Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie ufam :) W tym cyklu 3 razy wyznaczał mi owulkę na 8 dc, po czym ją anulował, i tak w kółko. :D W końcu wyznaczył w miarę tak jak mogło być, choć równie dobrze mogła być 19dc, co moim zdaniem bardziej prawdopodobne :)

  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie spóźnia 6 dni. Pierwszy raz w życiu :) jutro gin .... dobrze ze zrobiłam ta betę bo juz bym dziecku imię wybierała <czarny humor> ;))) wróbelki trzymam kciuki!!! Monija przykro mi :(( Karolka a gdzie to jedziesz ?

  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W gory jedziemy trochę innego powietrza złapać :). Chyba widziałam z zeszłego cyklu wykres :). Ja w telefonie mam swój kalendarzyk, który mi wszystko wyznacza i sobie na nim wszystko odhaczam wiec tutaj sobie odpuscilam :).

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • Anna6 Ekspertka
    Postów: 401 86

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorien trzymam kciuki żeby to nic poważnego było

    ckaiyx8dx01ivmam.png
    Starania od listopada 2015
    aniołek listopad 2017
    niedoczynność tarczycy, insuliooporność (Glucophage XR + Miovarian)

    słabe nasienie 3%
  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olam ciekawe co gin Ci powie. Mam nadzieje ze będzie wszystko w porządku :).

    A w sobotę przed wyjazdem jeszcze jak pogoda dopusze to chcemy sezon grillowy otworzyć :D. Mniaaaam jak mi brakuje kiełbaski z grilla :)

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo Karolka, zazdroszczę gór. <3 też bym chciała.
    Ola, jestem ciekawa co Ci gin powie... koniecznie napisz, bo to dziwna sprawa.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorien rownież trzymam kciuki! Daj nam proszę znać. Widzę ze dzis dzien lekarzy, wyników itd

  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorien ja również trzymam bardzo mocno kciuki.

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka, my otworzyliśmy w tą sobotę sezon. ;D było ognicho i kiełbaski. :D
    Tak się nażarłam, że myślałam że pękne :D tak mi tego brakowało przez zimę. :D

    dineh lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Anna6 Ekspertka
    Postów: 401 86

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muminka83 trzymam kciuki

    monijaaa przykro mi, powodzenia w następnym cyklu

    Wróblowa trzymam mocno kciuki za wyniki


    muminka83 lubi tę wiadomość

    ckaiyx8dx01ivmam.png
    Starania od listopada 2015
    aniołek listopad 2017
    niedoczynność tarczycy, insuliooporność (Glucophage XR + Miovarian)

    słabe nasienie 3%
  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooooo no proszę takiej to dobrze :D. Ale pogoda trafilam Wam się świetną na Rozpoczęcie sezonu :D. Zazdroooooszcze Wrobelku ;)

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • Anna6 Ekspertka
    Postów: 401 86

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karollka29 wrote:
    W gory jedziemy trochę innego powietrza złapać :). Chyba widziałam z zeszłego cyklu wykres :). Ja w telefonie mam swój kalendarzyk, który mi wszystko wyznacza i sobie na nim wszystko odhaczam wiec tutaj sobie odpuscilam :).
    jaki to program ?

    zazdroszczę gór

    ckaiyx8dx01ivmam.png
    Starania od listopada 2015
    aniołek listopad 2017
    niedoczynność tarczycy, insuliooporność (Glucophage XR + Miovarian)

    słabe nasienie 3%
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo było tak cieplutko i wiosennie że aż się zyć chciało. :D Oby Wam się taka pogoda na urlopie trafiła.

    karollka29 lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna6 wrote:
    jaki to program ?

    zazdroszczę gór
    Wiesz co apke sobie sciagnelam o jakże wymyslnej nazwie "mój kalendarzyk" ;). Długo tego uzywam i ma wszystko co mi jest potrzebne (a dużo nie potrzebuje). Być może dla większości taki kalendarzy może być niewystarczający:).

    Gór nie ma co zazdroscic kochane tylko jak będzie okazja to urlopik i trzeba jechać chociaż na chwilke żeby się oderwać od wszystkiego :)

    Nie dziękuje Wrobelku bo teraz pogoda to chyba najbardziej kapryśna jest ;)

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • Indygo Koleżanka
    Postów: 56 92

    Wysłany: 6 marca 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U nas też szaro, biuro i ponuro jak diabli. Całą noc nie spałam przez ból jajnikow, później zaczęły mnie boleć plecy na samym dole. I tak do teraz. Czuję się jak przed okresem, a to przecież dopiero 20 dc!!! Albo mam zapalenie przydatków albo nie wiem co to jest. Jutro rano idę do ginekologa. W życiu tak nie miałam. Wzięłam nospę i zabrałam termofor do pracy.

    OLAM ciekawa jestem dlaczego to opóźnienie?
    Wróblowa, Lorien trzymam kciuki za wyniki.
    Karolka mam nadzieję że w ogóle nie będzie @:)))

    tt1d76af.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka - gory - zazdraszczam :)
    Ja mam apke na tel: kalendarzyk Bella - ale tak srednio jestem zadowolona.
    Wrobelku nie strachaj sie, powinno byc wszystko dobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Nie dawno do Was dołączyłam i nie potrafię się tu odnaleźć. Pisałam już ze z mężem staramy się od kilku cykli i dzidzie i nic. Myślałam że w tym cyklu się uda, ale chyba nici z tego. @ spodziewam się 9 marca do tej pory zrobiłam kilka testów i Gucio, pewnie i tak za wczesnie pewnie, ale cóż człowiek już glupieje. Powiedzcie mi jakie badania się robi i od jakim czasie, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok?

  • dineh Ekspertka
    Postów: 339 91

    Wysłany: 6 marca 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejkowa mysle ze maz moze zrobic badanie nasienia.
    A Ty oczywiscie hormony ( dziewczyny napisza Ci co i jak bo sa obcykane ;)) napewno prolaktyna, progesteron, lh i tsh

    Pcos, insulioopornosc tkankowa, lesniowski- crohn, niedoczynność tarczycy, brak owulacji

    Walczymy od lipca 2016
    10.02.2017 Teratozoospermia III 0% prawidłowych plemników
    Nowe badania 1% prawidlowych plemnikow

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejkowa - jakie badania to zalezy od lekarza.
    Raczej lekarz kieruje na badania dopiero po roku a czasami dwoch latach normalnych staran. To zalezy tez w jakim wieku jestescie.
    Standardowe badania to:
    - monitoring czy dojrzewaja jajeczka i same pekaja
    - badanie nasienia
    - hormony

  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 6 marca 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemka :D :D Co slychac ? Jakies dobre wiadomosci :D ?

‹‹ 577 578 579 580 581 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ