X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    czikta,byłam w kinie 20.12 na tym :D

    I jak wrażenia ? Mój mąż jest fanem polskich filmów i dlatego idziemy...wcześniej na Pitbulu byliśmy....za to w Lutym ja go ciągne na Greya :D

    No i czekam na książkę od @mamaginekolog :


    http://mamaginekolog.pl/produkt/instaserial-o-milosci/

    Czytała któraś....ja jako nałogowa instagramowa dziewczyna nie mogłabym jej ominać :D :P

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah, Instagram to mój drugi dom. :D ten kto wymyślił IG to geniusz zła. :D
    My się zbieramy z mężem na Assassina. O ile się zbierzemy... :)

    Dzwoniłam do labolatorium... moje badania to koszt ok. 210 zł. :(

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZIKTAA, ja byłam na oficjalnej premierze gdzie były wszystkie gwiazdy, czerwony dywan, ścianka, winko xD

    film jak na polską komedię bardzo bardzo mi się podobał

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja totalnie nie wsiąkłam w tego insta xD

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marciaa ciesz się, to jest taki pochłaniacz czasu że szok. :P

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Marciaa ciesz się, to jest taki pochłaniacz czasu że szok. :P

    Dokładnie ja to opędzić się nie mogę :P Ogólnie nawet jak robi zdjęcie to tak żeby na IG potem mogło być :D

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cziktaaa wrote:
    Dokładnie ja to opędzić się nie mogę :P Ogólnie nawet jak robi zdjęcie to tak żeby na IG potem mogło być :D

    hahahahaha :D ja to tak często mam po pracy: "a położę się na chwilę, zobaczę co na IG", ile razy to mi się zdarzyło zasnąć przy przeglądaniu zdjęć z głównej strony. :D masakra...

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra spadam moje Kochane do garów :D zmiana warty :) Miłego popołudnia i do jutra :)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA jeszcze 3h w pracy :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cziktaaa wrote:
    Dzwoniła wczoraj do szpitala i pytałam co mam ze sobą zabrać to tylko Pani mi powiedziała że piżamkę i klapki...żadnych badań mam nie robić bo u mnie nie wymagają :P

    A Ty ?
    Ja miałam robione HSG nie cały miesiąc temu. I tak jak właśnie mówisz, u mnie w szpitalu również nic nie wymagali. Aż byłam trochę zdziwiona. Moja gin jak mnie zobaczyła na oddziale w piżamie itd. (bo na Izbie Przyjęć powiedzieli mi, że bez tego ani rusz) to się zaczęła śmiać i mówić, że niepotrzebnie się przebierałam bo ona nie planuje mnie tutaj trzymać i że zaraz mam "spadać" do domu i zająć się Mężem :D. I w sumie tak było. Po 2 czy 3 godzinach dostałam wypis, tylko Mężem mogłam się zająć dopiero na następny dzień :D :P

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki jesteście??

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza na forum się zrobiła, że aż głupio :P. Ale myślę, że niedługo ożyje :D

  • Katie123 Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    Ja w tym cyklu brałam wiesiołek. Fakt nieregularnie, ale co najważniejsze zadziałał. Pojawił się płodny śluz, aż byłam zdziwiona:)

    Katie w tamtym roku wyszła mi podwyższona prolaktyna. Po miesiącu brania bromergonu wyszła wyższa niz przed badaniem. Dostałam większą dawkę i skierowanie na rezonans magnetyczny co by wykluczyć gruczolaka. Kilka dni wyjęte z życia na myśl o guzie w głowie. Dzięki Bogu wyszło wszystko dobrze.Brałam tak 3 miesiące. zmieniłam lekarza i zapisałam się do ginekologa- endokrynologa. Popatrzyła na wyniki i kazała odstawić bromergon. Po 2 miesiącach od odstawienia miałam mierzoną prolaktynę 2 razy i jest w super normie. Daaleko jej do podwyższenia;)
    Grunt to się nie stresuj. Relax i do przodu:) wszystko będzie dobrze:)


    Anetka ruchliwość waszych żołnierzy ekstra:) my mamy ok 30% :(
    3mam kciuki:)
    Monija dokładnie bez stresu :) Moja lekarka mi powiedziała, że zrobią mi też skan mozgu. Także czekam czekam!
    A dzisiaj mi się śniło, że jestem w ciąży i prosiłam koleżankę czy zaniesie za mnie karton, bo ja nie mogę... :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy jak patrzeć na ten karton :P. Jeśli pełen to zrozumiałe, ale jeśli pusty... He he :D Sny są fantastyczne!! I bardzo często się sprawdzają - przynajmniej w moim przypadku. Więc życzę Ci, żeby jednak koleżanka pomogła Ci z tym kartonem :) :) :)

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Cisza na forum się zrobiła, że aż głupio :P. Ale myślę, że niedługo ożyje :D

    Dziewczyny chyba ostro pracują nad maluszkami!
    Koricło mnie strasznie,i zrobiłam test przed chwilą 23dc test NEGATYWNY!
    W łeb można sobie strzelic!!!

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze pół godziny w pracy... później ciężej mi się odezwać xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszystkie z nas, staraczek, jesteśmy pracoholiczkami :D. Nie sądzicie? <3 <3
    Milli, któraś z dziewczyn tutaj podkreśla "nie ma @ jest nadzieja". Więc zanim strzelisz sobie w łeb to poczekaj jeszcze trochę! A jeśli już będziesz musiała mieć spluwę przy skroni, jeśli będziesz chciała nacisnąć spust to pomyśl sobie, że szkoda takiej fantastycznej kobiety i że dasz sobie jeszcze ostatnią, albo przedprzedprzed(...)ostatnią szansę :P :) :*

    A co do @mamaginekolog, to kobieta jest świetna! Książki jeszcze nie mam, ale namiętnie śledzę jej bloga i konto na fb. :)

  • Katie123 Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 oby się spełnił! :) Niedługo!
    Jeśli zajdę w ciążę to również chcę pracować, chyba że nie będzie innego wyjścia :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2017, 18:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mówiąc o naszym pracoholizmie myślę o intensywnych staraniach o małego szkraba :P. A Ty? Rozumiem, że mówisz o pracy zarobkowej, tak? Ciąża to nie choroba, ale dlaczego sobie nie odpocząć? Oczywiście licząc się z bezsensownymi kontrolami szanownego ZUS-u...
    Ja póki co jestem jeszcze na etapie szkolenia się, więc ZUS nie ma nic do mnie. Chociaż jeśli się nie uda zajść w ciążę do czerwca to trzeba będzie się rozejrzeć za pracą i starania chociaż na chwilę odłożyć. Bo trochę słabo pójść do pracy i zaraz przynieść zaświadczenie o ciąży :D :D Wiele kobiet tak robi, ale ja chyba nie potrafiłabym..

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Ja mówiąc o naszym pracoholizmie myślę o intensywnych staraniach o małego szkraba :P. A Ty? Rozumiem, że mówisz o pracy zarobkowej, tak? Ciąża to nie choroba, ale dlaczego sobie nie odpocząć? Oczywiście licząc się z bezsensownymi kontrolami szanownego ZUS-u...
    Ja póki co jestem jeszcze na etapie szkolenia się, więc ZUS nie ma nic do mnie. Chociaż jeśli się nie uda zajść w ciążę do czerwca to trzeba będzie się rozejrzeć za pracą i starania chociaż na chwilę odłożyć. Bo trochę słabo pójść do pracy i zaraz przynieść zaświadczenie o ciąży :D :D Wiele kobiet tak robi, ale ja chyba nie potrafiłabym..

    Ewcia dziękuje,aczkolwiek humor teraz kiepski.
    A ja chętnie poszłabym na L4 odrazu.Jestem czynna zawodowo od 12 lat ,nigdy nie chodziłam na L4 ,wieczna praca w nadgodzinach ,a korpo i tak mnie pewnie kopnie w dupę.Czy byłam zdrowa czy chora to pracowałam.Teraz jestem od miesiąca na L4 i ZUS już się przyplątał.A znam ewenementy co notorycznie "chorują" i nikt im się do tyłków nie dobiera,

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ