Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 28 lutego 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis tulę :*
    Przykro mi, że musisz starania odłożyć, ale mam nadzieję i będę trzymać kciuki, żebyś szybko się wyleczyła i mogła wrócić do starań. A na anemie długo chorujesz już jeżeli mogę zapytać? Moja mama miała anemię przy mięśniakach a widzę w podpisie,że Ty też je masz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 16:37

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 28 lutego 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    No my też mieszkamy z moimi, ale wiesz, jakby to był piętrowy dom to spoko. ;P a To jest duży dom, ale niestety parterowy. O ile mnie to nie przeszkadza za bardzo, tak Wróblowi już bardziej. :D bo z racji że też jestem jedynaczką moja Mami musi dużo rzeczy wiedzieć. :D
    Wróblowa, matko jak my wiele mamy wspólnego!

    :):):)

    Wróblowa lubi tę wiadomość

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 28 lutego 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis przykro mi :( życzę Ci dużo zdrówka!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 28 lutego 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blueyes wrote:
    Hej Dziewczyny!


    Dżoana89 pytałaś o temp. po owulacji. U mnie temepratura wzrastała dopiero 4-5 dnia po owu, ale jak wspominałam wcześniej stwierdzono u mnie niewydolność ciałka żółtego.

    Blueyes czy przy niewydolności ciałka, opóźniony skok temperatury to częsty objaw?

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 21:32

  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jak Klekotek byłby pod ręką to dostałby w beret, bo jak to tak można nad ludźmi się znęcać. My tu zamartwiamy się i od zmysłów odchodzimy.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana89 niestety nie wiem :/ ale wydaje mi się, że może być to objaw. Skok temperatury z tego co wiem spowodowany jest uwolnieniem progesteronu a przy niewydolności ciałka tego progesteronu jest mało.

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoana hahaha, to znaczy ze wiesz co przechodze. :D jestem między młotem a kowadlem, bo z jednej strony wrobel a z drugiej Mamenka :D

    Jaspis, dobra bura nie jest zła, jak się należało! :P a teraz obiecaj poprawę. :D

    Dżoana89 lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blueyes to ma sens. U mnie jest podejrzenie niedomogi ciałka żółtego, dlatego ten cykl mam serie badań do przeprowadzenia. Zobaczę co z tego wyjdzie.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana89 pocieszę Cię, że jeżeli masz niewydolność c. ż. to dosyć łatwo ten problem przezywciężyć ;)

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbelku doskonale Cię rozumiem, co byś nie zrobiła zawsze ktoś będzie niezadowolony jak nie mąż, to matulka :)
    Osobne mieszkanie to najlepsze rozwiązanie :)

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blueyes wrote:
    Dżoana89 pocieszę Cię, że jeżeli masz niewydolność c. ż. to dosyć łatwo ten problem przezywciężyć ;)
    Obyś miała rację! :):):)

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę i mam dreszcze :( Oby to nie było żadne choróbsko
    Powiem Wam szczerze, że czasami jak rozmawiacie o niektórych sprawach to czuje się zielona jak szczypiorek na wiosnę :( I jednocześnie mi wstyd, że staram się o dziecko a nie wiem tylu rzeczy jeszcze:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 17:17

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 21:32

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 21:32

  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EA wrote:
    tak sobie właśnie obliczam, ja już nie mam szans urodzić w 2017, najwcześniej styczeń 2018, o ile dobrze obliczyłam, biorę pod uwage oczekiwanie na okres po biochemicznej, później okres nie wiadomo jaki i ile będzie trwał, owulacje no i oczywiście szczęśliwe zajście w ciąże. wiec z 2017 nici dla mnie.

    EA, są jeszcze szanse! Jeżeli zafasolkujesz w marcu - urodzisz pod koniec roku.
    Tego CI życzę :*

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EA łykam witaminki codziennie ale chyba będę musiała zwiększyć dawkę.
    Czytanie w necie sobie odpuściłam bo ile stron tyle opinii na wiele tematów :/ Ale tak jak Ty czytam co dziewczyny piszą i z tego się uczę.

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • mili_moli Autorytet
    Postów: 495 218

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myślicie czy przy takiej temperaturze jak u mnie to są jakieś szanse? Bo czytałam, że powinna być około 37, a gdzie indziej piszą, że zależy jakie były początkowe temperatury.

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 21:32

  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mili_moli wrote:
    Jak myślicie czy przy takiej temperaturze jak u mnie to są jakieś szanse? Bo czytałam, że powinna być około 37, a gdzie indziej piszą, że zależy jakie były początkowe temperatury.
    Mili mli, z tego co kiedyś czytałam, to bazą są zawsze tempki z pierwszej fazy cyklu, jeśli temperatura wzrośnie w stosunku do niech o co najmniej 0,2 stopnia i nie będzie spadać, to duże prawdopodobieństwo ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 17:36

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
‹‹ 529 530 531 532 533 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ