X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • wercia2601 Autorytet
    Postów: 275 141

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) Czy badanie usg przez brzuch pozwala wykryć np PCO lub zapalenie jajników?

    03.02 (36dc)- beta hcg 347.1
    06.02 (39dc)- beta hcg 907.3
    09.02 (42dc)- beta hcg 2526
    f2w3rjjg30up0lds.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Ewcia dziękuje,aczkolwiek humor teraz kiepski.
    A ja chętnie poszłabym na L4 odrazu.Jestem czynna zawodowo od 12 lat ,nigdy nie chodziłam na L4 ,wieczna praca w nadgodzinach ,a korpo i tak mnie pewnie kopnie w dupę.Czy byłam zdrowa czy chora to pracowałam.Teraz jestem od miesiąca na L4 i ZUS już się przyplątał.A znam ewenementy co notorycznie "chorują" i nikt im się do tyłków nie dobiera,
    Milli, żyjemy w Polsce.. Jesteś zdziwiona? Przecież w tym kraju im więcej z siebie dajesz tym bardziej masz pod górkę...

  • agu92 Autorytet
    Postów: 547 164

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam u gina i nie mam torbieli! Ale się cieszę :) Dodatkowo okazało się, że owulacja była wczoraj, tutaj zdziwienie bo zawsze miałam później. Zobaczymy czy się wstrzeliliśmy :D Testuję 1 lutego ;)

    12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

    59d632af979ad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wercia2601 wrote:
    hej dziewczyny :) Czy badanie usg przez brzuch pozwala wykryć np PCO lub zapalenie jajników?
    Z tego co gdzieś zasłyszałam, to PCOS może wykryć, ale co do zapalenia jajników to nie wiem. Ale pewnie można je przez to USG potwierdzić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2017, 19:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agu92 wrote:
    Dziewczyny byłam u gina i nie mam torbieli! Ale się cieszę :) Dodatkowo okazało się, że owulacja była wczoraj, tutaj zdziwienie bo zawsze miałam później. Zobaczymy czy się wstrzeliliśmy :D Testuję 1 lutego ;)
    Pozostało tylko czekać, tzn. NIE CZEKAĆ na @ :) A czekać na testowanie :)

    agu92 lubi tę wiadomość

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Milli, żyjemy w Polsce.. Jesteś zdziwiona? Przecież w tym kraju im więcej z siebie dajesz tym bardziej masz pod górkę...
    Ewcia dlatego jeśli się uda..to idę od razu na L4:):)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I prawidłowo! :) Na Twoim miejscu postąpiłabym tak samo. A udać się uda! Na pewno! :)

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    I prawidłowo! :) Na Twoim miejscu postąpiłabym tak samo. A udać się uda! Na pewno! :)

    Po dzisiejszym testowaniu mam doła.Ale przejdzie!
    Jajniki ciągną,@ zbliża się nieubłaganie.Coś mi się wydaje ,że jutro Wam napiszę ,że witam nowy cykl.

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milli, tulę Cię mocno! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2017, 20:03

  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałabym pracować jak najdłużej, ale podobno są jakieś przepisy, że przy komputerze w ciąży można tylko 4 godziny dziennie. Wkurza mnie, że niektóre dziewczyny przy lekkiej pracy i dobrym samopoczuciu od razu po zobaczeniu dwóch kresek idą na L4, a potem płacz, że pracodawcy nie chcą zatrudniać kobiet w wieku rozrodczym. Ale każdy postępuje według swojego sumienia, pewnie mdłości na początku to nic fajnego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2017, 20:10

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli ktoś pracuje przy biurku to niech sobie pracuje jak najdłużej (o ile nie wysiada takiej kobiecie kręgosłup) ale nie każda kobieta pracuje w biurze. Ja nie wyobrażam sobie pracować w swoim zawodzie już od samych początków ciąży. I nie tylko chodzi tutaj o moje zdrowie, mój kręgosłup. Ale przede wszystkim ze względu na dziecko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 15:03

  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Dziewczyny chyba ostro pracują nad maluszkami!
    Koricło mnie strasznie,i zrobiłam test przed chwilą 23dc test NEGATYWNY!
    W łeb można sobie strzelic!!!

    A to nie za wcześnie na test?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2017, 20:34

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Jeśli ktoś pracuje przy biurku to niech sobie pracuje jak najdłużej (o ile nie wysiada takiej kobiecie kręgosłup) ale nie każda kobieta pracuje w biurze. Ja (jak pisałam) jeszcze studiuję, ale nie wyobrażam sobie pracować w swoim zawodzie już od samych początków ciąży. I nie tylko chodzi tutaj o moje zdrowie, mój kręgosłup. Ale przede wszystkim ze względu na dziecko. Bo odczynniki chemiczne jakby nie patrzeć mają ogromny wpływ na zdrowie..

    Ja choćbym chciała, to nie mogę pozwolić sobie na pójście na L4. Mam umowę na czas określony i bardzo liczę na to, że mi ją przedłużą (będzie to trzecia, więc na nieokreślony), ale z drugiej strony mogą mnie po prostu przeciągnąć do porodu i pożegnać. I nie wiem co wtedy zrobię.

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tak to właśnie wygląda. Niby będąc w ciąży jesteś pod ochroną, ale to tylko teoria.. Patrząc z perspektywy pracodawcy to nabardziej chętni są przyjmować kobiety, które najlepiej nigdy nie chcą mieć dzieci.. A co z resztą? Wiadomo, że nie jest to łatwy temat, jednak w pewnych zawodach będąc w ciąży, po prostu nie da się pracować. Zdrowie Maleństwa jest najwazniejsze.

  • Katie123 Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 to u Cb nie będzie nawet dyskusji, na pewno od razu dostaniesz L4 ! zdrowie dzieciątka najważniejsze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli będę już pracować (oczywiście mówię w zawodzie) a zajdę w ciążę to niech mnie nawet zwalniają :P Nie będę wtedy pracować z odczynnikami - nie ma szans. Nie będzie mi zależeć, bo dla mnie nie ma nic ważniejszego od dziecka. Także taki mam charakterek w niektórych sprawach.. :D

  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wercia2601 wrote:
    hej dziewczyny :) Czy badanie usg przez brzuch pozwala wykryć np PCO lub zapalenie jajników?
    Przez brzuch to nie wiem. Dopochwowe na pewno zdiagnozuje PCO z odpowiednimi hormonami. Zapalenie jajników... hmmm chyba nie.


    a na forum ciszej się zrobiło, żoncie zajęły się mężami :D
    Sama idę zaraz pod prysznic, wskoczę w jakąś seksi bieliznę i działamy :)

    stosunkowo udanego wieczoru Wam życzę:)

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również dzisiaj już uciekam w objęcia Mężusia :)
    Owocnej, nie przespanej nocki życzę :)

  • Sun81 Przyjaciółka
    Postów: 109 34

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, a myslalyscie o inseminacji ???

    pozdrawiam

    Starania od listopada 2015; przerwa 4 msc związana z poronieniem w 16tc - :( - 36 lat
    http://ovufriend.pl/graph/7bc10e4b53759b8aadaf58384db68952
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Milli, tulę Cię mocno! :*

    Dziękuję..dobrze ,że tu trafiłam:)

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ