Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 10 marca 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka30 wrote:
    Moja siostra ma włoski na sutkach,palcach u stóp i pod pępkiem taki pionowy paseczek włosów, o nogach to już nawet nie wspomnę ;) Dodatkowo ma tyłozgiecie, a wpadła w wieku 17 lat.Pewnie coś tam ma nie tak, ale jak sama mówi w niczym jej to nie przeszkadza :)
    u mnie dodatkowo pośladki, nad wargą i pojedyncze na brodzie :D
    ale serio na takie rzeczy to tylko baby uwagę zwracają, bo mój zauważył dopiero jak jemu powiedziałam i w ogóle to nie przeszkadza :D
    My takie pindy jesteśmy :P

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 10 marca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyna to tak w takim wypadku ewidentnie widać, że to jest hormonalny problem.
    Mnie ciekawi czy da się to cofnąć.

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1473 415

    Wysłany: 10 marca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zdołowana:( 26 dzien cyklu a na usg pecherzyk dominujący znowu na prawy m jajniku. Owulacja była normalni enic z tgeo nie rozumiem:(

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 10 marca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olimpia78 wrote:
    Dziewczyny powiedzcie jak to jest z temperatura , ja w czasie okresu mierze w ustach, a po okresie w pochwie i po okresie zaraz pokazuje mi owulacje na wykresie , bez sensu, jaka jest roznica temperatur w obu tych miejscach.

    W ustach temperatura jest dla mnie niepewna. Musisz mieć cały czas jedno i to samo miejsce pod językiem. Jak nie chcesz mierzyć temperatury w czasie @ to nie musisz tego robić. ;) ja nie mierzę wcale, dopiero od dnia bez krwi. :)

    Ja też mam stefana, wokół brodawek, na brzuchu. eh. :/

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 10 marca 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    Karolyna to tak w takim wypadku ewidentnie widać, że to jest hormonalny problem.
    Mnie ciekawi czy da się to cofnąć.

    Monija, myślę, że tak. Zastanawiałam się, po tym, co wyczytałam o zależności pro i androgenów, czy jest sens badać te drugie. Ale chyba sobie podaruję, bo może być tak, że z wiadomych powodów wyjdą wysokie. Za 2 miesiące i tak kontrola.
    W weekend pierwszy raz w naszej 8letniej karierze usłyszałam od chłopa, żebym sobie wąsy zgoliła :|

  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 10 marca 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa, ale Ty bruneta jesteś. Ciemny włos jest ciemniejszy :D (blondynia mądrość :P), a także grubszy.

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 10 marca 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyna też tak sobie to tłumaczę. :D także keep calm and make a baby. ;D

    Karolyna, monijaaa lubią tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 10 marca 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Jestem zdołowana:( 26 dzien cyklu a na usg pecherzyk dominujący znowu na prawy m jajniku. Owulacja była normalni enic z tgeo nie rozumiem:(

    Ech, Auricomka, chyba większość z nas tutaj zebranych nic z tego nie rozumie :( Nic tylko dzieci robić :(

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1473 415

    Wysłany: 10 marca 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyna wrote:
    Ech, Auricomka, chyba większość z nas tutaj zebranych nic z tego nie rozumie :( Nic tylko dzieci robić :(

    Bez sensu kurde. pod koneic cyklu pecherzyk ktory w sumie już jest torbielą - 24 mm;/. Najchetniej bym to całe diagnozowanie się rzuciła:(

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 10 marca 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyna wrote:
    Monija, myślę, że tak. Zastanawiałam się, po tym, co wyczytałam o zależności pro i androgenów, czy jest sens badać te drugie. Ale chyba sobie podaruję, bo może być tak, że z wiadomych powodów wyjdą wysokie. Za 2 miesiące i tak kontrola.
    W weekend pierwszy raz w naszej 8letniej karierze usłyszałam od chłopa, żebym sobie wąsy zgoliła :|
    Myślę, że warto zbadać i androgeny. A podwyższone też są przy PCOS.
    Kurczę, nie powinien tak mówić. To nie nasza wina! :(

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    omg wchodze na formu czytam o jakis wloskach, androgenach, testosterach, oczom nie dowierzam i az dwa razy sprawdzilam czy weszlam w dobra grupe ;) a jednak tak! :) :) :)
    Witam sie weekendowo, do 16stej juz blizej niz dalej, ale tak mi sie dzis nic nie chce....
    U mnie w weekend oczekiwanie na @, ale znajdac zycie dostane w poniedzialek jak będe szła na tance... eh my kobiety.

    Wroblowa ale lasencja z Ciebie, szczerze mowiac Wrobla z Twoich opowiadan wyobrazalam sobie troche inaczej-bardziej tak jak go Karolyna przedstawila hahaha ;)

    Ok szefowa pojechala-czas na kawke :)

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 10 marca 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna bo tutaj u nas to taki trochę pchli targ. :D

    Ja nie wiem, skąd takie wyobrażenie Wróbla. :D drwala. :D

    Jaką kawkę pijesz? Mnie też muli spanie, ale nie wiem czy pić czy nie. :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pij, weekend jest! Mozna siedziec dlugo w nocy i jutro spac do poludnia :)
    Rano w domku pije zawsze z ekspresu mhhhh pychotka, a w pracy musi mi wystarczyc rozpuszczalna nesca- oczywiscie czarna.

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa ja dzisiaj muszę dłużej w pracy zostać :(

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo testosteronu - 'szepczę' ;) pssst wiecie, że dzis dzien Mężczyzny?

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mela89 wrote:
    Dziekuje Dziewczyny za wsparcie :*
    Mela strasznie mi przykro :( trzymam kciuki, żeby fasolką jak najszybciej do ciebie wróciła i została już na 9 miesięcy w brzuszku

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Aaa ja dzisiaj muszę dłużej w pracy zostać :(
    Gigi o nie! Twoj szef jest bez serca!
    PS znowu do weterynarza idziesz z jego pieskiem?

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EA wrote:
    Stworzylam kolejne dwie linie :D :P

    "Oda do jajników"
    Jajniczki oto płyną do was plemniczki
    więc się radujcie i w ciążę zaskakujcie.
    My matkami w końcu chcemy być
    bo w inny sposób nie chcemy żyć. :)
    Podoba mi się <3 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2017, 14:19

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna heheh :D Tak, jeszcze dzisiaj zakoksimy :D

    Monijaa nie strasz :O To wychodzi na dowcipnym USG ? Bo od jakiś dwóch lat mam co wizytę i tylko raz wyszła torbiel, która znikła

  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannanml wrote:
    A propo testosteronu - 'szepczę' ;) pssst wiecie, że dzis dzien Mężczyzny?

    Właśnie wiem, ale nie mam pomysłu na prezent i chyba mu się po prostu oddam :P

    nick nieaktualny, bazylkove, Anna6 lubią tę wiadomość

‹‹ 621 622 623 624 625 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ