa z Gigi nie daje spokojnie siedzieć i co chwile zagladam ze może cos się juz wyjaśniło.

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica przykro mi!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma, a jak Twoje nowe "dziecko" :D ?

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,nie nadrobie tego co naskrobalyscie od rana:-)proszę o telegraficzny skrót!

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczaczki ten luty nie oszczędza staraczek. Oby marzec był lepszy dziewczyny :)

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 20:59

  • Lorien Ekspertka
    Postów: 299 84

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica przykro mi :(

    201105094670.png

    201306191570.png

    lph8g8ddykx4sqah.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Witam,nie nadrobie tego co naskrobalyscie od rana:-)proszę o telegraficzny skrót!
    niestety beta Gigi i EA spadła :(

    od rana to leciało - paskudna pogoda, blablabla, Jaspis pochwaliła się jak pięknie szyje, blablabla, a potem to już weekendowo - wóda, wino i ostatki :P a i jeszcze wpadło parę pobocznych durnotek :P

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 20:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana89 wrote:
    Jaspis, mówisz - masz:
    https://www.medyk.rzeszow.pl/lekarz/lek-ulman-diariusz.html

    Przyjmuje również w szpitalu ProFamilia w Rzeszowie.
    Myślałam, że jesteś z Warszawy ;)

  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie z jednej strony próbowałam wmówić sobie, że wiem że w tym cyklu się nie uda, że się nie staramy i próbowałam nie cieszyć się z tego jak rośnie temperatura. Ale podświadomie miałam nadzieję, że będzie inaczej.
    Wyjechaliśmy odpocząć i cieszyć się sobą i myślałam że to pomóże.

    Dzięki za wsparcie, z Wami jest dużo łatwiej przez to przechodzić:*

    Mam nadzieję, że u Gigi będą lepsze wiadomości.

    Doma no właśnie jak tam nowy domownik?

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica ale ty masz testowanie dopiero w marcu? tak samo jak agu... Przyszła Ci tydzień wcześniej?

  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba każda w pewnym momencie stara się sobie wmówić ze wrzuca na luz Amica ale podświadomie i tak cały czas myśli się kolacza w glowie

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ea to do dupy!jak duży spadek?

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie marzec musi być lepszy.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
‹‹ 498 499 500 501 502 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ