Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 6 marca 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny i ja witam was z rana :). Chociaż pogoda u mnie raczej prosi żeby zostać w łóżku...

    4 cs:)
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 6 marca 2017, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollita wrote:
    Cześć dziewczyny i ja witam was z rana :). Chociaż pogoda u mnie raczej prosi żeby zostać w łóżku...
    Lolita jedziesz dzisiaj na bete?

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 6 marca 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny,dużo słońca na dziś ,chociaż w serduchach,bo pogoda nie nastraja.

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 6 marca 2017, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kmala wrote:
    Ja Milli akurat mierzę zwykłym termometrem szklanym z podziałką kreskową (bez rtęci ;) ) za 12 zł. Mierzę tak już 4 cykl i jest ok, tylko, że pomiar trwa 8-10 min. A co do głębokosci... wkładam tak termometr tak , żeby końcuszkami kciuka i p. wskazującego móc go przytrzymać, i lekko opieram termometrem na ściankę ;)
    Kupiłam wczoraj taki zwykły,faktycznie długo sie mierzy,wytrzymałam 5 min,przynajmniej mam gwarancje,że nie popsuje sie wyświetlacz:-)

    kmala lubi tę wiadomość

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 6 marca 2017, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorien trzymam kciuki, daj znać co lekarz powiedział.
    Będę robiła sikańca, jak wyjdzie pozytyw to na betę dopiero. Tak lekarz mi kazał bo z betą mam progesteron zrobić. Chociaż boję się strasznie i jak ma się nie udać to wolę żeby @ przyszła niż żeby test był negatywny.

    Witam się poniedziałkowo i życzę miłego dnia ;)

    Noc miałam koszmarną :( Nie mogłam spać, budziłam się co rusz i jakoś tak źle mi było. Od rana pobolewa mnie brzuch i sama nie wiem co myśleć. Nie wiem jak wytrwam do czwartku.

    Gigi czemu się od kawy odzwyczajasz?

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 6 marca 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ostatnio to już nie była jedna kawa rano a kilka w ciągu dnia

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 6 marca 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi to faktycznie dużo jak kilka dziennie. Myślę, że wiesz o tym ale i tak napisze, że mi dietetyk powiedziała że jak pijemy dużo takich napojów to nie możemy odstawić od tak bo organizm szoku dostanie. Ja nawet pepsi odstawiałam stopniowo zgodnie z jej zaleceniami a nie że od razu.

    Gigi lubi tę wiadomość

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny po weekendzie. Niestety u mnie szaro ponuro i pada :(
    Widze ze Klekotowa nie pojawila sie w weekend, a wiec to juz tydzien jak jej nie ma.

    Lorien trzymam kciuki!
    Wroblowa - macie juz wyniki?
    anciaaa- wytrzymasz do czwartku, nie ma co wczesniej sie schizowac :)
    Gigi wybralas zly dzien do odzwyczajania kawy, ja bym bez kawy dzis zasnela na stojaco ;)

    Milego dnia dziewczyny :)

  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuchy. Melduję się po weekendzie :)
    wczoraj testowałam z rana. w tym cyklu się nie udało. w dniu spodziewanej miesiączki testem o czułości 10 jedna krecha. dzisiaj gin i pewnie duphaston na wywołanie i zalecenia an kolejny cykl. Więc możesz mnie Ancia usunąć już z listy :)

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, witam się i ja :)

    U mnie 10dpo.

    Dopadło mnie chyba przesilenie wiosenne, ciągle bym spała. Też tak macie?

  • kmala Autorytet
    Postów: 379 128

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    Hej dziewuchy. Melduję się po weekendzie :)
    wczoraj testowałam z rana. w tym cyklu się nie udało. w dniu spodziewanej miesiączki testem o czułości 10 jedna krecha. dzisiaj gin i pewnie duphaston na wywołanie i zalecenia an kolejny cykl. Więc możesz mnie Ancia usunąć już z listy :)

    Przykro moniijaaa :( powodzenia w następnym cyklu!!!

    kir AA, oboje HLA C1 C2

    👨‍👩‍👧‍👧❤❤
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek. :)
    Jakbyście o mnie zapomniały przez weekend, to właśnie się pojawiłam. ;D

    Joanna, dziś do 18 możemy odebrać, jadę po pracy. Boję się.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :). U nas tez pogoda poscielowa. Nic się nie chce. Wyników cytologii jeszcze mię mam, @ nadal nie ma...normalnie organizm szaleje. A tu w niedziele wyjazd się szykuje i na urlopie nie będzie starań tylko zwykle <3 bo wszystko się przesuwa. Testu nie robię skoro z bety wyszło ze nic nie ma :(

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • dineh Ekspertka
    Postów: 339 91

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez ledwo dzis zyje a juz po jednej kawie jestem.

    Wrobelku nie stresuj sie teraz to i tak nic nie zmieni.

    Karollka duzo dziewczyn mowi ze jak tak sie luzuje to od razu zaskakuje wiec moze to i dobrze ;)

    Pcos, insulioopornosc tkankowa, lesniowski- crohn, niedoczynność tarczycy, brak owulacji

    Walczymy od lipca 2016
    10.02.2017 Teratozoospermia III 0% prawidłowych plemników
    Nowe badania 1% prawidlowych plemnikow

  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrobelku mentalnie trzymam mocno kciuki za wyniki i żeby było wszystko dobrze :).

    Dineh dzięki kochana za dobre słowo ;*

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka, u nas też pogoda do kitu. :/ Ile Ci się @ spóźnia?

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój wykres coś mnie oszukuje, owulkę mi 18 dc. Chyba była wczoraj jak już.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby raptem 3 dni się spóźnia no ale generalnie wolała bym żeby na wyjazd nie dostać bo się chyba zalamie. Bo co to za urlop z @?? A Wy ufacie w miarę tym wszystkim wykresom i terminom owulki tutaj?

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No... A gdzie wyjeżdzacie? Żadna przyjemność urlopowac się z @.
    Ja tam na 100% nie ufam... Nie wiem, czy widziałaś mój wykres w tamtym cyklu, to co mi OF pokazał to było śmiechem na sali. :P

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Anna6 Ekspertka
    Postów: 401 86

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się dziś już jeszcze lepszym humorze jak wczoraj

    witam nowe dziewczyny

    ckaiyx8dx01ivmam.png
    Starania od listopada 2015
    aniołek listopad 2017
    niedoczynność tarczycy, insuliooporność (Glucophage XR + Miovarian)

    słabe nasienie 3%
‹‹ 576 577 578 579 580 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ